راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

آخرین بروز رسانی در 30 دی 1399

خرید بهترین ماشین لباسشویی مناسب، می تواند یکی از سخت ترین انتخاب ها برای کسانی باشد که هیچ اطلاعاتی در این خصوص ندارند. علاوه بر این قیمت فوق العاده بالای این کالا این انتخاب را سخت تر نیز می کند. اما اگر دقیقا بدانید که به چه چیزی نیاز دارید و چقدر می خواهید برای خرید بهترین ماشین لباسشویی هزینه بکنید، خیلی راحت تر می توانید محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

ما در این پست از سری پست های معرفی محصول باغ سلامتی، تمام نکات مورد نیاز برای خرید بهترین ماشین لباسشویی متناسب با نیاز شما را بیان خواهیم کرد. بنابرین دیگر نگرانی از بابت انتخاب این کالای رایج نخواهید داشت. با ما همراه باشید.

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

اندازه و ظرفیت بهترین ماشین لباسشویی

اندازه و ظرفیت بهترین ماشین لباسشویی

 

در هنگام خرید ماشین لباس شویی اولین موضوعی که باید به صورت جدی به آن توجه کنید: ظرفیت ماشین لباس شویی است. باید در نظر بگیرید که هر چه قدر ظرفیت آن بیشتر باشد علاوه بر افزایش قیمت، انرژی بیشتری نیز مصرف خواهد کرد. ببینید در خانواده چند نفر هستید. آیا یک خانواده دو نفره هستید یا یک خانواده پر جمعیت.

معیار این اندازه کیلوگرم است. یعنی ظرفیت یک ماشین لباس شویی با کیلو بیان می شود . مثلا برای یک خانواده چهار نفره خرید ماشینی با 7 کیلو ظرفیت کافی است یا برای خانواده دو عضوی پنج کیلو کفایت می کند. در خانواده های پر جمعیت (بالای پنج نفر ) خرید یک لباسشویی با ظرفیت هشت تا نه و نیم کیلو بهتر است.

دقت داشته باشید که ماشینی با ظرفیت بالا در مصارف پایین تر فشار کمتری تحمل می کند تا نسبت به ظرفیت پایین. اگر هزینه، زیاد برای شما مهم نیست : سعی کنید حداقل ظرفیت هشت کیلوگرم را تهیه کنید. علاوه بر این مورد اگر قرار است هر روز از ماشین استفاده کنید، نیازی به ظرفیت بالا ندارید. اما اگر هر چند یک بار استفاده می کنید آن هم با تعداد بالای لباس، حتما ظرفیت بالا تری را انتخاب کنید تا به دستگاه فشار وارد نکنید.

اندازه

از لحاظ اندازه و ابعاد باید ببینید که چقدر فضا برای نصب دستگاه در اختیار دارید و کجا قرار است نصب شود. معمولا سایز استاندارد ماشین های لباسشویی 27 اینچ است و در کنار آن باید در محل نصب نیز حداقل 6 اینچ فاصله از اطراف داشته باشد تا استفاده از آن راحت تر باشد. اگر قرار است در آشپزخانه قرار بگیرید، حتما دقت کنید تا کابینت های آشپزخانه به دستگاه برخوردی نداشته باشند چرا که بعد ها کار کردن با آن برای شما سخت تر خواهد شد. سعی کنید از تمام جوانب حدقل 6 اینچ فاصله بگذارید.

حالت کارکرد (اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک)

در لباسشویی های تمام اتوماتیک تمام کار شستشو ، آبگیری و خشک کردن لباس را خود دستگاه انجام می دهد. اما در لباسشویی های نیمه اتوماتیک میزان آب را باید به صورت دستی پر کنید و اگر دستگاه شما دو قلو باشد یعنی دارای خشک کن هم باشد، باید به صورت دستی لباس ها را به خشک کن منتقل کنید. اگر در مناطقی زندگی می کنید که شرایط آب ثابت نیست و گاه به گاه با قطعی آب روبه رو می شوید، بهتر است از ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک استفاده کنید چرا که ممکن است به خوبی عمل نکند.

انواع ماشین لیاسشویی

کلا دو دسته‌ی کلی برای ماشین‌های لباسشویی وجود دارد: درب از جلو و درب از بالا

درب از جلو :

درب از جلو و درب از بالا

این ماشین ها برای ورود و خروج البسه از سمت جلوی استفاده می کنند. این مدل ها امروزه بسیار رایج شده اند و در کنار کارایی بالا انرژی کمتری نیز مصرف می کنند. چون در بالا دستگاه دربی وجود ندارد، به راحتی می توانید رو آن را بپوشانید. تمام کلید های کنترولی دستگاه در جلو آن قرار گرفته است.

 

درب از بالا :

درب ورودی و خروجی لباس در این مدل ها در سمت بالای دستگاه قرار گرفته است. کلید ها و پنل کنترولی نیز در برخی از مدل های آن در بالا و در برخی دیگر در جلوی دستگاه تعبیه شده. این ماشین ها برخلاف مدل بالا در کنار مخزن برای ورود لباس، دارای یک هم زن نیز هستند که وظیفه به حرکت درآورن لباس ها را بر عهده دارند.  برخی از این مدل ها ( مدل HE درب از بالا ) فاقد هم زن هستند و برای تمیز کردن لباس ها از چرخش خود مخزن استفاده می کند. این نوع از لباسشویی های درب از بالا انرژی کمتری نسبت به مدل های هم زن دار استفاده می کنند و بازدهی بیشتری نیز دارند.

مهم ترین مزیت این سری سهولت در خروج البسه است که دیگر نیازی به خم شدن برای خارج کردن لباس ها نیست. این ویژگی برای افراد مسن بسیار کاربردی است. اما باید بدانید که مدل هایی نیز وجود دارند که عمق زیادی دارند و خارج کردن لباس ها از آن کار آسانی نیست.

برخی از ویژگی های مدل درب از جلو

برای خروج لباس باید خم شوید

قیمت بسیار بالا

کم سرو صدا

مصرف آب کمتر

کیفیت بالای شستشوی لباس ها

برخی از ویژگی های مدل درب از بالا

مصرف آب بیشتر

قیمت پایین تر

سهولت در خروج البسه

کیفیت شستشوی متوسط

تسمه ای یا بدون تسمه

در برخی از ماشین های لباس شویی، موتور در پایین دستگاه تعبیه شده و با استفاده از یک تسمه محفظه را به حرکت وا می دارد: این مدل ها نوع تسمه ای هستند. مدل های تسمه ای علارغم اینکه سریع مستهلک می شوند؛ سرو صدای بیشتری نیز تولید می کنند و معمولا با لرزش بالایی همراه هستند. اما مدل های بدون تسمه دیگر این مشکلات را به همراه ندارند و موتور مستقیما به محفظه چسبیده است . در مدل های تسمه ای پس از مدتی سایز تسمه افزایش می باید و همین باعث می شود تا تسمه شل شده و باعث ایجاد لرزش و سرو صدای زیادی می شود. اما در مدل های بدون تسمه یا Direct Drive این مشکل وجود ندارد و موتور به حالت سکوت کار می کند.

صرفه اقتصادی

با این حال قیمت لباسشویی های Direct Drive بسیار بالا تر از لباسشویی های تسمه‌ای یا Belt Drive است. علاوه بر این در تعمیرات موتور نیاز به هزینه بیشتری خواهید داشت. اما نگران نباشید حالا حالا ها قرار نیست به این زودی ها ماشین از کار بی افتد. ویژگی مهم لباس شویی های بدون تسمه حساس بودن به وزن لباس هاست . اگر وزن البسه بیش از توان ماشین باشد ؛ شروع شستشو را انجام نخواهد داد. اما در مدل های دارای تسمه این گونه نیست و موتور مجبور می شود برای به حرکت درآوردن مخزن بیش از حد توان زور بزند و این در طولانی مدت می تواند باعث آسیب رسیدن به موتور ، تسمه و حتی پولی ها شود.

مصرف انرژی

مصرف انرژی مدل های بدون تسمه بسیار پایین تر است. با قدرت بالایی که دارند و از آنجایی که دیگر محدودیت های تسمه را ندارند می توانند تا 3000 دور در دقیقه نیز برای خشک کردن لباس ها سرعت بگیرند بدون اینکه لرزش و صدای زیادی ایجاد کنند. از معایب دیگر لباس شویی های بدون تسمه حساسیت بالای آن ها به جریان الکتریسته است و ممکن است دستگاه را با اختلال رو به رو سازد.

برخی از امکانات بهترین ماشین لباسشویی

نمایشگر دیجیتال

 

امروزه برای برنامه ریزی و کنترول روند شستشو و خشک کردن لباس ها ؛ از یک نمایشگر دیجیتال حرفه ای در طراحی لباسشویی استفاده می شود که موجب سهولت و راحتی در استفاده از دستگاه می شود.

سرعت چرخش، قدرتمند و کم صدا

هر چه قدر سرعت چرخش یا دور در دقیقه‌ی دستگاه شما بیشتر باشد قدرت خشک کردن آن نیز بالاتر است. ولی آن به این معنا نیست که دستگاهی که مثلا سرعت چرخش آن 1200 دور در دقیقه است، فقط با همین سرعت کار می‌کند؛ بلکه این سرعت بر اساس نوع لباس و میزان تر یا خشک بودن  آن‌ها تنظیم می‌شود. مثلا برای لباس‌های نازک ۳۰۰ تا ۵۰۰ دور در دقیقه و برای لباس‌های ضخیم تر  مانند شلوار جین ۱۰۰۰ دور در دقیقه سرعت چرخش متناسبی است.

علاوه بر این باید دستگاه در صدای پایین تری فعالیت کند چرا که لباسشویی در فضای داخلی قرار دارد و صدای بلند آزار دهنده خواهد بود. بنابرین کم صدا بودن را یک معیار مهم در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی ایرانی یا خارجی قرار دهید.

کنترول حرارت آب

با این سیستم که بر روی برخی از مدل ها قرار گرفته شده می توانید حرارت آب را بر اساس استاندارد لباس مورد نظر تنظیم کنید.

بخار

این قابلیت در مدل های گران قیمت یافت می شود و بدین معنی است که لباس های شما را در معرض بخار قرار می دهد تا برخی از لکه های سخت که پاک نمی شوند، از بین بروند و همچنین کمک می کند تا بو های بد لباس ها نیز خارج شود.

اتصال به وای فای

این قابلیت نیز در لباسشویی های گران قیمت یافت می شود. با استفاده از یک اتصال بی سیم و یک نرم افزار می توانید دستگاه را کنترول کنید.

شستشوی دستی Hand wash

این روش شستشو حالت دست را در هنگام شستشو شبیه سازی می کند. بیشتر برای لباس ها و پارچه های لطیف کاربرد دارد. پس از شستشو نیز بهتر است آن ها را بدون آبگیری و به روش سنتی آویزان کنید تا به آرامی آب آنها گرفته شده و خشک شوند.

شستشوی سریع Quick wash

اگر عجله دارید و می خواهید در سریع ترین زمان لباس شما شسته و خشک شود، این گزینه می تواند برای شما مفید باشد. البته با این کار ماشین لباس شویی با سرعت بیشتری کار می کند و هر چه قدر مقدار لباس کمتری درون مخزن باشد ، بهتر عمل می کند. مثلا شستشوی پیراهن.

آبکشی اضافه Extra Rinse

این بیشتر زمانی کاربرد دارد که شما از مواد شوینده زیادی استفاده کردید و دستگاه برای خارج کردن از بافت لباس ها ؛ مرحله آب کشی را چند بار انجام می دهد.

قابلیت لکه بری Stain removal

در واقع همان خیساندن لباس ها قبل از شست شوی اصلی است. هر چند که دیگر نیاز به این کار نیست ولی در برخی موارد می تواند مفید باشد.

چرخش سریع Extended spin

 

این قابلیت برای خارج کردن آب از لابه لای الیاف پتو، حوله ها و لباس های پشمی است . در واقع سرعت چرخش بالا می رود تا آب کشی سریع تر انجام شود چون این نوع لباس ها آب بیشتری جذب می کنند.

تنظیمات سفارشی Favorite or custom settings

این گزینه کمک می کند تا یک تنظیم شخصی داشته باشید و برای هر لباس مجبور به تنظیم مجدد نداشته باشید.

تشخیص خودکار میزان سطح آب Automatic water levels

برخی از ماشین ها لباس شویی سنسوری در داخل محفظه شستشو دارند که میزان آب موجود در محفظه را تنظیم می کند. این قابلیت نقش زیادی در صرفه جویی آب دارد.

سنسور رطوبت Moisture sensor

در کنار سنسور تنظیم میزان آب ، یک نوع حسگر دیگر نیز وجود دارد که میزان رطوبت لباس ها کنترول می کند. در زمانی که خشک کن لباس شویی فعال است، این سنسور میزان کارکرد دستگاه برای خشک کردن آن را تنظیم می کند و تشخیص می دهد که چه مدت باید عمل خشک کردن ادامه داشته باشد. مثلا ممکن است تایم خشک کردن یک لباس را 20 دقیقه تنظیم کرده باشید ولی دستگاه بعد از 15 دقیقه خشک کردن را متوقف کند چون تشخیص داده است که لباس ها خشک شده اند.

شستشوی با تاخیر Delay wash

این قابلیت هنگامی به کار می‌آید که شما می خواهید مدتی خارج از خانه باشید و دوست دارید زمانی که به منزل برمی‌گردید لباس‌ها شسته شده و آماده‌ی پهن کردن باشند. با استفاده از قابلیت Delay wash می‌توانید بین ۶ تا ۳۶ ساعت شروع شستشو را به تعویق بیندازید تا مثلا وقتی از محل کار برگشتید آماده پهن کردن باشند. اگر لباس‌ها زمان زیادی را به صورت مرطوب داخل دستگاه بمانند بو می‌گیرند. این امکان برای جلوگیری از همین اتفاق طراحی شده است.

منطق فازی Fuzzy logic

اگر ماشین لباس شویی شما از این قابلیت برخوردار باشد ؛ بهترین شرایط شستشو را متناسب با جنس البسه، وزن آن‌ها، زمان مورد نیاز برای شستشو و مقدار آب و شوینده‌ای که مورد نیاز است به صورت تمام خودکار انتخاب می‌کند. پس شما هیچ نگرانی در مورد تنظیمات نخواهید داشت.

گارانتی

با توجه به این که قیمت لباسشویی بسیار بالاست و جزء وسایل پر کاربرد منزل محسوب می شود، باید از گارانتی خوبی نیز برخوردار باشد. این وسیله نیز هر چه قدر که پیشرفته باشد و از هر برندی که می خواهد، می تواند یک روز از کار بیفتد و این جاست که گارانتی و پشتیبانی خوب می تواند نقش به سزایی در هزینه های تعمیر داشته باشد.

 

قبل از خرید دقت کنید که از یک برند معتبر دستگاه انتخاب کنید و حتما به معتبر بودن گارانتی آن توجه داشته باشید. گارانتی لباسشویی می تواند یک سال تا پنج سال باشد. البته برخی از شرکت ها گارانتی جداگانه ای برای موتور در نظر می گیرند که بسیار کاربردی تر از سایر بخش هاست. مثلا 10 سال گارانتی موتور با 2 سال گارانتی کلی دستگاه.

در مورد برند و بهترین ماشین لباسشویی ؛ نمی توان برند و مدل خاصی را مد نظر قرار داد. چرا که میزان بودجه ی شما همچنین نوع استفاده و تعداد نفرات هر خانواده متفاوت است. اما در کل برند های بوش، ال جی، سامسونگ، جی پلاس و  پاکشوما از بهترین برند های خرید لباس شویی هستند.

اصولا بهتر است قبل از خرید در اینترنت یا برخی از منابع معتبر اطلاعاتی از مدلی که می خواهید انتخاب کنید، به دست بیاورید. در سایت ها یا فروشگاه های مختلف اینترنتی به میزان رضایت مشتریان و نظرات خریداران آن توجه کنید تا بتوانید خریدی خوبی داشته باشید.

برخی از نکات استفاده از بهترین ماشین لباسشویی

 • سعی کنید حتما اطراف دستگاه را خلوت بگذارید و روی آن نیز اشیاء سنگینی قرار ندهید. موقع سرویس یا نظافت دستگاه ، حتما آن را از بزق بکشید.

 • هیچوقت بیشتر از ظرفیت ماشین از آن کار نکشید.

 • کودکان را از دستگاه دور نگه دارید.

 • سعی کنید برای نتیجه بهتر سشتشو تنظیمات آن را بر حسب برچسب شستشوی لباس تنظیم کنید.

 • در مدل هایی که ورودی آب گرم نیز دارند، حتما آن را وصل کنید تا دستگاه انرژی زیادی برای گرم کردن آب استفاده نکند.

 • سعی کنید لباس ها را هر روز بشوید تا انباشته نشود که مجبور باشید به یکباره به شستشوی آن ها بپردازید.

 • برای کارایی بهتر در زمان پیک مصرف برق، از ماشین لباس شویی استفاده نکنید چرا که برق بسیار بالایی را مصرف می کند.

موارد بیشتر

 • تا حد ممکن سعی کنید موارد مثل پتو که بعد از خیس شدن وزن بسیار بالایی را میگیرند، بصورت دستی بشوید تا فشار اضافی بر روی دستگاه اعمال نشود.

 • همیشه سعی کنید ظرفیت را کمی بالا تر از نیاز خود انتخاب کنید.

 • در هنگام خرید از هزینه کردن برای کیفیت بالا نترسید. همیشه قبل از خرید در مورد انتخاب مورد نظر اطلاعات کاملی به دست بیاورید.

 • داشتن گارانتی و ضمانت پس از فروش را برای چنین محصولاتی در اولویت قرار دهید.

 • سعی کنید از برند های تازه کار یا کمتر شناخته ، دستگاهی انتخاب نکنید.

 • حتما در هنگام نصب و راه اندازی از سرویس کار پیشنهادی گارانتی کمک بگیرید، هرگز خودتان اقدام به نصب نکنید چرا که اگر موقع نصب دستگاه به هر دلیلی معیوب شود ؛ گارانتی شامل آن نخواهد شد.

 • سرویس کار پس از نصب باید گارت گارانتی را پر و امضاء کند تا قابل استفاده شود. 

بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی

برند های پاکشوما «Pakshoma» آبسال «aabsal» و اسنوا «Snowa» در زمینه ساخت و تولید ماشین لباس شویی ایرانی فعالیت می کنند.

بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی

در بین کمپانی های مختلف تولید کننده لباسشویی ، شرکت های بوش «Bosch» سامسونگ «Samsung» و ال جی «Lg» جزء بهترین برند ها در این زمینه هستند.

ما در این مطلب سعی کردیم تمام دانسته های خود را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و هرآنچه که برای خرید بهترین ماشین لباسشویی نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این پست برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

در ادامه به معرفی 40 مورد از بهترین ماشین لباسشویی های بازار متناسب با هر بودجه ای پرداخته ایم .

5/5 - (2 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت خارجی جی پلاس مدل GWM-J8250 ظرفیت 8 کیلوگرم

GMW-J8250 از محصولات «جی پلاس» (Gplus) است که با ظرفیت 8 کیلوگرم طراحی و روانه بازار شده است. این لباسشویی از نوع درب از جلو است و پنل کاربری آن در قسمت جلو قرار گرفته است. این ماشین لباس شویی از 15 برنامه اصلی و 7 برنامه تکمیلی برای شستشو بهره می برد که از طریق پنل موجود در جلویی آن قابل انتخاب است؛ وجود برنامه‌های متنوع درلباس شویی به شما این امکامن را می‌دهد که برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ مدل Q1256 ظرفیت 8 کیلوگرم

لباسشویی  Q1256 یکی از محصولات عالی شرکت سامسونگ است که از ظرفیت 8 کیلوگرم برخوردار است.  ضمن اینکه از طراحی بسیار زیبا و مشخصات قابل توجهی از جمله ظرفیت مناسب و رتبه مصرف انرژی خوبی برخوردار است از سرو صدای آزار دهنده نیز خبری نیست. این لباس شویی با ظرفیت 8 کیلوگرم می‌تواند در خانواده‌های متوسط تا پرجمعیت مورداستفاده قرار گیرد. رتبه مصرف این دستگاه A++ است و مصرف انرژی پایینی را خواهد داشت.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت اسنوا مدل swd-571 ظرفیت ۷ کیلوگرم

مشخصات جزعی

 • نوع مخزن

  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور

  1000 دور در دقیقه

 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  خیر
 • صفحه نمایش
  بله
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات جزعی

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت ایرانی پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

باسشویی پاکشوما مدل PWT-1554AJ  با ظرفیت 15.5 کیلوگرم جدیدترین و آخرین سری از لباسشویی هایی دوقلویی است که شرکت پاکشوما تا بحال تولید کرده است. PWT-1554AJ با ظرفیت بالایی که دارد انواع مختلفی از لباس و پارچه ها را مانند پتو، پالتو و … را نیز به راحتی بشوید. این مدل ظرفیت 15.5 کیلوگرمی برای شستن و 7 کیلوگرمی برای خشک کردن دارد. توانایی موتور شستشو 450 وات و توانایی موتور خشک کن 250 وات است، که با توجه به ابعاد و ظرفیتشان، بسیار معقول و مقرون به صرفه از نظر مصرف انرژی می باشد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی مدل wm-843 ظرفیت 8 کیلوگرم

لباسشویی wm-843 یکی از  لباسشویی های  با‌کیفیت شرکت ال جی هست. wm-843 با دیگ 8 کیلوگرمی تولید شده است . موتور اینورتر دایرکت درایو بکاررفته در لباسشویی ال‌جی باعث کار کرد بهتر با میزان لرزش کمتر و کمترین صدای ممکن می‌شود. موتور wm-843 یکی از بهترین موتورهای لباسشویی موجود در بازار است. زندگی هوشمندانه با NFC با قابلیت Tag On کاربری آسان و دسترسی به جدیدترین نوآوری‌ها امکان پذیر شده است.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت ایرانی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات کلی

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1200 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  خیر
 • صفحه نمایش
  بله
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی خارجی جی پلاس مدل J9470 ظرفیت 9 کیلوگرم

J9470 از محصولات فوق العاده زیبای شرکت «جی پلاس» (Gplus) است که با ظرفیت 9 کیلوگرم طراحی و روانه بازار شده است. لباسشویی J9470 از نوع درب از جلو است و پنل لمسی آن در قسمت جلو قرار گرفته است. این محصول از جی پلاس از 16 برنامه اصلی و 11 برنامه تکمیلی شستشو بهره می برد که از طریق پنل جلویی آن قابل انتخاب است ؛ وجود برنامه‌های مختلف در ماشین لباس شویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی مدل WM-821NW ظرفیت 8 کیلوگرم

شستشوی سریع با TURBOWASH در TurboWash از قابلیت آب‌افشان فشار قوی استفاده شده تا با کاهش چشمگیری در زمان شستشو ضمن صرفه‌جویی در انرژی، شستشوی تمیزتری حاصل شود. آب‌افشان فشار قوی با افشاندن مستقیم آب بر روی البسه به مدت 120 ثانیه، باعث بهبود عملکرد شستشو و آبکشی می‌شود که حاصل فناوری گشتاور مستقیم 6 حرکتی است که شستشوی پرسرعتی را برای کل چرخه شستشو فراهم می‌سازد. 6 حرکت شستشو "موتور گشتاور مستقیم 6 حرکتی به دلیل طراحی‌اش که خاص ال‌جی است با توجه به برنامه انتخابی قادر به انجام حرکت‌های مختلف روی دیگ یا ترکیبی از حرکت‌های مختلف است.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW60 ظرفیت 6 کیلوگرم

دستگاه «فریدولین» (Feridolin) مدل «SW60» یکی ازلباسشویی‌های کاربردی عرضه‌شده به بازار توسط این شرکت است که از طراحی ظاهری ساده‌ای برخوردار است. جنس بدنه از پلاستیک است و فریم ABS ضد خط ‌و خش دارد. این دستگاه از دسته لباسشویی‌های در از بالا است که ظرفیت شستن 6 کیلوگرم لباس را دارد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت 9 کیلوگرم

لباسشویی سامسونگ مدل P1494 با ظرفیت 9 کیلوگرم ، یکی از بهترین لباسشویی‌های شرکت سامسونگ است که ضمن از طراحی بسیار زیبا و مشخصات قابل توجهی از جمله ظرفیت مناسب و رتبه مصرف انرژی خوبی برخوردار است. اما خصوصیت اصلی این دستگاه چیزی است که سالها مورد درخواست مشتریان و مصرف کنندگان بوده و آن هم امکان اضافه کردن لباس پس از شروع به کار ماشین لباسشویی است؛ چیزی که در این مدل محقق شده است و در صورتی که کاربر بخواهد پس از شروع به کار دستگاه لباسی به ماشین اضافه کند،

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت هیوندای مدل HWM-4500 ظرفیت 4.5 کیلوگرم

ماشین لباس شویی نیمه اتوماتیک هیوندایی HWM-4500 با ظرفیت 4/5 کیلوگرم (مینی واش) یکی از با کیفیت ترین و کارامد ترین لوازم در گروه کالایی خود است .

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی مدل G950C ظرفیت 9 کیلوگرم

لباس‌شویی «ال جی»، مدل« G950C » با ظرفیت 9 کیلوگرم از محصولات باکیفیت این شرکت است که ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان آن را یکی از اقتصادی‌ترین و کم‌مصرف‌ترین ماشین‌های لباس‌شویی به شمار آورد. این محصول شرکت ال جی از یک موتور Inverter Direct Drive بهره می برد که سرعت چرخش آن برابر با 1400 دور در دقیقه است. این موتور، میزان مصرف انرژی را در ماشین لباس شویی به حداقل می رساند و باعث می شود که صدا و لرزش در این دستگاه به کم ترین میزان ممکن برسد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت ایرانی اسنوا مدل SWD-151W ظرفیت 5 کیلوگرم

لباسشویی اسنوا مدل SWD-151W از دیگر دستاوردهای این شرکت است که مجهز شده است به موتوری با توان قدرت بالا که توانسته است دور خشک کن ۸۰۰ دور در دقیقه را مهیا سازد. این لباسشویی دارای برنامه های شستشوی متفاوتی است ، که در حین اجرا هر یک از این برنامه ها میتوانید آسوده خاطر باشید و به دیگر امور منزل رسیدگی نمایید، چرا که سیستم این لباسشویی به قفل کودک درب مجهز شده است و شما دیگر نگرانی از این جهت نخواهید داشت.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی مینی واش اینترناسیونال مدل WM3500 با ظرفیت 3.5 کیلوگرم

لباسشویی نیمه‌اتوماتیک اینترناسیونال با ظرفیت 3.5 کیلوگرم وسیله‌ای مناسب برای شست‌و‌شو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این لباس شویی دوقلو دارای طراحی زیبا و منحصربه‌فرد همراه با کابین‌های دولایه بسیار مقاوم که دارای یک محفظه شست‌وشو و دیگری خشک‌کن است.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی لیدر مدل L1200D ظرفیت 7 کیلوگرم

لباسشویی تمام اتوماتیک 7 کیلویی درب از جلو لیدر مدل L1200D دارای رده مصرف انرژی A می باشد. این لباسشویی دارای 24 برنامه شستشو و دو شیر برای ورود آب سرد و گرم می باشد.

ظاهر ساده به همراه پنل کنترولی دیجیتالی که در جلوی دستگاه قرار گرفته، جذابیت خاصی به این لباس شویی داده است.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-83401 ظرفیت 8 کیلوگرم

لباسشویی پاکشوما مدل (TFU-83401 ) با ظرفیت 8 کیلوگرم، یکی از لباس‌شویی‌های متوسط شرکت پاکشوما است که از طراحی بسیار زیبا و مشخصات قابل توجهی مانند ظرفیت و رتبه مصرف انرژی مناسبی برخوردار است. این لباس‌شویی با ظرفیت ۸ کیلوگرم می‌تواند در خانواده‌های متوسط تا پرجمعیت مورداستفاده قرار گیرد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa CW ظرفیت 8 کیلوگرم

اسنوا مدل «SWD-Octa CW» از دستگاه‌های پرقدرت و باکیفیت ساخت این شرکت است. این دستگاه  با بهره‌گیری از توان موتور قدرتمند با سرعت 1400 دور در دقیقه و ظرفیت دیگ هشت کیلوگرم می‌تواند به راحتی نیازهای شست‌وشوی لباس یک خانواده با جمعیت متوسط را برطرف کند.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت خارجی فریدولین مدل SW100 New Version ظرفیت 10 کیلوگرم

مشخصات اصلی

 • نوع مخزن
  درب از بالا
 • سرعت چرخش موتور
  600 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  خیر
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت قدرتمند و کم صداخارجی تی سی ال مدل TWG-702 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات اصلی دستگاه

 • ظرفیت دیگ
  7 کیلوگرم
 • ابعاد
  590x520x850 میلی‌متر
 • پهنا
  590 میلی‌متر
 • عمق
  520 میلی‌متر
 • ارتفاع
  850 میلی‌متر
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی فریدولین مدل SWF120A ظرفیت 12 کیلوگرم

SWF120A از محصولات عالی و کاربردی و خوش‌ساخت شرکت «فریدولین» (Feridolin) است. این لباس‌شویی در از بالا کارکرد تمام‌اتوماتیک دارد. دیگ بزرگ دستگاه با ظرفیت 12 کیلوگرم و مخزنی از جنس استیل تولید شده و می‌تواند اقلام حجیم مثل پتو را هم در خود جا بدهد. SWF120A دارای دو ورودی آب سرد و داغ مجزا است و می‌تواند سرعت آب را در سه حالت آب داغ، گرم یا سرد تنظیم کند. فریدولین در مجموع نه برنامه‌ی شست‌وشو برای این دستگاه در نظر گرفته که شامل شست‌وشوی لباس‌های ظریف، پشمی، جین و شست‌وشوی سریع برای لباس‌های نه‌چندان کثیف می‌شود.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت ایرانی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

ویژگی های کلی

 • ظرفیت دیگ
  7 کیلوگرم
 • ابعاد
  590x550x850 میلی‌متر
 • پهنا
  590 میلی‌متر
 • عمق
  550 میلی‌متر
 • ارتفاع
  850 میلی‌متر
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت خارجی مایدیا مدل WU-20603 ظرفیت 6 کیلوگرم

مایدیا، با استفاده از به روزترین تکنولوژی حال حاضر در دنیا، با موتورهای فوق قدرتمند، با ظرفیت های 6 کیلویی تا 9 کیلویی، و با ویژگی ها و قابلیت های فوق العاده موجود است.این لباسشویی مایدیا مدل WU-20603 لوله ورودی آب سرد و گرم دارد و ظرفیت ان ۶ کیلو است. رتبه انرژی آن +A و دارای ۱۶ برنامه شستشو است.این لباسشویی دارای برنامه مجزا خشک کن و قابلیت شستشو لباس‌های پشمی و لباس‌های رنگی را باهم دارد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF -1564AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

ویژگی ها

 • نوع مخزن
  دو قلو
 • سرعت چرخش موتور
  400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  خیر
 • صفحه نمایش
  خیر
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی قدرتمند و کم صداپاکشوما مدل TFI 94402 ظرفیت 9 کیلوگرم

شاخصه های دستگاه

 • ظرفیت دیگ
  9 کیلوگرم
 • ابعاد
  500x600x850 میلی‌متر
 • پهنا
  600 میلی‌متر
 • عمق
  500 میلی‌متر
 • ارتفاع
  850 میلی‌متر
 • اندازه دهانه در
  300 میلی‌متر
 • زاویه باز شدن در
  180 درجه
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی کرال مدل TTW 15504 FJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

TTW 15504 FJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم جدیدترین و آخرین سری از لباس شویی ‌های دوقلویی است که شرکت کرال تولید و به بازار عرضه کرده است. این دستگاه با ظرفیت  بسیار بالایی که دارد انواع مختلفی از لباس و پارچه‌ها را مانند پتو، پالتو، شلوار جین و بسیاری دیگر را نیز به راحتی بشوید. این ماشین لباس شویی ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرمی برای شستن و۷ کیلوگرمی برای خشک‌کردن دارد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی دوقلو ریتون مدل RWM 1050.H ظرفیت 10.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک ریتون مدل RWM 1050.H  با  ظرفیت 10.5 کیلوگرم  یکی از با کیفیت ترین و کارامد ترین لوازم در گروه کالایی خود است

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی هیتاچی مدل BD-W90 ظرفیت 9 کیلوگرم

هیتاچی BD-W90 با ظرفیت محفظه 9 کیلویی عرضه شده است. سرعت چرخش محفظه لباسشویی هیتاچی 1400 دور در دقیقه می باشد که در کنار موتور توانمند و قدرتمند اینورتر Smart Direct Drive آن می توانید تا سالیان طولانی از عملکرد خوب این دستگاه بهره مند شوید. از مهمترین ویژگی های لباسشویی هیتاچی تنوع و گوناگونی برنامه های شستشوی آن هستند که به کمک هر کدام می توانید از لباس هایی تمیز برخوردار شوید.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی فریدولین مدل SWT68 ظرفیت 6.8 کیلوگرم

لباس شویی دوقلو مدل «SWT68» یکی از تولیدات کاربردی عرضه‌شده به بازار توسط شرکت «فریدولین» (Feridolin) است. این دستگاه از دسته لباسشویی‌های دوقلوی در از بالا است که از دو دیگ مجزا برای عمل شستن و خشک کردن برخوردار است. محفظه شست‌وشوی دستگاه از گنجایش 6.8 لیتر بهره می‌برد. همچنین قسمت مخصوص خشک‌کن با گنجایش 3.5 کیلوگرم در این مدل تعبیه شده است و کاربر می‌تواند پس از پایان شست‌وشو لباس‌ها را با استفاده از آن خشک کند.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی قدرتمند و کم صدا کندی مدل CSV1289DC3/K-IRAN با ظرفیت 8 کیلوگرم

از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید یک ماشین لباس شویی به آن توجه داشته باشیم کیفیت ساخت آن است. ماشین لباسشوی با کیفیت، سلامت لباس‌هایمان را در دراز مدت تضمین می‌کند. یکی از این آسیب‌های احتمالی ماشین بی کیفیت پس دادن رنگ یا کهنه شدن لباس‌هایتان است.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM3500 ظرفیت 3.5 کیلوگرم

ماشین نیمه خودکار اینترناسیونال با ظرفیت مخزن 3.5 کیلوگرم وسیله‌ای خوبی برای شست‌و‌شو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این ماشین دوقلو دارای طراحی زیبا و منحصربه‌فرد همراه با کابین‌های دولایه بسیار مقاوم که دارای یک دیگ شستشو و دیگری خشک‌کن است. این لباسشویی بسیار کوچک و سبک است که قسمت پایینی آن بسته به سلیقه مشتریان در رنگهای متنوع قابل عرضه می باشد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی ریتون مدل RWM 1280.MA ظرفیت 13 کیلوگرم

مشخصات دستگاه

 • نوع مخزن
  دو قلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  خیر
 • توضیحات صفحه نمایش
  ندارد
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

بهترین لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM7000 با ظرفیت 7 کیلوگرم

لباسشویی نیمه خودکار اینتر ناسیونال  با  ظرفیت محفظه ی  7 کیلوگرم  وسیله‌ای مناسب برای شست‌و‌شو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است .این لباسشویی دو قلو دارای طراحی زیبا و منحصربفرد همراه با کابین‌های  دولایه بسیار مقاوم که دارای  یک دیگ شستشوو دیگری خشک کن است.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی وست پوینت مدل WMN1012117ERD ظرفیت 10.5 کیلوگرم

برند وست پوینت یکی از قدیمی ترین برند های لوازم خانگیست که از قرن 18 هم میلادی به تولید لوازم خانگی می پردازد . وست پوینت اینترنشنال که یکی از اعضای گروه "Compagnie Française d’Etudes et d’Entreprises (CFEE) z " است در شهر بورداکس فرانسه زمانی که این شهر یکی از اصلی ترین قطب صنعتی بخش آتلانتیک اروپا بود تاسیس شد و صادرات محصولات خود را شروع کرد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی مایدیا مدل WU-24703 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات محصول

 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  1400 دور در دقیقه
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
  بله
 • صفحه نمایش
  بله
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1189 ظرفیت 8 کیلوگرم

زیرووات  OZ-1189 گنجایش 8 کیلوگرم یکی از گزینه‌هایتان است. درب این مدل در جلو  قرار دارد.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی کندی مدل GVS-128TC3 ظرفیت 8 کیلوگرم

GVS-128TC3 محصولی با گنجایش 8 کیلو است که برنامه شست‌وشوی 14 دقیقه‌ای است. این امکان برای شست و شوی سریع لباس‌ها در نظر گرفته شده است و ارزش خرید این لباسشویی را تا حد زیادی بالا برده است. GVS-128TC3 را شرکت «کندی» (Candy) تولید و روانه بازار کرده است. این برند انواع و اقسام مختلف لوازم آشپزخانه را به بازار عرضه می‌کند.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات دستگاه

 • ظرفیت دیگ
  7 کیلوگرم
 • ابعاد
  500x600x850 میلی‌متر
 • پهنا
  600 میلی‌متر
 • عمق
  520 میلی‌متر
 • ارتفاع
  850 میلی‌متر
 • اندازه دهانه در
  320 میلی‌متر
 • زاویه باز شدن در
  180 درجه
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی مایدیا مدل WU-34804 ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات دستگاه

 • ظرفیت دیگ
  8 کیلوگرم
 • ابعاد
  600x600x850 میلی‌متر
 • پهنا
  600 میلی‌متر
 • عمق
  600 میلی‌متر
 • ارتفاع
  850 میلی‌متر
 • اندازه دهانه در
  310 میلی‌متر
 • زاویه باز شدن در
  180 درجه
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

خرید ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-623SW ظرفیت ۶ کیلوگرم

مشخصات دستگاه

 • ظرفیت دیگ
  6 کیلوگرم
 • ابعاد
  600x450x850 میلی‌متر
 • پهنا
  600 میلی‌متر
 • عمق
  450 میلی‌متر
 • ارتفاع
  859 میلی‌متر
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ

1 دیدگاه برای “راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی ( قیمت خرید ) + 40 مدل از پرفروش ترینها

 1. اشتراک‌ها: Negar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *