لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

چگونه می توان اندازه لوستر مدرن مناسب اتاق خواب خود را تعیین کرد؟

یکی از لوازم و وسایل بسیار مهم و تزیینی برای خانه لوستر (chandelier) است که علاوه بر کاربرد روشنایی و کاربرد تزئینی نیز دارد در زیبایی و دکوراسیون خانه نقش بسزایی ایفا می کند و در قیمت ها و اندازه های متفاوتی در بازار وجود دارد. در این مطلب بیشتر قصد داریم در خصوص لوستر مدرن و سقفی صحبت کنیم این لوسترها را یابی کنیم در انتهای مقاله نیز پیشنهادات بسیار جالبی برایتان خواهیم داشت که توصیه می کنم حتماً آنهارا حداقل برای یک بار هم ببینید. همانطور که می دانید لوستر ها انواع مختلف مدل های گوناگونی دارند به عنوان مثال لوسترهای کلاسیک و لوستر سنتی لوستر مدرن و… وجود دارد خریداری کنید باید کاربردی می خواهد برای شما داشته باشد و مدل و طرح آن را انتخاب کنید.

معمولا اغلب لوستر ها به لوسترسقفی شناخته می شوند چرا که به سقف آویزان می شوند اما در خصوص اینکه هدفتان از خرید لوستر بیشتر تزییناتی و دکوراسیون ای آن می باشد یا اینکه قصد اصلی شما روشنایی می باشد باید مشخص شود. قیمت لوستر ها بر اساس اندازه و کاربرد استفاده متفاوت است. به عنوان نمونه یک لوستر کوچک ساده و بسیار معمولی برای اتاق خواب را می توانید با قیمت حداقل ۷۵ هزار تومان به بالاتر پیدا کنید و یا اینکه میتوانید یک لوستر سقفی مدرن را با قیمتهای از یک میلیون و نیم گرفته تا به بالا برای هال و پذیرایی با اندازه متوسط خریداری کنید بنابراین قیمت لوستر بستگی به اندازه و کاربرد آن دارد.

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

چگونه می توان اندازه لوستر مدرن مناسب اتاق خواب خود را تعیین کرد؟

تعیین اندازه مناسب لوستر مدرن سقفی برای یک اتاق می تواند کمی مشکل باشد. اگر یکی از آنها بسیار کوچک باشد در میان بقیه گم می شود. اگر یکی از آنها خیلی بزرگ باشد ، می تواند فضا را کاملاً اشغال کند. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند لوستر مدرن با اندازه مناسب برای اتاق خود تهیه کنید.

تعیین اندازه لوستر مدرن سقفی

قبل از پیروی از دستورالعمل های زیر به یاد داشته باشید که سبک و وزن بصری لوستر نیز بر اندازه شما باید تأثیر بگذارد. یک وسایل سبک از نظر وزنی می تواند کمی کوچکتر باشد در حالی که یک وسایل سبک از نظر دید می تواند کمی پهن تر باشد. یک روش ساده برای تعیین اندازه لوستر مدرن این است که ابعاد اتاق را با هم جمع کنید. بنابراین اگر اتاق شما ۱۰ در ۱۴ باشد قطر وسیله باید حدود ۲۴ باشد. در ادامه چند مثال راهنمای سریع دیگر برای کمک به شما آورده شده است:

 • اگر اتاق کوچکتر از ۱۰ در ۱۰ باشد ، عرض وسایل باید ۱۷ تا ۲۰ باشد.
 • اگر اتاق در حدود ۱۲ در ۱۲ باشد ، عرض وسایل باید ۲۲ تا ۲۷ باشد.
 • اگر اتاق در حدود ۱۴ در ۱۴ باشد ، عرض وسایل باید ۲۴ تا ۳۲ باشد.

به یاد داشته باشید اگر لوستر مدرن سقفی را برای اتاق ناهار خوری می خواهید تا بالای میز آویزان شود باید اندازه میز را نیز در نظر بگیرید.

چگونه اندازه مناسب لوستر سقفی خود را برای قسمت های مختلف خانه انتخاب کنیم؟

چگونه اندازه مناسب لوستر مدرن سقفی خود را برای قسمت های مختلف خانه انتخاب کنیم؟

لوستر مدرن سقفی برای هر اتاق و به ویژه برای اتاق ناهار خوری نقطه کانونی است. بنابراین مهم است که یکی را انتخاب کنید که متناسب با دکوراسیون شما باشد. همچنین اندازه مناسبی برای فضا باشد. گرچه هیچ قانون کلی و سریعی وجود ندارد. اما چند راهنما وجود دارد که به شما کمک می کند اندازه مناسب لوستر اتاق غذاخوری خود را تعیین کنید:

نکاتی برای انتخاب اندازه لوستر مدرن سقفی در اتاق های غذاخوری

قطر لوستر اتاق ناهار خوری باید تقریباً یک و نیم تا دو سوم عرض میز مورد نظر آویزان باشد. نسخه دیگر این قانون این است که قطر وسیله باید حدود ۳۰ سانتی متر کمتر از عرض میز غذاخوری در وسیع ترین نقطه آن باشد. منطق این دستورالعمل ها این است که اگر وسایل آویز به خوبی از قسمت نشیمن دور نگه داشته شود. مهمانانی که از جای خود بلند می شوند سر خود را خم نمی کنند. اگر این امکان وجود ندارد بیشتر کارشناسان می گویند بهتر است اندازه لوستر اتاق غذاخوری بزرگتر باشد تا کوچکتر. همیشه می توانید فیکسچر را کمی بالاتر آویزان کنید تا کاملاً درست شود. در صورت امکان لوستر را اندازه گیری کنید تا از هر دیوار یا مبلمان دیگر فاصله مناسب داشته باشد. اگرچه انجام آن در فضاهای کوچکتر دشوار است اما باید به خاطر بسپارید که این یک اصل مهم است.

 

( بهترین ) مدل های اپن آشپزخانه برای طراحی جذابترین دکوراسیون اشپزخانه 

 

نکاتی برای حال و پذیرایی و سرسراها و فضاهای دیگر

برای سرسراها ، اتاق های پذیرایی و سایر فضاهای بزرگ به خاطر داشته باشید که لوستر سقفی مدرن مناسب بیش از اندازه است. به یاد داشته باشید که سبک ثابت و وزن بصری نیز نقش مهمی دارند. اگر وسیله ای با وزن سنگین و آراسته را انتخاب می کنید می تواند کمی کوچکتر باشد. در حالی که یک وسیله ثابت ظریف تر می تواند کمی گسترده تر باشد. یک روش استاندارد برای تعیین اندازه مناسب لوستر مدرن سقفی پذیرایی و فضاهای بزرگ جمع طول و عرض ابعاد اتاق با هم و اندازه گیری است. این تعداد اینچ اندازه مناسبی برای لوستر شماست. به عنوان مثال ، یک حال و پذیرایی یا سرسرا به ابعاد ۱۲ در ۱۲ نیاز به یک لوستر با قطر ۲۴ دارد. برخی از طراحان این دستورالعمل ها را برای انتخاب لوستر مدرن سقفی دنبال می کنند که کمی انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند:

۱- برای اتاق های کوچکتر از ۱۰ در ۱۰ لوستری را انتخاب کنید که عرض آن ۱۷ تا ۲۰ باشد.
۲- برای اتاق هایی با ابعاد ۱۲ در ۱۲ لوستری را انتخاب کنید که عرض آن ۲۲ تا ۲۷ باشد.
۳- برای اتاقهایی با ابعاد تقریبی ۱۴ در ۱۴ لوستری را انتخاب کنید که عرض آن ۲۴ تا ۳۲ باشد.

اتاق های بزرگتر از این بندرت به لوسترهایی با عرض بیش از ۳۲ احتیاج دارند. مگر اینکه سقف آنها کاملاً بلند باشد. اتاق های بسیار بزرگ با سقف ۱۴ یا بالاتر ممکن است لوستر را به قطر ۳۶ تحمل کنند. (نکته: اعداد بر حسب هر واحدی مانند سانتی متر یا متر یا فوت می تواند باشد )

راهنمای خرید لوستر مدرن و سقفی با بهترین قیمت

شکی نیست که خرید هر وسیله و نیازمند رعایت یکسری نکات است و برای آنکه بتوانید که در اینجا لوستر مدرن و لوستر سقفی است را خریداری نمایید نکات را رعایت کنید حداقل با این نکات آشنا باشید هنگام انتخاب و خرید لوستر مدرن و لوستر سقفی ابعاد خانه یعنی عرض فضای قسمتی که قرار است لوستر نصب شود و همینطور ارتفاع خانه و از طرفی دیگر ابعاد لوستر یعنی طول عرض و ارتفاع آن زیادی برخوردار است زیرا در خصوص آن بیان کردیم این تناسب همیشه باید رعایت شود.

قیمت انواع لوستر مدرن با هم فرق دارد. لوستر ها انواع مختلفی مانند لوستر کلاسیک یا لوستر فانتزی یا لوستر مدرن دارند. همچنین لوسترها در از ناس مختلفی ساخته می شوند مانند لوستر کریستالی و کاربردهای متفاوتی دارند مثلاً لوستر می تواند برای اتاق خواب استفاده شود و یا اینکه یک لوستر پذیرایی جدید خریداری کنید و در کنید اگر به دنبال خرید لوستر ارزان قیمت هستید یک مورد شیک و مدرن خریداری کنید ادامه مطلب را دنبال کنید.

هدف شما از خرید لوستر مدرن سقفی چیست؟

خیلی روشن و واضح بگویم هدفتان را مشخص کنید. به سبک بعد دکوراسیون منزل خود توجه کنید. اگر سبک شما سنتی است طبیعتاً باید لوستر سنتی انتخاب کنید. اما اگر سبک و بازی مد دکوراسیون منزل یا مکان مورد نظر شما مدرن است لوستر مدرن گزینه اصلی شما برای انتخاب و خرید خواهد بود.

اگر قصد دارید از لوستر رمان روشنایی استفاده کنید بنابراین سعی کنید لوستر مدرن و سقفی را خریداری کنید که از تعداد لامپ بیشتری استفاده کرده باشد و در واقع کارایی اصلی آن نوردهی و روشنایی باشد نه دکوراسیون و تزیینات همه دوست ها به نوبه خود کافی تزییناتی و دکوراسیون ای هستند کمک می‌کنند و بنابراین اگر هدف اصلی شما روشنایی است تعداد لامپ ها توجه بیشتری کنیم از فروشنده بخواهید که مدل ها و طرح هایی را به شما کاربرد اصلی آنها روشنایی و نور دهی باشد همه آنها به اندازه کافی زیبا هستند بنابراین این نکته را در انتخاب و خرید لوستر سقفی و مدرن جهت روشنایی بیشتر خانه و منزل و یا محل و مکان مورد نظرتان رعایت کنید

اگر هدف شما از خرید و انتخاب لوستر سقفی و مدرن صرفاً دکوراسیون بیشتر خانه یا فضای مورد نظر می باشد می‌توانید مدل ها و طرح هایی را انتخاب کنید که تعداد لامپ استفاده شده در آنها کمتر است تا در مصرف برق و انرژی نیز صرفه جویی کرده باشید.

نکات عملی برای تزئین خانه با خرید لوستر مدرن سقفی با قیمت مناسب

نکات عملی برای تزئین خانه با خرید لوستر مدرن سقفی با قیمت مناسب

خرید ابزار و وسایل نورپردازی برای منزل شما حتی برای تزیین نیز می تواند بسیار چذاب باشد. گزینه ها می توانند گیج کننده باشند. دکوراسیون در فضا باید مطابقت داشته باشد و در مکان مناسب شروع کنیم. در ادامه ۱۰ نکته اساسی برای تزئین با لوستر آورده شده است. برای خرید لوستر سقفی مدرن با بازدید از پیشنهادات فروشگاه دیجیکالا میتوانید شروع کنید. وقتی نوبت به انتخاب لوستر مدرن سقفی با قیمت مناسب می رسد مهم است که تور خرید خود را به طور گسترده ای بچرخانید. امروزه گزینه های روشنایی تقریباً نامحدودی وجود دارد. اما می توانید با فکر کردن در مورد طراحی اتاقی که می خواهید لوستر قفی مدرن را آویزان کنید شروع کنید. آیا یک فضای سنتی است؟ آیا از زیبایی برای خانه شما برخوردار است؟

این می تواند به شما کمک کند تا احساس لوستری را که بی نقص و با سبک شما ست خواهد شد تعیین کنید. می توانید با خواندن نکات ادامه مطلب در مورد لوسترهای محبوب که در دسترس هستند شروع کنید. از خرده فروشان محلی نیز استفاده کنید. فروشگاه های بزرگ می توانند سرزمین عجایب انتخاب لوسترهای مدرن سقفی کاملاً شیک باشند. آنها بهترین گزینه برای یافتن لوسترهای برجسته بی نظیر هستند. اگر سیم کشی قدیمی یا غیرقابل اطمینان دارید به یک فروشگاه معتبر لوازم برقی و  روشنایی مراجعه کنید تا قطعه را با سیم کشی ایمن و روز تعویض کنید و مطمئن شوید. اگر لوستر را برای استفاده در یک ساختمان تازه ساخته شده بخواهید

کابینت آشپزخانه | جدید ترین مدل کابینت آشپزخانه در سال 2020 |کابینت ام دی اف

لوستر مدرن سقفی مناسب اندازه اتاق را انتخاب کنید.

اگر لوستر خیلی بزرگی برای فضا نصب کنید می تواند احساس طاقت فرسایی کند. اگر خیلی کوچک باشد دلگیر است. این یکی از عناصر طراحی است که در آن نسبت کلیدی است. چندین ایده در مورد اندازه گیری لوستر وجود دارد اما متخصصان متفق القول هستند که یک فرمول ریاضی وجود دارد که می تواند به شما در یافتن لوستر در اندازه ایده آل کمک کند. می توانید این کار را خودتان انجام دهید (ابعاد اتاق را بر حسب فوت اندازه گیری کنید و سپس نتیجه را به اینچ تبدیل کنید – این قطر بهینه لوستر خواهد بود) یا می توانید از یک ماشین حساب آنلاین مانند آنچه در سایت Lightology موجود است استفاده کنید.

لوستر مدرن باید پالت رنگ و مواد فضا را تکمیل کنید

لوستر مدرن باید پالت رنگ و مواد فضا را تکمیل کنید

یک لوستر باید مانند آن اتاق خاص باشد. به عنوان مثال هر چیزی غیر از لوسترهای کریستالی کاملاً نامناسب در سالن ها به نظر می رسد. هنگام جستجوی لوستر به رنگ ها و موادی که در اتاق خودنمایی می کنند. فکر کنید. آیا رنگ های گرم یا رنگ های تاریک رایج هستند؟ آیا شما به رنگ های روشن متمایل هستید. یا از یک پالت خنثی لذت می برید؟ آیا شما فلزات را مخلوط می کنید یا فقط یک فلز در اتاق وجود دارد؟ این مواردی است که هنگام مشاهده لوسترهای چوبی ، مهره ای ، بلوری یا فلزی باید به آنها توجه کنید.

قطعات تزئینی باید نمای لوستر مدرن سقفی را تکرار کنند

اگر ترجیح می دهید می توانید در اطراف وسایل خانه نیز اتاقک درست کنید مخصوصاً اگر شما آن را دوست دارید. اگر لوستر از چوب های مضطرب و الهام گرفته از لامپ زیاد برخوردار است. صندلی های غذاخوری را بیاورید که همان چوب را تقلید کند. اگر لوستر شما از نوع برنجی است. لوازم و وسایل برنجی مانند شمعدان ، اشیای تزئینی یا قاب عکس ببافید.

اگر سبک زندگی شما مدرن است نیازی به خرید لوستر کریستال ندارید!

بله ، لوسترهای کریستالی مطمئناً زیبا هستند. اما لزوماً نیازی به استفاده از این گزینه خیلی سنتی ندارید. اگر در دنیای خرید لوستر تازه وارد هستید ، آنها فراتر از جزئیات کریستال فراتر رفته اند. نگاهی نمایشی ، در عین حال غیر بلوری ، با شیشه های رنگی ، لامپ های فلزی یا شیشه ای ، حباب مانند که اغلب در لوسترهای اسپوتنیک دیده می شوند. اگر اهل مواد طبیعی هستید اکنون لوسترها دارای طناب ، صدف های دریایی ، چوب ، کاغذ و مهره های اصلاح شده هستند. برای اینکه مینیمالیستی پیش بروید ، به دنبال لوسترهای ناخوشایند باشید که جزئیات کوچک و قابل توجهی مانند پوشش های فلزی مات یا طرح های هندسی را به همراه دارند.

یک لوستر را در مکانی غیر منتظره قرار دهید

اگرچه لوسترها در نقاط کلاسیک – اتاق ناهار خوری ، ورودی ها ، اتاق های خواب اصلی – بسیار عالی به نظر می رسند – اما وقتی آنهاد را در یک فضای غیر سنتی و مدرن آویزان می کنند تازه و مبتکرانه است. آیا اتاق لباسشویی شما می تواند از سبک و تجمل استفاده کند؟ آیا اتاقی دارید که به دکوراسیون چشم نوازی نیاز داشته باشد؟ شاید آشپزخانه شما به نور اضافی نیاز داشته باشد و یک لوستر بتواند این کار را انجام دهد. حتی در اتاق کودکان نیز به طور فزاینده ای لوسترهای بازیگوش نمایش داده می شوند. مرزهایی را که می خواهید لوسترهای خود را آویزان کنید ، رد کنید.

لوستر را درست آویزان کنید

بسته به مکانی که لوستر خود را قرار می دهید ، برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید. هنگام آویختن لوستر بالای میز غذاخوری ، متخصصان معمولاً موافقند که باید 30 تا 36 اینچ (هر اینچ برابر 2.5 سانتی متر است) بالاتر از میز شما آویزان شود. قانون ساده است. هرچه سقف بلندتر باشد ، لوستر بلندتر است. در صورت نیاز همیشه می توان زنجیرها را تمدید یا کوتاه کرد. برای ورودی ، اکثر موافقان اظهار می دارند که لوستر نباید کمتر از 7 فوت آویزان شود.

درباره جایی که لوستر را آویزان می کنید متفکر باشید

درباره جایی که لوستر مدرن را آویزان می کنید متفکر باشید

یک انتخاب ساده از مکان می تواند ارتباط برقرار کند چه شما یک سنت گرا باشید و چه کسی که تمایل به تزئینات مدرن و غیر متعارف دارد. یا اگر عاشق ظاهر کلاسیک هستید به عنوان مثال لوستر خود را روی میز ناهار خوری قرار دهید. در غیر این صورت اگر سعی در یک ظاهر طراحی شده غیر منتظره دارید ، آن را کمی خارج از مرکز آویزان کنید.

قیمت خرید فرش | راهنمای خرید وهر آنچه باید درباره فرش بدانیم |معرفی 40 مدل برتر سال 2020 |

لوستر مدرن خود را به کانون اتاق تبدیل کنید

لوسترها به عنوان مرکز توجه در یک اتاق به زیبایی کار می کنند. اگر لوستر به ویژه تزئین شده یا رنگ های زنده ای را به نمایش بگذارد. این بدون شک درست است. در فضای خود ، به جای لوستری که مستقیماً در کانون توجه است ، مبلمان بزرگ یا وسایل تزئینی را به خود جلب کنید و به آن بدرخشید.لوستر های مدرن به راحتی می توانند این کار را برای شما انجام دهند بدون آنکه شما کار خاصی را انجام دهید انواع مختلف بسیار زیبایی از لوسترهای مدرن ابعاد کوچک و بزرگ و مناسب اتاق خواب اتاق کودک واتاق ورزش و سالن و تالار پذیرایی وجود دارد که می تواند مرکز جذابیت محیط شود. انواع مختلفی از لوستر مدرن و لوستر سقفی خرید و انتخاب دارید توانید مناسب ترین مورد را از لحاظ قیمت ابعاد و اندازه و همچنین هماهنگی با محیط مد نظر خود انتخاب و خریداری نمایید

امیدوارم نهایت استفاده را از این مطلب برده باشید. در آخر ما لیست 46 مورد از انتخاب هایی که می توانید در رنج های قیمتی مختلف داشته باشید را آماده کرده ایم تا بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید. 

شاد و خرسند باشید.

5/5 - (2 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز3 شعله سهیل مدل گلد 2

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  2800 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  شیشه
 • قد
  80 سانتی‌متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  شماره 3E27
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز سهیل مدل چتری B2

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  1800 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • قد
  60 سانتی‌متر
 • میزان نوردهی
  30 لومن
 • ابعاد
  32×33×32 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ سقفی لوستر ماد کد 3n/j3

مشخصات

 • شکل
  خطی
 • وزن
  500 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • قد
  30 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60*30*1 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  بدون لامپ عرضه می شود
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر دیلایت مدل SINAN-ZZNGHE کد DLT1125

مشخصات

 • شکل
  شش گوش
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • قد
  65 سانتی‌متر
 • ابعاد
  65x35x35 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  این لوستر بدون لامپ تحویل می گردد.
 • لوستر فانتزی 3 شعله بسیار شیک
 • مناسب دکوراسیون مدرن
 • لوکس و پر نور
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر سقفی چشمه نور کد 6638/30

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  5000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  40 سانتی‌متر
 • ابعاد
  30 × 30 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  6 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  دارای سرپیچ مدل E14
 • جنس آویز ها : کریستال
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر رایکا مدل ROS736

مشخصات

 • شکل
  نیم کره
 • وزن
  1000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ابعاد
  قطر 35 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • اقلام همراه
  طرح: کلاهی آلومینیومی
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز 3 شعله سهیل مدل گلد 1

مشخصات

 • شکل
  استوانه‌ای
 • وزن
  2500 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  80 سانتی‌متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3E27 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 5 شعله چشمه نور کد A811/5

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  3600 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60x60x70 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  5 عدد
 • مناسب برای
  آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -قابلیت تنظیم ارتفاع از 60 تا 70 سانتی‌متر
 • -سرپیچ از نوع E27
 • -محصول فاقد لامپ می باشد و به صورت دمونتاژ ارسال میشود
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 12 شعله چشمه نور کد C2970-4-B

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  7500 گرم
 • جنس بدنه
  برنج
 • ارتفاع
  75 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60x60x70 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  12 عدد
 • مناسب برای
  هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -سرپیچ از نوع E14
 • -محصول فاقد لامپ می باشد
 • -رنگ برنز به همراه سیاه قلم
 • -دارای 4 شاخه و 12 لامپ
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز سهیل مدل گلد4

مشخصات

 • شکل
  استوانه مخروطی
 • وزن
  22000 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  شیشه
 • ارتفاع
  70 سانتی‌متر
 • ابعاد
  33×32×33 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3عددE27 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ آویز سقفی کد LU100BG

مشخصات

 • شکل
  استوانه مخروطی
 • وزن
  406 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • ارتفاع
  20 سانتی‌متر
 • ابعاد
  18×20 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  این محصول بدون لامپ عرضه میشود
 • اقلام همراه
  پیچ و مهره های مورد نیاز
 • کفی تکی مربوطه
 • سیم و اتصالات مربوطه(طول سیم 1 متر می باشد)
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 3 شعله چشمه نور کد G560/3

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  2600 گرم
 • جنس بدنه
  چوب و فلز
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60x37x37 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -سرپیچ از نوع E27 می باشد.
 • -جنس کفی و رزت فلزی می باشد.
 • -سایز حباب : 15×15 cm
 • -از لامپ کم مصرف استفاده شود.
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 6 شعله دیلایت کد TK09/6-DLGHT426

مشخصات

 • شکل
  استوانه‌ای
 • وزن
  3000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  80 سانتی‌متر
 • ابعاد
  40X40X80 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  6 عدد
 • مناسب برای
  هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر سقفی 4 شعله آرتا کد 107/4

مشخصات

 • شکل
  چهار گوش
 • وزن
  500 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  20 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60*60 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  4 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  نوع سرپیچ E27 میباشد و از نوع با کیفیت ایرانی بوده که طول عمر بالایی را بدنبال دارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر سقفی چشمه نور کد 6638/20

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  4000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  30 سانتی‌متر
 • ابعاد
  20 × 20 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  4 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  دارای سرپیچ مدل E14
 • جنس آویز ها : کریستال
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ آویز افتخار کد BAA2071

مشخصات

 • شکل
  استوانه‌ای
 • وزن
  1000 گرم
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ابعاد
  15*15*40 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  جنس: MDF
 • نوع سرپیچ: E27 (لامپ معمولی)
 • ارتفاع کابل آویز: 60 سانتی متر
 • قابلیت تنظیم ارتفاع کابل
 • قهواه ای: روکش طرح چوب آنتیک طلایی
 • زیتونی: روکش طرح چوب آنتیک زیتونی
 • قهوه روشن: روکش طرح چوب گردویی روشن
 • قهوه ای تیره: روکش طرح چوب گردویی تیره
 • ماهگونی: روکش طرح چوب ماهاگونی
 • عسلی: روکش طرح چوب راش
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز3شعله سهیل مدل B10

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  25000 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  65 سانتی‌متر
 • ابعاد
  33×32×33 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3عددE27 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید سرپیچ آویز لامپ کلیددار روژ مدل ROJ020

مشخصات

 • شکل
  خطی
 • وزن
  30 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ابعاد
  100 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • اقلام همراه
  رزت و سیم و گریفت
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 5 شعله چشمه نور کد C2637.5A

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  3000 گرم
 • جنس بدنه
  برنج
 • ارتفاع
  20 سانتی‌متر
 • ابعاد
  30×30×20 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  5 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – سرپیچ از نوع E14
 • -محصول فاقد لامپ می باشد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ سقفی لوستر ماد کد G301

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  4000 گرم
 • توان
  60W وات
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • میزان نوردهی
  45000 لومن
 • ابعاد
  60×50×40 سانتی متر
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  دارد
 • اقلام همراه
  پیج ورول پلاک +کنترل شدت نور+نگهدارنده
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر چشمه نور 5 شعله کد G560/5

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  3200 گرم
 • جنس بدنه
  چوب و فلز
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • ابعاد
  43x43x60 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  5 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -سرپیچ از نوع E27 می باشد.
 • -جنس کفی و رزت فلزی می باشد.
 • -سایز حباب : 15×15 cm
 • -از لامپ کم مصرف استفاده شود.
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 15شعله مجلل کد6131/15

 

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  25000 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • ارتفاع
  75 سانتی‌متر
 • ابعاد
  75*75 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  15 عدد
 • مناسب برای
  هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  نصب آسان
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
 • بسته بندی مطمئن
 • اقلام همراه
  نقشه راهنمای نصب

 

لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر رایکا 3 شعله مدل شیپوری کوتاه کد ROS760

مشخصات

 • شکل
  استوانه مخروطی
 • وزن
  1500 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ابعاد
  قطر 17 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 12 شعله کد 1324

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  12000 گرم
 • جنس بدنه
  برنج
 • ارتفاع
  75 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60*60*75 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  12 عدد
 • مناسب برای
  آشپزخانه , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  سرپیچ از نوع E14
 • محصول فاقد لامپ می باشد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 4 شعله چشمه نور کد S3592/3-1

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  4600 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • ارتفاع
  90 سانتی‌متر
 • ابعاد
  45x45x90 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  4 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – دارای سرپیچ های E14
 • -جنس آویز ها : کریستال
 • وزن بسته بندی: 4650 گرم
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ آویز آرتا کد 102

مشخصات

 • شکل
  تک آویز
 • وزن
  300 گرم
 • ارتفاع
  120 سانتی‌متر
 • ابعاد
  5×5 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر مدل hk220

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  1800 گرم
 • توان
  100 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  65 سانتی‌متر
 • ابعاد
  25*25 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  ارتفاع قابل تنظیم میباشد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر چشمه نور کد G562/5

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  3100 گرم
 • جنس بدنه
  چوب و فلز
 • ارتفاع
  63 سانتی‌متر
 • ابعاد
  43x43x63 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  5 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -سرپیچ از نوع E27 می باشد.
 • -جنس کفی و رزت فلزی می باشد.
 • -سایز حباب :
 • ارتفاع: 14CM و قطر:16CM
 • -از لامپ کم مصرف استفاده شود.
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر چشمه نور 5 شعله کد 888/5WT

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  4000 گرم
 • جنس بدنه
  چوب و استیل
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • ابعاد
  55 × 55 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  5 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – سرپیچ از نوع E27
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 3 شعله چشمه نور کد A811/3

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  2235 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  70 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60x60x70 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -قابلیت تنظیم ارتفاع از 60 تا 70 سانتی‌متر
 • -سرپیچ E27
 • -محصول فاقد لامپ می باشد و به صورت دمونتاژ ارسال میشود
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر چشمه نور 5 شعله کد A856/5-O

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  3500 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  70 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60x60x70 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  5 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم ارتفاع از 60 تا 70 سانتی‌متر
 • سرپیچ از نوع E27
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر چراغ آویز 3 شعله سهیل مدل فیش

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  3000 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  80 سانتی‌متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3E27 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز سهیل مدل گلد 3

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  2800 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  شیشه
 • ارتفاع
  80 سانتی‌متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3E27 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر آرام مدل MA7034/03

مشخصات

 • شکل
  چهار گوش
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ابعاد
  35*70*35 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه چوب طبیعی
 • لایه پوشش پلی استر
 • کلاهک مربعی شکل
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر فورژسازان 3 شعله مدل رز

مشخصات

 • وزن
  17500 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  56 سانتی‌متر
 • ابعاد
  56*46 سانتی متر
 • مناسب برای
  فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر سقفی چشمه نور کد 6638/40

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  8000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  40 سانتی‌متر
 • ابعاد
  40 × 40 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  9 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  دارای سرپیچ مدل E14
 • جنس آویز ها : کریستال
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر چوبی لوکس طلائی مدل Ellipse

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  1200 گرم
 • توان
  9 وات
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ارتفاع
  40 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60x60x40 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  دارای برگه ی راهنمای نصب
 • اقلام همراه
  قطعات لوستر
 • روزت با سرپیچ آماده
 • کاغذ راهنمای نصب
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز2شعله سهیل مدل B9

مشخصات

 • شکل
  خطی
 • وزن
  2000 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  70 سانتی‌متر
 • ابعاد
  33×32×33 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  2E27 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ سقفی لوستر ماد کد 3n/j3

مشخصات

 • شکل
  خطی
 • وزن
  500 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  30 سانتی‌متر
 • ابعاد
  60*30*1 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  3 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  بدون لامپ عرضه می شود
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر 7 شعله چشمه نور کد A811/7

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  8000 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  70 سانتی‌متر
 • ابعاد
  65x65x70 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  7 عدد
 • مناسب برای
  آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -قابلیت تنظیم ارتفاع از 60 تا 70 سانتی‌متر
 • -سرپیچ E27
 • -محصول فاقد لامپ می باشد و به صورت دمونتاژ ارسال میشود
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ آویز و لوستر چوبی هامان مدل 1-208

مشخصات

 • وزن
  2000 گرم
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ابعاد
  58x32x32 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -قابلیت تنظیم ارتفاع
 • -نصب راحت و آسان
 • -ساخت ایران
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ آویز نجم تک شعله کد 4218

مشخصات

 • شکل
  کروی
 • وزن
  1500 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ارتفاع
  40 سانتی‌متر
 • میزان نوردهی
  80 لومن
 • ابعاد
  25×25×40 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  اتاق کودک , اتاق خواب , فضاهای داخلی , آشپزخانه
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز تک شعله سهیل مدل B6

مشخصات

 • شکل
  نیم کره
 • وزن
  1800 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  فلزی
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • ابعاد
  33×32×33 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1E27 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای داخلی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید چراغ آویز کد G-50/25

مشخصات

 • شکل
  استوانه‌ای
 • وزن
  1100 گرم
 • ارتفاع
  80 سانتی‌متر
 • ابعاد
  50*50*25 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  جنس شید لوستر: طلق با روکش مخمل
 • دارای سیم به طول 60 سانتی متر
 • با قابلیت تنظیم ارتفاع سیم
 • بدون لامپ
 • نوع سرپیچ : سرپیچ گریف دار پایه بزرگ E27
 • ارتفاع کلاهک : 25 سانتی متر
 • قطر دهانه کلاهک : 50 سانتی متر
 • مقاوم
 • سبک
 • مناسب برای فضاهای داخلی، اتاق خواب، حال و پذیرایی و …
 • مناسب برای هدیه دادن
 • با دوام و مستحکم و با کیفیت
 • تولید ملی
 • 100% ساخت ایران
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر سقفی مدرن کد 6601

مشخصات

 • شکل
  دایره ای
 • وزن
  4000 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • قد
  70 سانتی‌متر
 • ابعاد
  20×60×80 سانتی متر
 • مناسب برای
  آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  امکان تنظیم ارتفاع هر شعله
 • نصب سریع و آسان
لیست قیمت و راهنمای خرید 46 مدل لوستر مدرن و {شیک} 2020 | لوستر کریستالی ،چوبی و فلزی

بررسی و خرید لوستر و چراغ آویز 3 شعله سهیل مدل هرمی خطی

مشخصات

 • شکل
  استوانه مخروطی
 • وزن
  2700 گرم
 • توان
  30 وات
 • جنس بدنه
  چوبی
 • قد
  80 سانتی‌متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  شماره 3E27
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *