60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

آخرین بروز رسانی 13 تیر 1400

بهترین سرویس آشپزخانه باید شامل چه وسایلی باشد؟

امروز قصد داریم مقاله ای را با عنوان بهترین سرویس آشپزخانه باید شامل چه وسایلی باشد برای شما مورد بررسی قرار دهیم، اگر دوست دارید در این باره بیشتر بدانید و اطلاعات خود را تکمیل کنید پس با ما همراه باشید. داشتن یک سرویس آشپزخانه کامل با تمامی وسایل مورد نیاز مسلما هزینه ی زیادی در بر خواهد داشت اما این تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که شخص بدون برنامه ریزی برای خرید اقدام کند، در صورتی که به فکر خرید وسایل و سرویس آشپزخانه هستید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید و چه وسایلی دقیقا باید بخرید پس ادامه ی مطالب را با ما همراهی کنید.

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

برای خرید سرویس آشپزخانه از کجا باید شروع کرد؟

برخلاف گذشته که عروس خانم ها تنها به خرید وسایل ضروری مثل فرش، یخچال، تلویزیون، گاز و مقداری وسایل آشپزخانه راضی بودند و زندگی خود را شروع می کردند اما امروزه چنین نیست بلکه باید تمامی وسایل مورد نیاز یک زندگی از جمله آشپزخانه فراهم شود سپس زندگی مشترک را آغاز کرد، اما از آن جا که شخص برای خرید چنین وسایلی تجربه کافی ندارد ممکن است برخی از وسایل را فراموش کنند یا برخی از آن ها را که استفاده ی خاصی ندارد بخرند پس چگونه می توان بهترین خرید را داشت؟!

راهکاری که به شما پیشنهاد می کنیم این است که برای خود یک لیست تهیه کنید، بدانید که به چه چیزهایی نیاز دارید ممکن است تهیه لیست تا مدتی طول بکشد پس بهتر است همیشه قلم و کاغذ در دسترس داشته باشید تا هر زمان که چیزی به خاطر آوردید آن را یادداشت کنید. به طور مثال اگر زمان کافی برای آشپزی ندارید یا علاقه ای به پخت غذاها و دسرهای متنوع ندارید پس نیازی نیست که گاز فر خریداری کنید زیرا هزینه ی زیادی دارد به جای آن می توانید از یک توستر استفاده کنید.

در سرویس آشپزخانه چه وسایلی باید وجود داشته باشد؟

وسایلی که ما در ادامه ذکر کرده ایم بر اساس آمار به دست آمده از نوعروس ها بوده است در صورتی که شما به هر یک از آن نیاز ندارید می توانید از خرید آن خودداری کنید یا این که حتی می توانید وسایل دیگری نیز به آن اضافه کنید، از جمله وسایل کاربردی که در سرویس آشپزخانه باید باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرویس قابلمه

یکی از مهم ترین وسایلی که باید در سرویس آشپزخانه عروس وجود داشته باشد سرویس قابلمه می باشد، در بازار این سرویس با جنس های مختلفی مثل چدنی، استیل، تفلونی، سرامیکی، گرانیتی، روحی و آلومینیومی، مسی، شیشه ای، لعابی و سیلیکونی به وفور یافت می شود هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند که شخص با توجه به نیاز خود یک مورد را خریداری کنند.

به طور مثال سرویس قابلمه های مسی خواص زیادی دارند که پخت و پز با آن ها یک بار در هفته توصیه می شود، یا قابلمه های تفلون این خاصیت را دارند که مواد غذایی را به راحتی از خود جدا کنند. ویژگی دیگری که باید در خصوص سرویس قا بلمه بدانید این است که هر یک از آن ها ممکن است تعداد متفاوتی داشته باشند به طور مثال برخی ها 8 پارچه، برخی 12 پارچه و… می باشند پس باید به تعداد آن ها نیز توجه کرد.

سرویس چاقو

سرویس های چاقو به لحاظ ظاهری و مارک یا حتی جنس انواع متفاوتی دارند حتی هر یک از سرویس ها ممکن است تعداد متفاوتی داشته باشند به طور مثال برخی از آن ها 4 عدد چاقو از کوچک تا بزرگ، یک ساتور، یک قیچی، یک پوست گیر و یک ابزار برای تیز کردن چاقو دارند در حالی که ممکن است برندهای دیگر سرویسی کامل تر و یا کمتر از این تعداد را تولید کند. چاقوهایی که به صورت سرویس به بازار ارائه می شود تیغه ی آن ها معمولا از جنس استیل است اما دسته ی آن ها عموما پلاستیکی می باشد. مزیتی که این سرویس ها دارند این است که برای برش هر نوع چیزی یک نمونه ی خاص قرار داده شده علاوه بر آن یک نگهدارنده نیز وجود دارد که می توان به عنوان وسیله ی تزئینی برای آشپزخانه از آن استفاده کرد.

مطلب مرتبط: 10 مدل پرفروش سرویس و ست چاقو جی فی نی در سال 2021

سرویس تابه

اگر به توضیحی که برای سرویس قابلمه ذکر کردیم توجه کرده باشید می دانید که جنس های مختلفی از آن ها تولید و بازار عرضه می شود، برای سرویس تابه نیز دقیقا چنین چیز است با این تفاوت که تعداد آن ها عموما 3 تیکه است، ظاهر آن ها تقریبا به یک شکل است بدین معنا که گرد می باشد البته له ندرت نوع مربعی آن نیز وجود دارد، دسته های آن ها در دو شکل تکی و جفتی وجود دارند که شما می توانید آن را با توجه به قابلمه خود خریداری کنید. لازم به ذکر است که برخی از برندها سرویس های قابلمه و تابه را به صورت یک پک عرضه می کنند، که یک مزیت نیز دارد آن هم این است که از درهای قابلمه ها می توان برای تابه ها نیز استفاده کرد چرا که سایزهای مشابه دارند.

سرویس آشپزخانه عروس

سرویس آشپزخانه عروس می تواند شامل هر چیزی باشد، به طور مثال گاهی یک طراح و سازنده برای سرویس آشپزخانه عروس، سرویس پلاستیک به همراه سرویس پارچه ای قرار می دهد این در حالیست که شخص دیگری این دو سرویس را به صورت جداگانه عرضه می کند.

سرویس پارچه ای

منظور از سرویس پارچه ای در واقع وسایلی همچون موارد زیر است:

 • مثل پیشبند
 • دمکنی در سایز های مختلف( معمولا در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ می باشد)
 • حوله آشپزخانه
 •  دستگیره ساده
 •  دستکش فر
 •  دستگیره تزئینی
 •  دستگیره یخچال
 •  دستگیره قابلمه چدن
 •  پیش بند ضد آب
 •  دستمال سفره
 •  زیر بشقاب
 •  نم گیر ظروف
 •  کیسه سبزی
 •  کیسه نان
 •  باکس نان رومیزی
 •  باکس سبزی رومیزی
 •  روقوری
 •  کاور کتری یا سماور
 •  زیر قابلمه ای نسوز
 •  جا حوله ای
 •  کاور تزئینی شیشه های مربا
 •  کاور تزئینی دستگیره های گاز

موارد گفته شده کامل ترین سرویس پارچه ای است که البته شما می توانید به اندازه نیاز، فضای آشپزخانه و هزینه ای که قرار است صرف کنید به خرید آن بپردازید.

سرویس پلاستیکی

سرویس پلاستیکی به تمامی ظروفی گفته می شود که در آشپزخانه جنس پلاستیکی دارد و به صورت یک پک به فروش می رسد.از مواردی که باید در سرویس پلاستیکی عروص وجود داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  شال آویز
 2.  رخت آویز
 3.  رخت آویز گردانی
 4. ست جارو و خاک انداز
 5. فرچه فرش
 6. سبد با گیره های رخت
 7. قیف جفتی
 8. ست پیمانه
 9. ظرف های فریزری
 10. ست برنج شوی دسته دار
 11. جا قاشق و چنگال کرستال
 12. آب میوه گیری دستی
 13. پارچ کوتاه
 14. جا قاشقی دو طبقه
 15. جا شیری
 16. سبد نان و سبزی
 17. ست آبکش و لگن در سایز های مختلف
 18. سبد میوه پایه استیل
 19. جارو نپتون
 20. سرویس کاسه گرد
 21. صافی سینک
 22. تخته گوشت
 23. جعبه لوازم خیاطی
 24. لگن گرد
 25. جا نونی سه پارچه
 26. یقه شوی
 27. سبد پیک نیک
 28. جای پودر شوینده
 29. صندلی حمام
 30. سطل و فرچه
 31. سطل حمام

لازم به ذکر است که شما می توانید از یک پک با وسایلی کمتر استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید که خرید تک به تک آن ها بدون شک هزینه ای دو چندان را برای شما به همراه خواهد داشت.

سرویس ابزار آشپزی

تولید کننده های وسایل خانه و آشپزخانه به طراحی و تولید محصولی چند پارچه به عنوان سرویس ابزار آشپزی پرداخته اند که سرویسی بسیار کارآمد و مفید به حساب می آید این سرویس که تعداد متفاوتی از وسایل را دارد معمولا از جنس استیل ساخته می شود، وسایلی همچون رنده، چای صاف کن، در باز کن کنسرو و… در این سرویس وجود دارد. اگر می خواهید تمامی ابزارهایی که در آشپزخانه به آن ها نیاز پیدا می کنید به صورت یک جا و یک طرح داشته باشید به شما توصیه می کنیم حتما از این سرویس خریداری کنید.

سرویس بهداشتی

ست های سرویس بهداشتی متفاوت با جنس های مختلفی در بازار یافت می شوند که قیمت های متفاوتی نیز دارند با توجه به این که هر یک از سرویس ها در چه شرکتی تولید می شوند می توانند تعداد وسایل متعددی داشته باشند اما یک سرویس بهداشتی کامل معمولا هم وسایل مورد استفاده در دستشویی و هم وسایل مورد نیاز حمام را دارند، به طور مثال سطل آشغال، برس، جا مایع، جا صابونی، نگهدارنده حوله، نگهدارنده دستمال توالت، باکس و آینه، جا مسواکی، آینه، جا حوله ای برای حمام، نگهدارنده شامپو و…. از جمله وسایلی است که در سرویس های بهداشتی وجود دارد.

سرویس غذاخوری

منظور از سرویس غذاخوری وسایلی است که برای صرف ناهار یا شام مورد استفاده قرار می گیرد. سرویس غذاخوری در طرح ها، رنگ ها، شکل ها و جنس های مختلفی تولید می شود که هر یک زیبایی و ویژگی خاص خود را دارد. سرویس غذاخوری سفالی، سرویس غذاخوری سرامیکی، سرویس غذاخوری چینی، سرویس غذاخوری شیشه‌ای، سرویس غذاخوری ملامین و سرویس غذاخوری آرکوپال از جمله آن هاست که در شکل های مربعی، گرد و بیضی یافت می شوند. برای تولید نمونه های ذکر شده مواد مختلفی به کار برده می شود به همین دلیل قیمت هایی که برای هر یک در نظر گرفته می شود برابر نخواهند بود.
لازم به ذکر است که هر سرویس غذاخوری می تواند تعداد متفاوتی از وسایل را داشته باشد به طور مثال در یک شرکت برای یک سرویس 6 نفره 38 تیکه از وسایل را در یک پک قرار می دهد این تعداد در تولیدی دیگر ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

سرویس شیرینی خوری

همانند سایر وسایل سرویس های شیرینی خوری نیز می توانند کاملا متفاوت از هم تولید شوند، این تفاوت بر اساس ذهن خلاق طراح شکل می گیرد به طور مثال یک طراح سرویس شیرینی خوری را از جنس چینی و به شکل مربعی طراحی و تولید می کند. این سرویس ها را می توانید به صورت جداگانه نیز خریداری کنید اما معمولا در سرویس غذا خوری، شیرینی خوری نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که برای پذیرایی هر چه بهتر علاوه بر خرید این سرویس، از شیرینی خوری هایی که به تکی، دو طبقه
و یا سه طبقه وجود دارند نیز خریداری کنید.

سرویس کفگیر ملاقه

ست هایی که به عنوان سرویس کفگیر ملاقه در نظر گرفته می شود در تعداد، رنگ و جنس های متفاوتی تولید می شوند، ممکن است با خود بگوئید که کفگیر و ملاقه تنها یک کارایی دارد پس نیازی به تنوع در ظاهر آن نخواهد بود که این یک تفکر غلط است به طور مثال کفگیر هایی که کمی عمیق هستند برای خارج کردن سیب زمینی سرخ شده، سبزیجات پخته شده و… کاربرد دارد این در حالیست که کفگیر های تخت مختص به سرو برنج، مارکارونی، ماهی و… می باشد پس تفاوتی که در ظاهر هر یک وجود دارد به این دلیل است که برای مواد غذایی خاصی به کار برده می شود. لازم به ذکر است که هنگام خرید باید به جنس سرویس قابلمه و تابه ای که دارید توجه کنید به طور مثال در صورتی که از طروف تفلون استفاده می کنید باید سرویس کفگیر ملاقه پلاستیکی یا چوبی خریداری کنید.

سرویس قاشق چنگال

اگر تا به این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید می دانید که هر یک از وسایل موجود در سرویس عروس در طرح ها و جنس های مختلفی در بازار یافت می شوند که هر شخص با توجه به شرایطی که دارد آن را خریداری می کند، این موضوع برای سرویس قاشق چنگال نیز صدق می کند، اما نکته ای که باید در این میان به آن توجه کنید این است که به تعداد سرویس غذا خوری که دارید قاشق چنگال خریداری کنید، به طور مثال اگر می خواهید یک سرویس غذاخوری 24 نفره تهیه کنید پس باید به این تعداد قاشق چنگال نیز تهیه کنید. در برخی از سرویس های قاشق چنگال که ست کاملی هستند به نسبت آن ها کفگیر، ملاقه برزگ و کوچک، سالادگیر و… نیز قرار داده می شود.

سرویس کتری و قوری

کتری و قوری یکی از وسایلی است که نه تنها در خانه بلکه در هر جایی مثل شرکت، اداره، مغازه و… نیز نیاز است چرا که تقریبا تمامی افراد به یک یا چند لیوان چایی در روز نیاز دارند، دلیل آن هم این است که چایی کافئین داشته و باعث سرحال شدن می شود. ست کتری و قوری که در تمامی منازل وجود دارد از مواد مختلفی مثل استیل، شیشه و… ساخته می شود که عروس خانم ها سعی می کنند با توجه به سایر وسایلی که در آشپزخانه وجود دارد آن را خریداری کنند.

معمولا کتری هایی که چدنی باشند قوری هایی از جنس چینی خواهند داشت. البته نوع دیگری از سرویس کتری و قوری وجود دارد که با استفاده از برق کار می کند، مزیتی که این محصول دارد این است که در کوتاه ترین زمان ممکن می توان به درست کردن چایی پرداخت.

سماور

پیش از این که بخواهیم در خصوص سماور توضیحی داشته باشیم باید بگوئیم اگر می خواهید سرویس کتری قوری خریداری کنید پس دیگر نیازی به سماور نخواهید داشت چرا که تنها هزینه ی اضافی برای شما به همراه خواهد داشت، علاوه بر آن سماور معمولا برای کسانی مناسب است که جمعیت زیادی داشته باشند. سمارهایی که امروزه در بازار یافت می شود همگی از جنس استیل می باشند که در طرح ها و اندازه های مختلف تولید و عرضه می شوند، سماورها به طور کلی به دو دسته ی با آتش خانه و بدون آتش خانه تقسیم می شوند که نوع بدون آتش خانه آن گران تر می باشد.

آجیل خوری

آجیل خوری از آن وسایلی است که جلوه ی خاصی به میز می دهد اما ممکن است همیشه به آن نیاز پیدا نکنید، به هر حال وجود آن ضروری می باشد. آجیل خوری ها عموما شیشه ای هستند که تراش های مختلفی روی آن ها حک می شود جدیدترین مدل آجیل خوری شیشه ای رنگ شامپاینی دارد که جلوه ی بسیار زیبایی نیز دارد. برخی ها از آجیل خوری استفاده های دیگه دارند(البته در صورتی که آجیل خوری ساده بوده و تقسیم بندی نشده باشد) به طور مثال برای پذیرایی میوه گزینه بسیار مناسبی می باشد.

شکلات خوری

شکلات یکی از خوراکی هایی است که تقریبا در تمامی منازل به وفور یافت می شود پس به یک باکس برای نگهداری آن نیاز است، در صورتی که می خواهید شکلات خوری خریداری کنید ابتدا به سایر وسایلی که خریده اید توجه کنید به طور مثال اگر سایر سایل شما به رنگ شامپاینی است پس شکلات خوری خود را نیز از همین رنگ انتخاب کنید. به پایه دار بودن یا نبودن آن نیز دقت داشته باشید در صورتی که سایر وسایل شما پایه دار است پس شکلات خوری پایه دار بخرید. جدیدترین باکس های شکلات خوری از نوع شیشه ای با طرح های ظریفی از جنس فلز در انتهای آن و یک در می باشد که به کندی باکس معروف است، این کندی باکس ها عموما به صورت ست سه عددی فروخته می شوند.

ست کارد و چنگال میوه خوری

تقریبا توضیحاتی که برای ست قاشق چنگال غذاخوری گفته شد برای ست کارد و چنگال میوه خوری نیز صدق می کند، البته این ست ها از تنوع بیشتری به نسبت ست قاشق چنگال غذا خوری برخوردارند به طور مثال برای ساخت برخی از این ست ها از مواد سرامیکی استفاده می کنند که بسیار ظریف و شکننده می باشد اما زیبایی چشم نوازی دارد. توصیه ما این است که برای خرید ست کارد و چنگال میوه خوری هم به تعداد بشقاب های میوه خوری خریداری شده و هم به قاشق چنگال غذاخوری خریداری شده توجه کنید چرا که اینگونه تمامی قاشق چنگال های شما یک دست هستند.

سرویس قهوه خوری

قهوه خوری های متفاوت با جنس های مختلفی در بازار یافت می شود که بهترین جنس آن سرامیکی می باشد، اگر به خوردن قهوه در طول روز عادت دارید پس حتما با این سرویس نیاز پیدا می کنید، قهوه خوری ها نه تنها در محیط منزل بلکه در جایی مثل کافه هم نیاز خواهند بود، این محصولات به دلیل این که یک نگهدارنده دارند زیبایی خاصی به محیط می دهند پس شما می توانید از آن به عنوان یک وسیله ی تزئینی برای آشپزخانه خود استفاده کنید.

ست آبلیمو خوری

موادی مثل آبلیمو یا آبغوره به دلیل اسیدی بودن بهتر است که در یک محفظه ی شیشه ای قرار بگیرند بهترین گزینه برای آن ها ست آبلیمو خوری است که در طرح ها و اندازه های مختلف در بازار یافت می شود. برخی از این ست ها یک نگهدارنده برای مرتب بودن نیز دارند حتی بعضا از در یک ست کامل از نمک پاش و فلفل پاش طراحی و تولید می شوند.

نمک پاش

نمکدان از دیگر وسایل بسیار کاربردی برای آشپزخانه به شمار می آید شما با داشتن یک نمک پاش به راحتی و بدون این که دانه های ریز نمک در محیط آشپزخانه بریزد می توانید به آشپزی بپردازید. نمک پاش ها عموما در یک ست چندتایی از فلفل پاش، سماق پاش و… ارائه می شود اما اگر سایر آن ها برای شما کاربردی ندارد می توانید تنها به خرید نمک پاش بپردازید.

ست پارچ و لیوان

آداب و رسوم مردم ایران به این شکل است که برای سرو نوشیدنی هایی که محفظه دارند مثل دوغ، دلستر یا نوشابه از پارچ استفاده می کنند پس وجود آن برای هر خانه ای ضروری می باشد. تعداد پارچ و لیوانی که می خواهید خریداری کنید باید با سایر سرویس های غذاخوری که خریده اید تناسب داشته باشد، به طور مثال اگر از سرویس غذاخوری 18 نفره استفاده می کنید پس شما به حداقل 3 عدد پارچ و 18 لیوان نیاز خواهید داشت.

مطلب مرتبط: خرید ست پارچ و لیوان 55 مدل پرفروش و ظریف بازار

پیش دستی

پیش دستی ها در واقع همان بشقاب هایی هستند که برای سرو انواع غذا یا حتی میوه به کار برده می شوند که در طرح ها، اندازه ها و رنگ های مختلفی در بازار به عرضه می رسند، برای خرید این محصول بهتر است ست سایر سرویس های غذا خوری و میوه خوری را انتخاب کنید، تنوع در چنین وسایلی جلوه ی زیبایی به همراه ندارد.

کاسه

از کاسه معمولا برای سرو غذاهایی آبکی مثل سوپ استفاده می شود اما کاسه ها از آن جایی که سایز های متفاوتی دارند در نتیجه می توان هر نوع مواد غذایی را در آن سرو کرد، به طور مثال کاسه های بسیار کوچک مناسب برای ماست، کاسه های متوسط برای سوپ، آش و کاسه های برزرگ مناسب برای سرو سالاد می باشند. پس در هنگام خرید بهتر است از همه ی سایز ها به تعدادی که نیاز دارید خریداری کنید.

استکان

استکان در ابعاد، شکل و طرح های مختلفی ساخته می شود که برای پذیرایی از مهمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به نیاز شخص باید خریداری شود، لازم به ذکر است که برای خرید استکان همیشه بیش از تعداد سرویس غذا خوری خریداری کنید، به طور مثال اگر سرویس 18 نفره خریداری کرده اید حداقل 24 عدد استکان بخرید. از آن جایی که در استکان قرار است آب بسیار داغ ریخته شود در نتیجه باید جنس مرغوب را خریداری کرد در غیر اینصورت امکان ترک خوردن یا شکسته شدن آن وجود دارد پس به مارک آن دقت کنید.

ماگ

برخلاف استکان که یک وسیله برای پذیرایی از مهمان است و به نوعی عمومی می باشد اما ماگ که یک لیوان برای سرو هر نوع نوشیدنی مخصوصا چای مورد استفاده قرار می گیرد وسیله ای تقریبا شخصی است، اگر می خواهید سرویس آشپزخانه خود را برای شروع زندگی خریداری کنید به شما توصیه می کنیم که حتما یک جفت ماگ نیز بردارید و از مصرف نوشیدنی ها مختلف لذت ببرید. ماگ ها معمولا از جنس سرامیک یا چینی می باشند که برخی از آن ها در و قاشق نیز دارند که این موضوع می تواند تاثیر مستقیمی روی قیمت داشته باشد.

سینی

سینی هایی که به مرحله تولید می رسند معمولا در سه سایز برزگ، متوسط و کوچک ساخته می شوند تا شخص با توجه به نیاز خود در آن لحظه از سایز مناسب استفاده کند پس بهتر است هنگام انتخاب ست آن را خریداری کنید. سینی ها تنوع بسیار زیادی دارند که شامل، سایز، رنگ، طرح و جنس می باشد، جدیدترین مدل سینی که محبوبیت زیادی دارد سینی های شیشه ای است که ظاهری ساده اما بسیار لاکچری دارند.

آب انار گیری دستی

به جای خرید آبمیوه گیری های مختلف که قیمت بسیار بالایی دارند می توانید از آب انار گیری دستی استفاده کنید این کالا که بسیار کاربردی است و هزینه نه چندان زیادی دارد در اصل برای گرفتن آب انار طراحی شده است اما می توان برای مرکبات دیگری مثل پرتقال، لیمو شیرین، سیب و… نیز از آن استفاده کرد. مزیتی که این محصول دارد این است که به بدون نیاز به برق کار می کند و قطعه ی خاصی ندارد که با خراب شدن آن دستگاه مختل شود.

سبزی خشک کن

غذاهای ایرانی به نسبت سایر کشورها از سبزی های خشک شده و ادویه های بیشتری استفاده می کند به همین دلیل به دستگاهی برای خشک کردن آن ها نیاز است تا هر زمان که شخص به سبزی خشک نیاز داشت به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به خشک کردن آن ها بپردازد. جالب است بدانید که با این دستگاه نه تنها می توانید هر نوع سبزی که می خواهید خشک کنید بلکه برای خشک کردن انواع میوه نیز می توان از آن استفاده کرد.

ظروف دیزی

لازم به توضیح درباره دیزی و ظروفی که در آن باید سرو شود نیست چرا که بدون شک همه ی شما یک سرویس از آن را در منزل دارید، ظروف دیزی که از جنس سفال لعابی یا سنگی تولید می شوند یکی از ظروف لازم برای ایرانی ها به شمار می رود، جالب است بدانید که هر یک از آن ها خواص خود را دارند، شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود هر یک را که می خواهید خریداری کنید.

ظرف نگهدارنده غذا

همانطور که می دانید بسیاری از مشاغل به گونه ای هستند که باید ساعاتی را خارج از منزل بگذرانند به شکلی که به هیچ فروشگاهی برای خرید مواد خوراکی دسترسی ندارند پس باید غذاها یا خوراکی های خانگی همراه خود داشته باشند، اگر شما یا همسرتان نیز چنین شغلی دارد در نتیجه به ظرف نگهدارنده غذا نیاز پیدا خواهید کرد. این ظروف در اندازه ها، جنس ها و طرح های مختلفی ساخته می شود که جنس استیل یا روحی آن بهترین گزینه برای استفاده در خارج از منزل می باشد چرا که به راحتی می توان آن را روی شعله قرار داد علاوه بر آن در اثر ضربه نیز آسیبی نخواهد دید.

بستنی خوری

استفاده از بستنی برای هر نوع مهمانی کاربرد دارد مخصوصا برای کسانی که وقت کافی برای تهیه انواع دسر را ندارند، برای سرو این نوع دسر به ظرف خاصی به نام بستنی خوری نیاز است، بستنی خوری ها عموما پایه دار هستند برای این که سرمای بستنی شخص را اذیت نکند و این که گرمای دست باعث آب شدن بستنی نشود پس خرید این محصول به همراه سایر سرویس آشپزخانه توصیه می شود.

ظرف غذا کودک

یکی از هیجان انگیز ترین خریدها هنگام خرید سرویس آشپزخانه نوعروس ها، خرید ظرف غذای کودک است، ظرف غذای کودک معمولا در ست های چند تیکه عرضه می شود، این ست ها در طرح ها، رنگ ها و سایز های متفاوت وجود دارد، ظاهر این ظروف با سایر وسایلی که خریداری کرده اید کاملا متفاوت است از این جهت که طرح های کارتونی بر روی آن ها چاپ شده تا کودک رغبت بیشتری برای غذا خوردن داشته باشد. بهتر است جنس فلزی آن ها را انتخاب کنید چرا که مواد مضر نداشته و در برابر ضربه هایی که ممکن است کودک به آن وارد کند مقاوم می باشد.

قیمت سرویس آشپزخانه چقدر است؟

قیمت همیشه یکی از مباحث چالش برانگیز است چرا که تمام افراد دوست دارند کالایی با بهترین جنس و مناسب ترین قیمت خریداری کنند، از آن جایی که امروزه نوسانات ارزی شدیدی در کشور وجود دارد به همین دلیل نمی توان گفت که برای خرید سرویس آشپزخانه باید چه هزینه ای کرد زیرا این موضوع به عناصر مختلفی بستگی دارد، از جمله مواردی که تاثیر مستقیمی روی قیمت سرویس آشپزخانه دارند می توان به مواردی همچون جنس ظروف خریداری شده، تعداد ظروف، برند تولید کننده، نوع وسیله خریداری شده و وجود هر یک از وسایل موجود در سرویس آشپزخانه اشاره کرد.
به طور مثال در صورتی که شما بخواهید از یک برند خارجی با مرغوب ترین جنس یک سرویس کامل 24 نفره خریداری کنید با هزینه ی بیشتری بپردازید در حالی که همین کالا اگر تولید ملی باشد حتی اگر بالاترین کیفیت را داشته باشد به طبع هزینه ی کمتری به همراه خواهد داشت.

هنگام خرید سرویس آشپزخانه باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کردیم که اولین گام هنگام خرید سرویس آشپزخانه این است که لیستی از وسایلی که نیاز دارید را تهیه کنید اما تهیه این لیست باید با توجه به یکسری نکات باشد که مهم ترین آن ها را ادامه ذکر کرده ایم

توجه به فضای موجود در آشپزخانه وسایل را انتخاب کرد

پیش از هر چیز باید فضای آشپزخانه خود را مد نظر قرار دهید اگر آشپزخانه ی نسبتا کوچکی دارید پس از خرید وسایل غیر ضرور خودداری کنید به طور مثال نیازی به خرید چند سرویس قابلمه نخواهید داشت بلکه داشتن یک سرویس پاسخگوی نیاز های شما خواهد بود، یا این که اگر منزل شما استیجاری است وسایل تزئینی زیادی خریداری نکنید چرا که ممکن است در سال آینده به جایی دیگر نقل مکان کنید که آشپزخانه ای کوچک تر از این آشپزخانه داشته باشد و شما نتوانید از همه ی آن ها استفاده کنید.

بودجه ای که کنار گذاشته شده است را مد نظر قرار داد

باید با توجه به بودجه ای که برای خرید سرویس آشپزخانه در نظر گرفته اید خرید کنید بدین معنا که ابتدا تمامی وسایل مورد نیاز و ضروری را بخرید و سپس برای خرید سایر وسایل اقدام کنید در این صورت اگر بودجه شما به اتمام برسد نگران نخواهید بود چرا که تمام وسایل لازم برای شروع یک زندگی را خواهید داشت.

جنس وسایل باید مد نظر قرار بگیرد

بهتر است هنگام خرید سرویس آشپزخانه از وسایلی با بهترین جنس خریداری کنید درست است که جنس بهتر هزینه بیشتری نیز دارد اما نباید منکر این موضوع شد که تا سالیان سال کارایی خواهد داشت و دیگر نیازی به هزینه مجدد برای خرید آن نخواهید داشت.

تعداد سرویس ها باید متناسب با نیاز باشد

بهتر است تعداد سرویس هایی که خریداری می کنید متناسب با نیاز شما باشد تا هم از صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود و هم این که فضای کافی برای چیدن آن ها در اختیار داشت به طور مثال اگر خانواده ی کم جمعیتی هستید نیازی نیست یک سرویس 24 نفره خریداری کنید، علاوه بر آن معمولا در سال های اولیه زندگی مشترک مهمان های زیادی به منزل شما نخواهند آمد پس به اندازه ی کافی سرویس آشپزخانه خریداری کنید با این کار در واقع در هزینه ها نیز صرفه جویی کرده اید.

چگونه می توان بهترین سرویس آشپزخانه را خریداری کرد؟

ممکن است برخی از شما عزیزان پس از خواندن این مطالب به این موضوع فکر کرده باشید که چگونه می توان بهترین سرویس آشپزخانه را خریداری کرد؟! برای این که بهترین سرویس را خریداری کنید بهتر است از چند فروشگاه به صورت حضوری دیدن کنید البته بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز که سابقه کار زیادی دارند به فروش اجناسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می پردازند، چیز دیگری که باید در این میان به آن توجه کنید این است که از چشم و هم چشمی به دور باشید بسیاری از نوعروس ها تنها به سبب این که سایر اقوام یا آشنایان وسایل گران قیمت یا غیر ضروری را خریداری کرده اند آن ها نیز به خرید چنین وسایلی می پردازند در صورتی که شاید هیچ گاه به چنین وسایلی نیاز نداشته باشید و صرفا محصولی برای صرف هزینه بیشتر باشد.

زمانی که شما به مقایسه محصولات در چند فروشگاه می پردازید می توانید هم از لحاظ قیمت هم جنس و هم شکل ظاهری هر یک را مورد بررسی قرار دهید با این کار بدون شک بهترین انتخاب را خواهید داشت. یکی از وسایلی که در سرویس آشپزخانه موجود است سرویس پارچه ای می باشد، ممکن است این سرویس ها زیبایی کافی را داشته باشند به همین دلیل شما برای خرید آن اقدام کنید اما نوع دوخت و جنس آن بسیار مهم می باشد، جنس سرویس پارچه ای آشپزخانه بهتر است از نوع نخی باشد تا بتواند به خوبی آب را جذب کند.

مزیت خرید سرویس آشپزخانه چیست؟

منظور از سرویس آشپزخانه وسایلی است که کامل بوده و به صورت یک پک ارائه می شود، با خرید آن شما دیگر نگران نخواهید بود که ممکن است وسیله ای را از قلم انداخته باشید چرا که طراح آن از تمام زوایا به موضوع نگاه کرده و آن گاه به تولید وسایل مربوط به آشپزخانه پرداخته است، مزیتی که سرویس آشپزخانه دارد این است که همه ی وسایل شما به یک طرح و یک شکل می باشد، ست بودن وسایل در آشپزخانه می تواند روحیه ای تازه برای یک خانم به شمار آید. مزیت دیگری که می توان برای آن ذکر کرد این است که اگر شما از یک جنس مرغوب خریداری کنید اطمینان پیدا می کنید که تمامی سرویس آشپزخانه شما از مرغوب ترین جنس خواهد بود.

در لیست زیر می توانید 60 مدل از بهترین سرویس های آشپزخانه را مشاهده کنید. برای مشاهده تصاویر بیشر، مشخصات و قیمت روز محصولات، از دکمه مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 63 پارچه صالح مدل پیوند

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 28 پارچه وون

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 30 پارچه آرتیستون

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 14 پارچه وون

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه ۸ پارچه پلاتینه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 70 پارچه هوم کت مدل دنیس

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20پارچه وون مدل bismark

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 22 پارچه سانتوزا

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 36 پارچه کارن

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 پارچه رومنس مدل 9159

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 16 پارچه همارا

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس 18 پارچه آشپزخانه اورانوس مدل 18WH-G

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس 30 پارچه آشپزخانه اورمزد مدل G30

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20 پارچه مدل 4019

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 تکه مدل پاپیون

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 پارچه صبا

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 تکه مدل 001

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 5 تکه ناوالس

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه سی کارچی مدل 12VIP

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 5 پارچه شیک آنام مدل z21

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 پارچه روژلان طرح رز

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 پارچه خانه دیبا

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 تکه بیلین

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 تکه مامیسا هوم مدل کلاسیک

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 9 پارچه بیتک مدل BT-9pcs1

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 10 پارچه طرح پروانه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 پارچه مدل سیتا

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 5 پارچه مدل پروانه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20 تکه طرح فستیوال

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 تکه مدل نگار-2

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 8 پارچه شفق مدل Canister

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 تکه شانا

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 پارچه مدل PAF001

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 14 تکه اویم

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 11 پارچه مدل لوسی

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 18 تکه مدل شبنم

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20 پارچه مدل M2020

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 3 تکه پات پد

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه سی کارچی مدل Flower-1

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 تکه مدل KA-1

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 7 پارچه مدل قلب

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20 تکه سندس

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه سی کارچی مدل Flower-1

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه مدل 12P 007

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه ازدیلک طرح کاپ کیک 3 تکه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه ازدیلک طرح کاپ کیک 3 تکه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 9 پارچه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 تکه مدل 12P 001

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 12 پارچه طرح پروانه

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 تکه کاوالی هوم مدل Ca-13

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه کتان 8 تکه رزین تاژ طرح خالدار رنگی

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه کتان 20 تکه رزین تاژ طرح اسپرید آبی

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20 تکه لارز

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 20 تکه لارز

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 8 پارچه هوم اند لایف مدل ویلسون طرح گل و برگ

60 مدل سرویس آشپزخانه جدید برای عروس ها و آشپزخانه های مدرن

سرویس آشپزخانه 13 پارچه جانستون مدل E282

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *