میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو خوب و با کیفیت انتخاب کنم؟

میز اتو از کجا بخرم؟ هر موقع که لباسامو می شورم تازه داستان شروع میشه، یک ساعت باید بشینم روی میز لباس اتو بکشم. هر کاری می کنم باز چروک میشه، اینورشو درست می کنم از اون ور چروک میشه. هی گیر می کنه به سیم اتو کلا کلافم میکنه. تو این مطلب از خانه و آشپزخانه باغ سلامتی می خواهیم ببینیم خرید میز اتو واقعا تاثیری در اتو کردن لباس ها داره یا نه؟ استفاده از بهترین میز اتو بهتره یا همان میز آشپزخانه گزینه مناسب تری برای اتو کردن لباس هاست؟

اتو کردن لباس یکی از مهمترین وظایفی است که هر خانم خانه داری در برنامه هفتگی خود دارد. البته برخی افراد این کار را به لباسشویی می سپارند و از مشکل اتو کردن لباس ها خلاص می شوند. اما حقیقت این است که اگر از تجهیزات مناسب استفاده کنید ، اتو کردن لباس ها می تواند بسیار راحت تر باشد. فقط سعی کنید از اتو ، میز اتو و صندلی مناسب اتو استفاده کنید. در این صورت اتو کشی حتی می تواند به شما لذت بدهد.

پیشنهاد مطلب: انتخاب کردن اتوی لباس خوب تو این بازار شلوغ سخت تر از چیزی است که فکر می کنید…راهنمای خرید و قیمت اتو بخار

انواع میز اتو

میز اتوی برقی،پایه بلند،پریزدار،جک دار،تاشو،میز اتو در حالت عمودی و نشسته موجود است. میز اتو دائمی دارای مدل های مختلفی مانند کمدی ، ثابت ، کابینت ، مونتاژ می باشد. میزهای اتوکشی دیواری فضای کمی را اشغال می کنند و در دو نوع اتوی تاشو موجود است.بالاترین کیفیت میز اتو متعلق به مارک Bosch است.

قابل حمل هست یا نه؟

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید میز اتو باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا می خواهید آن را تعمیر کنید یا می خواهید آن را به راحتی جابجا کنید. این ویژگی در درجه اول به فضای اتاق و سپس به سلیقه شما بستگی دارد.

یک میز اتو کوچک بهتر است یا بزرگ؟

میزهای اتو در اندازه های مختلف تولید می شوند. معمولاً هرچه طول و عرض میز بزرگتر باشد ، دست اتوی ما بازتر است. عرض بیشتر تخته های اتو از عرض آنها بیشتر است. این میزها بیشتر برای اتو کشی در منزل ، به عنوان مثال برای اتو کردن شلوار یا لباس مردانه مناسب هستند ، اما ممکن است برای اتو کشی پرده و ملحفه مناسب نباشند. بنابراین ، آنها برای کارگاه ها یا خیاط ها مناسب نیستند.

اندازه های استاندارد بیشتر میزهای اتو به شرح زیر است. با این حال ، هر مارک می تواند اندازه های کوچک تر یا بزرگ تر تولید کند:

 • 110. 30 سانتی متر
 • 124. 38 سانتی متر
 • 124. 45 سانتی متر
 • 135. 45 سانتی متر
 • 135. 49 سانتی متر

محدوده عرض میزهای اتو 30 تا 50 سانتی متر و محدوده طول آنها در محدوده 110 تا 135 سانتی متر است.

میز اتو قفسه دار

میزهایی با کشو و قفسه نیز گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند تمام وسایل اتو را جمع آوری کنند.

مطابق عادات اتوکشی خود یک میز اتو بخرید

قبل از خرید میز اتو ، عادات اتوکشی خود را بررسی کنید. به عنوان مثال ، آیا راحت تر می توان در حالت ایستاده یا نشسته اتو کرد؟ یا برای یک میز اتو ایده آل به چه قطعاتی نیاز دارید؟ آیا به میز با میز اتو نیاز دارید یا خیر؟ توجه به این موارد به شما در خرید خوب کمک می کند.

به جنس تخته اتو توجه کنید

سعی کنید یک میز اتو آلومینیومی یا فولادی بخرید. میزهای فلزی هم عمر طولانی تری دارند و هم وزن کمتری دارند. در عین حال ، آنها در برابر حرارت مقاوم هستند. میزهای چوبی معمولاً مقاومت کمتری در برابر حرارت اتو کردن دارند. میزهای چوبی نیز وزن بیشتری نسبت به همتایان فلزی خود دارند و جابجایی آنها دشوار است.

در مورد روکش سطح آنها باید بگوییم که بهتر است پارچه ای نسوز و ضد آب داشته باشیم. جنس حفره دار یا تودرتو نیز گزینه مناسبی است ، زیرا این پارچه ها اجازه عبور بخار آهن و تبخیر آن را می دهند. همچنین به خاطر داشته باشید که هر چه لایه بالایی ضخیم تر باشد ، بهتر است. لایه های سقف معمولاً از نمد ساخته می شوند و ضخامت آنها بین 4 تا 8 میلی متر است. بهتر است پارچه روکش از نخ ، فلز یا سیلیکون باشد تا خاصیت نچسب یا بازتابی داشته باشد.

استحکام میز اتو

میز اتو اگرچه سبک است ، اما باید بسیار سفت باشد تا هنگام اتو کشی شکسته نشود. یک میز اتو محکم فرآیند اتوکشی را ساده کرده و از حوادث احتمالی مانند افتادن میز روی افراد کوچک جلوگیری می کند.

ارتفاع میز اتو چقدر است؟

میزهای اتو معمولاً برای دو حالت بدن ساخته می شوند: یکی نشسته و دیگری ایستاده. اگرچه معمولاً بسیاری از افراد ترجیح می دهند لباس ها را به صورت صاف اتو کنند ، اما برخی از افرادی که مشکل پا و کمر دارند باید این کار را در حالت نشسته انجام دهند.

ارتفاع استاندارد

قانون کلی ارتفاع اتو میز تا کمر است. میز اتو باید به گونه ای باشد که بتوانید به راحتی اتو کنید و دستتان به راحتی روی آن حرکت کند. اگر میز اتو خیلی بلند است ، باید دست خود را خم کنید و در این صورت شما کنترل لباس را در اختیار نخواهید داشت. از طرف دیگر ، اگر میز اتو خیلی کوتاه باشد ، باید پشت خود را خم کنید. هنگام نشستن ، پایه میز نباید آنقدر بلند باشد که دست شما بر آن مسلط شود.

میز اتو با پایه کوتاه

برای استفاده از میز اتو در حالت نشسته ، باید یک میز اتو کوتاه خریداری کنید. می توانید این میز را روی زمین بگذارید و بنشینید. همچنین می توانید آن را روی میز بگذارید و خودتان روی صندلی بنشینید. به طور کلی آزادی عمل هنگام نشستن کمتر است.

میز اتو ثابت

ابتدا ببینید آیا فضای کافی برای این کار دارید یا خیر. تخته های اتو ثابت در گوشه ها قرار دارند و نمی توانند تا شوند یا آنقدر سبک نیستند که بتوان آنها را جابجا کرد. بنابراین اگر جایی برای آن ندارید ، آن را رد کنید.

میز اتو ایستاده

در حالت استاندارد ، میز اتو باید نزدیک به کمر شما برسد. اما اگر افراد دیگر از آن در خانه شما استفاده می کنند ، بهتر است یک میز اتو با ارتفاع قابل تنظیم بخرید. خوشبختانه اکثر میز های اتو دارای این ویژگی هستند و ارتفاع آنها معمولاً از 70 تا 90 سانتی متر قابل تنظیم است توجه داشته باشید که اگر دو نفر در منزل شما از یک میز اتو یکسان استفاده می کنند و اختلاف قد قابل توجهی دارند ، باید یک میز اتو بخرید که طیف وسیع تری از تنظیمات را دارد ، به عنوان مثال. شما می توانید تغییر قابل توجهی در قد خود ایجاد کنید.

کدام روکش و بالش بهتر است؟

همه میزهای اتو دارای بالش و روکش هستند. بالشتک زیر درپوش را تشکیل می دهد و باید به اندازه کافی محکم و ضخیم باشد. نه بالش و نه درب آن نباید خیلی نازک باشد. بالش را خوب لمس کنید ، اگر ساختار محکم زیر آن را احساس کردید ، این میز اتو از کیفیت پایینی برخوردار است. چنین میز اتویی خریداری نکنید! ضخامت بالش باید بین 4 تا 8 میلی متر باشد. بالش باید صاف و عاری از هرگونه ضربه یا فرورفتگی باشد.

همچنین باید بهترین بالش ها از نمد ساخته شده اند. البته بالش و روبالشی نیز به صورت جداگانه فروخته می شود. می توانید آنها را هنگامی که فرسوده شده اند جایگزین کنید. درب میز اتو از بافت های مختلف ساخته شده است. درپوش باید نچسب باشد تا لباس به آن نچسبد. همچنین باید بتواند گرما را منعکس کند تا گرما را به لباس منتقل کند. این امر باعث سهولت در اتوکشی و اتو کردن سریعتر لباس ها می شود. بهترین روکش برای میز اتو از پنبه یا سیلیکون ساخته شده است.

پیشنهاد مطلب: راهنمای خرید میز عسلی جدید

میز اتو چه کارکردهای دیگری دارد؟

میز اتو باید محلی برای اتوکشی داشته باشد. تخته اتو باید به اندازه کافی محکم و خوب طراحی شده باشد تا اتو محکم جا بیفتد و نیفتد. برخی از میزها دارای فضایی برای اتو کردن چوب ها هستند ، در حالی که برخی دیگر از میزها ایمن تر و محکم تر هستند.

ویژگی های اضافی

برخی از عملکردهای صفحه اتو لازم نیست ، اما اتو را تسهیل می کند. در صورت خرید میز اتو ، در صورت تمایل این گزینه ها را بررسی کنید:

محل آویز لباس

این گزینه به شما کمک می کند تا لباس های گرم را بعد از اتو کشی آویزان کنید تا خنک شوند. تا کردن لباس گرم منجر به گرفتگی و چروک شدن لباس می شود.

سیم یا پریز اتصال

اگر محل قرار دادن میز اتو با پریز فاصله دارد ، می توانید اتو را به پریز نصب شده روی میز وصل کنید و سیم میز را به پریز برق اصلی وصل کنید.

ژانت

یک میز اتو باریک است که برای اتو کردن آستین ها مناسب است. نیز جداگانه فروخته می شود ، اما در برخی از میز های اتو نصب شده است.

پایه سیم اتو

این میله ای است که روی میز نصب شده است و سیم اتو را روی آن آویزان می کنید تا سیم اتو با کار شما تداخل نداشته باشد.

بدون گارانتی خرید نکنید!

بهتر است از خرید میزهای اتو بدون گارانتی به ویژه میزهای قفل دار مخصوص کودکان و … خودداری کنید و از خرید میز اتو از فروشندگان نامعتبر به شدت خودداری کنید.

قفل کودک

این عملکرد پایه میز را قفل می کند و کودک نمی تواند آن را دستکاری کند. این امر خطر واژگونی میز را از بین می برد. میز اتو ها دارای چنین ویژگی هایی نیز قیمت بالاتری دارند. اینکه چقدر می خواهید هزینه کنید بستگی به بودجه شما دارد.

برای خرید میز اتو چقدر باید هزینه کنم؟

شما می توانید یک میز خوب با قیمت کمتر پیدا کنید ، اما به خاطر داشته باشید که قیمت های بسیار ارزان میز اتو مطمئناً از نظر کیفیت با قیمت های بالا یکسان نیست. پیشنهاد ما این است که ابتدا بودجه خود را تعیین کنید و سپس خرید خود را ادامه دهید.
بهتر است میانگین قیمت را در نظر بگیرید.

وزن میز اتو چقدر باشد؟

سعی کنید یک میز اتو بخرید تا با جابجایی آن مشکلی نداشته باشید میزهای آلومینیومی در این زمینه گزینه مناسبی هستند.

میز اتو ایمن

برای مراقبت از کودکان ، بهتر است یک میز اتو مجهز به قفل کودک بخرید. در حال حاضر انواع میزهای اتوکشی موجود در بازار دارای این ویژگی هستند. البته این ویژگی می تواند این میزها را کمی گرانتر از مدل های معمولی کند ، اما ذهن مصرف کننده را در مورد ایمنی کودک آرام می کند.

بهترین برند میز اتو، میز اتو چه مارکی خوبه؟

از معتبر ترین برندهای میز اتو می‌توان به بوش، افر،عروس، هدیه، زیلان وود، یونیک، آرتیستون صنعت، عرش و نظایر آنها اشاره کرد.

پیشنهاد مطلب: خرید میز غذاخوری جدید

برخی از تکنیک های اتوکشی با میز اتو

 1. با قرار دادن یک تکه فویل زیر حوله روی میز اتو ، زمان اتو کشی را کاهش دهید. فویل حرارتی را طوری منتقل می کند که انگار از دو طرف اتو می کند.
 2. میز اتو را در اتاق خواب بگذارید تا بتوانید از تخت برای قرار دادن لباس و دسترسی به کمد و رخت آویزها استفاده کنید.
 3. اگر سطح تخته اتو را شسته اید ، اجازه دهید پارچه مرطوب روی میز اتو خشک شود.
 4. برای جلوگیری از چین و چروک اگر میز اتو شما مجهز به وسایلی مانند آستین و یقه نیست ، قبل از اتو کردن یک حوله در لوله ها بگذارید و آستین ها را اتو کنید.
 5. قسمتهای اتو شده طرف دیگر میز اتو را از خود دور کنید.
 6. بهتر است یک پارچه تمیز زیر تخته اتو پهن کنید تا هنگام اتو کردن لباس های بلند انتهای آن با زمین تماس نداشته باشد.

 

میز اتو کمدی قیمت میز اتو میز اتو کابینتی میز اتو نشسته میز اتو توکار قیمت میز اتو پایه کوتاه میز اتو فانتزی عکس میز اتو مدل میز اتو جدید بورس میز اتو در تهران قیمت میز اتو سلطنتی قیمت میز اتو پریزدار پایه میز اتو مدل میز اتو عروس مشخصات میز اتو خوب میز اتو یونیک.

5/5 - (1 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو میقان مدل کلاسیک 2020

 • وزن
  2800 گرم
 • جنس
  چوب
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو مدل 001

 • ابعاد
  32x93x22
 • وزن
  3100 گرم
 • جنس
  چوب
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو ام جی اس مدل IB1011

 • وزن
  4500 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو نیلو مدل كلاسيك

 • وزن
  5800 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  چوب
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو کد 003

 • ابعاد
  123x34x80 سانتی‌متر
 • وزن
  14500 گرم
 • جنس
  چوب
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو ام جی اس مدل IB2021

 • وزن
  3000 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو راکی مدل گلدار کد 02

 • وزن
  3840 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو نیلو مدل آي تك

 • سایر توضیحات
  تاشو
 • وزن
  2400 گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه سری یونی وان کد 310A

 • دارای 6 حالت برای تغییر ارتفاع
 • دارای جایگاه اتو
 • دارای پلاستیک در قسمت پایه جهت تکان نخوردن میز
 • بدون پریز
 • جنس کفه‌ها پلیمری
 • جنس پایه‌ از آهن رنگ استاتیک
 • جنس روکش: پارچه لایکو
 • وزن
  3500 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه سری کلاسیک کد 312B

 • دارای جایگاه اتو
 • دارای پلاستیک در قسمت پایه جهت تکان نخوردن میز
 • جنس کفه‌ها پلیمری
 • جنس پایه‌ از آهن رنگ استاتیک
 • جنس روکش: پارچه لایکو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو مدل m_02

 • ابعاد
  83*72*30
 • وزن
  16000 گرم
 • جنس
  چوب
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو دنور مدل 1302-1

 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو اِی ای سی مدل 2

 • وزن
  1.2 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو مدلm-06

 • ابعاد
  83*72*30
 • وزن
  16000 گرم
 • جنس
  چوب
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هنری مدل 1100A

 • وزن
  3093 گرم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو طرح ژانت کد 11

 • ابعاد
  60x13x25
 • سایر توضیحات
  میز اتو (ژانت) مخصوص اتو
 • وزن
  700 گرم
 • جنس
  آهن
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو تلن مدل SUPER LARGE

 • ابعاد
  135x35x90
 • وزن
  4900 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه سری یونی وان کد 309A

 • وزن
  2700 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو مدل E003

 • وزن
  3250 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو نشسته کلاسیک هدیه مدل ۳۱۲

 • وزن
  2000 گرم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو یونیلوکس مدل Line کد 3010-A1

 • وزن
  4500 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه سری یونی وان کد 315B

 • وزن
  3500 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو اِی ای سی مدل 1

 • وزن
  1. گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه اتو
  دارد
 • سیم رابط
  دارد
 • سایر توضیحات
  دارای پایه تاشو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو مدل m_04

 • ابعاد
  83*72*30 سانتی‌متر
 • وزن
  16000 گرم
 • جنس
  چوب
 • جایگاه اتو
  ندارد
 • سیم رابط
  ندارد
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو پایه بلند آرتیستون صنعت مدل 3060

 • ابعاد
  30*90*110
 • وزن
  4200 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو طرح ژانت کد TAYER

 • این میز اتو معروف به ژانت طیاره می باشد.
 • با پایه محکم و وزن مناسب برای سادگی کار
 • طول 60 سانتی متر
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو وانیلی مدل Jagged-3181

 • وزن
  1900 گرم
 • جایگاه اتو
  دارد
 • سیم رابط
  ندارد
 • سایر توضیحات
  همراه با قلاب جهت آویزان کردن
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه سری کلاسیک کد 312C

 • وزن
  2500 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو ایستاده کلاسیک هدیه مدل ۳۱۳

 • وزن
  4850 گرم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو کد 72900

 • _ دارای پریز جهت راحتی هرچه تمام تر شما
 • وزن
  4700 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو کد 7290

 • وزن
  4830 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه مدل 313B

 • وزن
  5000 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو پرفکت هوم مدل Long Leg

 • ابعاد
  91*37*82
 • وزن
  1200 گرم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو اونلی وان مدل A130

 • وزن
  4000 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو کد 7289

 • وزن
  5400 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو کد 2020

 • وزن
  4000 گرم
 • امکانات ظاهری
  سیم رابط
 • جنس
  آلومینیوم
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هدیه سری کلاسیک کد 313C

 • دارای 6 حالت برای تغییر ارتفاع
 • دارای جایگاه اتو
 • دارای پلاستیک در قسمت پایه جهت تکان نخوردن میز
 • بدون پریز
 • جنس کفه‌ها پلیمری
 • جنس پایه‌ از آهن رنگ استاتیک
 • جنس روکش: پارچه لایکو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو هویو مدل Z110

 • وزن
  3800 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتوی پایه کوتاه ایکیا مدل Jall سایز 73×32×13

 • ابعاد
  73×32×13
 • سایر توضیحات
  – مناسب جهت شستشو با دست بدون استفاده از سفیدکننده
 • وزن
  1800 گرم
میز اتو از کجا بخرم؟ تو این گرونی چطوری میز اتو انتخاب کنم؟

میز اتو مدل D414 morvarid

 • وزن
  2700 گرم
 • جنس
  آهن
 • جایگاه نگهداری
  جایگاه اتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *