خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

همه‌ی ما به خوبی از این موضوع آگاهیم که هر چه صندلی بهتری استفاده کنیم بازدهی و کارآیی ما هم بیش تر می شود. بنابرین خرید صندلی اداری نیازمند یکسری نکات و معیار هایی است که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم. اگر بخواهیم چند ساعت کار کنیم و بتوانیم با همان انرژی اولیه کار کنیم به صندلی لازم داریم که هر چه بهتر و راحت‌تر باشد. خرید صندلی اداری ، صندلی کامپیوتر، صندلی اپن، صندلی مدیریت و … هر کدام ویژگی‌های و نکات خاصِ خودشان را دارند و به همین دلیل باید به نکات مهمی در انتخابِ آن‌ها دقت کنیم. دوست دارید بهتر کار کنید و در آخر وقت هم اصلاً خسته نشوید! باید برای خودتان یک صندلی استاندارد و مناسب تهیه کنید.

نیازی به نگرانی نیست، با ما همراه شوید تا هر آن چیزی که در انتخابِ و خرید صندلی اداری « office chairs » و سایر صندلی ها نیاز دارید را به شما آموزش دهیم.

 

تاثیر صندلی اداری بر کار و بازدهی

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

تاثیر صندلی اداری بر کار و بازدهی

اگر شما هم ساعت های طولانی و پیاپی پشتِ میز هستید و از جایتان نمی‌توانید تکان بخورید پس می‌دانید که خستگی ناشی از این نوع کار کردن چقدر زیاد است. برای این که فشارهای کاری خود را کاهش دهید تا بتوانید به خوبی انرژی خود را تا آخرِ زمان کار حفظ کنید، به صندلی نیاز دارید که تمامِ نیازهای شما در حینِ کار کردن را برطرف کند و سلامتِ بدن شما را تضمین کند. صندلی در کار اداری رابطه‌ی مستقیمی با سلامتی شما دارد. اگر به صورت مداوم پشت میز می‌نشینید و صندلی شما ارگونومیک و متناسب با قدتان نیست پس باید به فکرِ تهیه‌ی یک صندلی مناسب و ارگونومیک باشید.

ویژگی های مهم خرید صندلی اداری مناسب و عالی در محیطِ کار

متناسب با قد و وزن

شاید مهم‌ترین ویژگی برای یک صندلی این باشد که متناسب با قدِ ما تنظیم شده باشد، یعنی چه؟ یعنی وقتی پای ما بر روی سطج زمین قرار می‌گیرد فشاری به بدن ما وارد نشود. اگر می‌خواهید برای اداره و یا جایی دیگر صندلی تهیه کنید، توجه داشته باشید که صندلی استاندارد و ارگونومیک باشد و تمامِ نیازهای شما را پاسخ ‌دهد.

آیا طراحی ارگونومیک در خرید صندلی اداری موثر است؟

شما هم وقتی روی زندگی می‌نشینید در دراز مدت به کمر و شانه‌هایتان فشار زیادی وارد می‌شود! پس باید به دنبالِ یک صندلی ارگونومیک برای خود بگردید. صندلی اداری ارگونومیک باعث ‌می‌شود در محیطِ کار احساس خستگی نکنید و بتوانید از کار کردن نهایت لذت را ببرید.

طراحی ارگونومیک چگونه طراحی می‌باشد؟

طراحی ارگونومیک چگونه طراحی می‌باشد؟

حتماٌ زیاد شنیده‌اید که میز ارگونومیک و یا هزاران چیز ارگونومیک دیگر! اما طراحی ارگونومیک چیست؟ ارگونومی یعنی بازدهی و راحتی هر چه بیش‌تر در محیط. طراحی ارگونومیک طراحی است که به ما راحتی و آسایش بیشتر را هدیه خواهد داد. برای مثال تولید کنندگان برای اینکه ما در حین کار کردن با کامپیوتر راحت باشیم، صندلی کامپیوتر ارگونومیک طراحی کرده‌اند که مطابق با فرم بدن و انحنای بدنمان طراحی شده است و راحتی و آسایش بالایی را برای بدنمان فراهم میکند.

این نوع طراحی باعث شده است سلامتی بدنمان به خطر نیفتد و در دراز مدت به مشکلات زیادی برنخوریم.

راهنمای خرید صندلی اداری

اگر می‌خواهید صندلی مناسبی بخرید، در پایین عواملی را آورده‌ایم که در صورت دقت به آن ها می‌توانید انتخابی درست و خریدی مناسب داشته باشید، پس با ما همراه باشید تا نکات خرید صندلی را بهتر بدانیم.

کیفیت و طول عمر

یکی از ویژگی‌های صندلی مناسب، جنسِ خوب و باکیفیت آن می‌باشد. اگر می‌خواهید برای اداره خود، صندلی تهیه کنید توجه داشته باشید که صندلی برای شما مناسب است که طولِ عمر بالایی داشته باشد تا بتوانید در دراز مدت از آن استفاده کنید و نخواهید هر سال آن را تعویض کنید.

جنسِ روکش در خرید صندلی اداری چقدر مهم است؟

ویژگی‌ای که به میزانِ تنظیمات و ارگونومیک بودن صندلی مهم است ولی اغلب به آن توجه نمی‌شود جنسِ روکش صندلی است. صندلی اداری در زمانی برای ما خوب است که قابلیت رد شدن هوا و به اصطلاح نفس کشیدن داشته باشد. صندلی ما نباید پس از چند ساعت کار داغ و اذیت کننده شود.

قیمت ارزان و مناسب خرید صندلی اداری

همه‌ی ما با توجه به وضعیت و شرایط اقتصادی که در آن قرار داریم در هنگام خرید به اولین چیزی که توجه می‌کنیم قیمتِ صندلی است. بنابراین صندلی برایمان مناسب است که علاوه بر کیفیت مناسب قیمت ارزان و مقرون به صرفه‌ای هم داشته باشد و بتوانیم آن را به راحتی تهیه کنیم.

پایه چرخ دار برای دسترسی آسان

صندلی‌های اداری باید دارای چرخ باشند زیرا ما در طول ساعات کار باید دسترسی آسان و سریعی به لوازمی داشته باشیم که ممکن است بر روی میز ما قرار نداشته باشند. صندلی‌های چرخ دار با دسترسی آسان و سریع به قسمت‌های مختلف میز از خستگی ما جلوگیری می‌کنند.

دوام از ویژگی‌های صندلی اداری مناسب

دوام صندلی بسیار مهم است، زیرا فردی بر روی صندلی قرار می‌گیرد و صندلی شما قرار است وزنتان را تحمل کند برای همین صندلی باید از یک ماده محکم تهیه شده باشد تا ساختار آن در فشار حفظ شود و اجزای صندلی از هم جدا نشوند.

در تهیه صندلی اداری به چه نکاتی دقت کنیم؟

در تهیه صندلی اداری به چه نکاتی دقت کنیم؟

اگر می‌خواهید تجربه‌ی خریدی بهتر داشته باشید باید صندلی بخرید که تمامِ نیازهای شما را به راحتی پاسخ دهد و بتواند در ساعات طولانی به شما لذت استفاده‌ی هر چه بیشتر بدهد.

دسته‌ی قفل و دسته زیر بازو

در حالِ حاضر اغلب صندلی‌ها دارای دسته قفل هستند و می‌توانیم آن را تنظیم کنیم که در چه ارتفاعی قرار بگیرد. قابلیت داشتن یا نداشتن دسته زیر بازو یا دسته‌ی قفل به سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد. صندلی‌های حرفه‌ای چون این مزیت را دارند که پشتِ صندلی آن ها می‌تواند همانند تخت ‌شود به دسته قفل نیاز دارند تا در هنگام استراحت شما از روی صندلی نیفتید.

عرض و عمق از نکاتِ مهم در خرید صندلی اداری

نکته‌ای که بیش‌تر اوقات آن را فراموش می‌کنیم این است که صندلی باید بتواند هر کاربری را به راحتی در خود جای دهد و بتواند فاصله‌ی حدوداً 2 الی 4 اینچ را بین زانو و صندلی بیندازد و علاوه بر آن شیب صندلی نیز قابل تنظیم باشد تا بتوانیم صندلی را در بهترین زاویه ممکن تنظیم کنیم.

پشتِ صندلی مناسب صندلی اداری برای کمر

ستون فقرات ما به شکل انحنای S می‌باشد و اگر می‌خواهید شما تا چندین ساعت راحت و آسوده بر روی صندلی بنشینید باید صندلی تهیه کنید که گودی کمر را به خوبی پر کند. صندلی‌خوب باید دارای پشتی کمر قابل تنظیم شدن باشد تا بتوانیم گودی کمر را به خوبی پر کنیم و از راحتی هر چه بیش‌تری استفاده کنیم.

ارتفاع صندلی اداری، بخشِ جداناپذیر از راحتی و آسایش

از مهم‌ترین ویژگی‌های صندلی اداری، ارتفاع نشیمن گاه است به صورتی که فاصله‌ی نشیمن گاه و زمین مهم است و این فاصله باید به درستی تنظیم شود. اگر تا به حال بر روی صندلی‌های حرفه‌ای نشسته باشید می‌دانید که قابلیت تنظیم‌شوندگی دارند و این فاصله بر روی آن ها با یک اهرم ساده تنظیم می‌شود.

انتخاب صندلی متناسب با محیط ؛ بیشتر با صندلی آشنا شویم

یکی از تاثیرگذارترین نکات قبل از خرید صندلی، تناسب صندلی با کار ماست به همین دلیل باید قبل از خرید به خوبی بدانیم که صندلی قرار است به چه عنوانی مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال صندلی بانک، صندلی کامپبوتر و صندلی اپن با همدیگر یکی نیستند و کاربرد هر کدام با دیگری متفاوت است. اگر دوست دارید تا انتخابی درست و اصولی داشته باشید باید به نوعِ صندلی توجه کنید و آن را حتماً در نظر بگیرید. صندلی برایمان به درد بخور است که متناسب با نیاز ما طراحی شده باشد.

صندلی اپن در چه مواردی استفاده می‌شود؟

صندلی اپن در چه مواردی استفاده می‌شود؟

همانطور که گفته شد، مهمترین نکته در تهیه کردن صندلی نوع و کاربرد صندلی است و این که صندلی قرار است در کجا مورد استفاده قرار بگیرد. صندلی اپن به ما این امکان را می‌دهد تا بتوانیم در آشپزخانه بنشینیم. شاید از خودتان بپرسید که این کار چه فایده‌ای دارد؟ در محیط های آشپزخانه و خانه‌های ساختمانی امروزی که محیطهای کوچکی دارند دیگر نمی‌توان در خانه میزی برای نهارخوری قرار داد به همین دلیل در خانه‌ها از اپن و یا میزهای جزیره برای نهار خوردن نهار استفاده می‌شود. این کار کمک می‌کند تا بتوانیم محیط بزرگ‌تری را در اختیار داشته باشیم و مکانِ بازتری را در پذیرایی از مهمانان برای خود فراهم کنیم. صندلی اپن برای این طراحی شده تا بتوانیم به راحتی از اپن استفاده کنیم.

صندلی اپن چه تفاوتی با دیگر صندلی‌ها دارد؟

اگر بخواهیم از تفاوت‌های صندلی اپن نام ببریم می‌توانیم بگوییم که این صندلی‌ها اغلب فانتزی هستند و برای این طراحی شده اند تا میوه و یا غذا میل کنیم به همین دلیل نمی‌توان طولانی مدت روی آن نشست. خودِ این صندلی‌های اپن انواع و اشکال متفاوتی دارند و در تضاد با صندلی‌های اداری که نمی‌توان در محیط خانه از آن‌ها استفاده کرد، صندلی اپن در زیبایی دکوراسیون خانه کمک زیادی می‌کند و معمولا دور اپن جزیره‌ چیده می‌شود. البته جدیدترین صندلی اپن هایی که طراحی شده اند قابلیت تنظیم ارتفادع دارند و می‌توانیم آن‌ها را به اندازه‌ی اپن خود تنظیم کنیم.

صندلی کامپیوتر

صندلی کامپیوتر

امروزه می‌توان صندلی کامپیوتر را پراستفاده ترین صندلی بازار بخوانیم. کاربرد بالای کامپیوتر موجب شده تا همه‌ی ما زمانِ زیادی در استفاده از کامپیوتر بگذرانیم. صندلی کامپیوتر را میتوان در مدارس، دانشگاه ها، خانه و حتی محل کار مشاهده کرد. به همین دلیل سولات زیادی مطرح می‌شود؛ یک صندلی پرکاربرد مثلِ صندلی کامپیوتر باید چه ویژگی خاص و منحصر به فردی داشته باشد؟ اگر بخواهیم یک صندلی کامیوتر بخریم باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ صندلی کامپیوتر حرفه‌ای چه مزایایی دارد؟ با ما همراه باشید تا ویژگی‌های یک صندلی کامپیوتر مناسب را بهتر از قبل بدانیم.

صندلی مناسب کامپوتر چه ویژگی هایی دارد؟

صندلی کامپیوتری برایمان مناسب است که بتواند تمامِ نیازهای ما را در هنگام کارکردن با کامپیوتر برطرف کند به همین دلیل انتخابِ آن اهمیت بالایی دارد و باید در انتخاب آن به نکاتِ زیادی توجه کنیم که چند مورد از آن در زیر برای شما آورده شده‌اند.

طول عمر و کیفیت بالا

اگر می‌خواهید صندلی کامپیوتر تهیه کنید باید بدانید که صندلی برایتان به درد بخور و مفید است که در طولانی مدت کیفیت خود را حفظ کند و شما از تعمیرات و یا حتی تعویض صندلی در چند سال بی نیاز شوید.

پشتِ صندلی کامپیوتر

صندلی کامپیوتر در هر جایی که باشد مطمئناً مجبور هستیم چندین ساعت روی آن بشینیم و نمی‌توانیم از روی آن بلند شویم. تکیه گاه در صندلی کامپیوتر بسیار اهمیت دارد و باید قابلیت تنظیم داشته و بتوانیم آن را متناسب با قدِ خودمان تنظیم کنیم. این ویژگی باید شامل پشت و گردن هم باشد زیرا باید اطمینان داشته باشیم که قسمت پشتی مطابق با ستون فقرات ما تنظیم شده باشد تا در دراز مدت آسیب نبینیم و به سلامتی ما صدمه وارد نشود.

مزایای استفاده از صندلی ارگونومیک در چیست؟

مزایای استفاده از صندلی ارگونومیک در چیست؟

صندلی کامپیوتر ارگونومیک علاوه بر این‌که در استفاده‌ی طولانی به بدنِ ما آسیب نمی‌رساند؛ می تواند از خستگی ما نیز بکاهد. طبق مطالعاتی که صورت گرفته است نشان داده شده است صندلی ارگونومیک بهره وری، کیفیت و بازده بالاتری دارد و از آن طرف اگر صندلی غیراستاندارد و بد باشد نتایجی مثلِ گودی کمر، آسیب دیدن پا و … می‌شود که علاوه بر کاهش کیفیت کار میتواند صدمات حبران ناپذیری را در دراز مدت وارد کند. به این دلیل که استفاده‌ی ما چه در خانه و چه محلِ کار از کامپیوتر طولانی مدت است پس باید از صندلی کامپیوتر ارگونومیک استفاده کنیم.

صندلی مدیریت

شاید این موضوع برایتان جالب باشد که اتاقِ مدیریت در تمامِ شرکت ها و ادارات هویت آن سازمان را نشان می‌دهند و  صندلی مدیریت جزء جداناشدنی از این هویت است. اگر به دنبال خریدِ صندلی برای اتاق مدیریت هستید، باید صندلی تهیه کنید که در هر زمینه‌ای به بهترین شکل طراحی شده باشد. زیبایی صندلی مدیریت هم از اهیمت بالایی برخوردار است و نمی‌توان هر صندلی‌ای را برای این کار مهم در نظر گرفت.

در خرید صندلی مدیریت به چه چیزی باید توجه کرد؟

هر صندلی کاربرد و ویژگی های خاصِ خود را دارد. از آن جایی که مدیران بیش‌تر وقتِ خود را بر روی صندلی سپری می‌کنند  به صندلی راحتی نیاز دارند که در طولِ روز از خستگی آن ها بکاهد و در دراز مدت به سلامتی آن ها صدمه‌ای وارد نکند. صندلی مدیریتی برایمان بهتر است که در طول کار خستگی و فشار کمتری را به ما وارد کند.

 

 

سخن پایانی

با پیشرفت تکنولوژی همه‌ی ما بیش تر وقت خود را بر روی صندلی‌ها و پشتِ کامپیوترها می‌گذرانیم. چه در انبار باشید و چه در پشتِ میز مدیریت به خوبی می‌دانید که ساعت‌های طولانی قرار است بر روی صندلی بنشینید. صندلی برایتان بهتر است که در مرحله‌ی اول سلامت شما را حفظ کند و بتواند نگرانی های شما را از آسیب‌های ستون فقرات و حتی کتف، شانه ها و کمر برطرف کند. ما در این مقاله تمامِ چیزی که برای خرید صندلی اداری نیاز دارید را مورد بررسی قرار دادیم تا بتوانید از خریدی لذت بخش نهایت لذت را ببرید. باغِ سلامتی مرجع راهنمای انتخابی درست.

شما می توانید در لیست پایین 32 مدل از بهترین انتخاب های صندلی اداری را مشاهده فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری اوان مدل P101L چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  پلاستیک
 • جنس فریم کفی
  پلاستیک
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد D550A چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری مدل ARA-003

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری مدل SH02

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  استیل
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری رونیکا مدل R950

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد B400T چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد BP750T2

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرتمیس صنعت مدل M930

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد S280T

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  پلاستیک , فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد B750T2 چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری جی اس پی مدل M8000

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری صندلی کپ آرایشگاهی مدل koop-ch

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  آهن
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد S330T چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد B380TF چرمی

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی اداری جی اس پی مدل M2017

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد M900D

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب , فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب , آهن
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی مدیریت مدل 9030

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  استیل
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد C405k

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  پلاستیک , فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  ندارد
 • چرخ
  ندارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی اداری رونیکا مدل MZD

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد BP350TA

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد S295T

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب , فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب , آهن
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری مدل R650

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی اداری آرکانو مدل S320T

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد BP380TF

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی اداری مدل arian k-01

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  ندارد
 • چرخ
  ندارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری آرکانو کد DP550A

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری لیو مدل A81

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب , فلز
 • جنس فریم کفی
  آهن
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی اداری لیو مدل H72t

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی مدیریت پرشین مدل T4000

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

خرید صندلی تابوره صندلی اداری مدل Tab-001

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری لیو کد M81

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  چوب
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد
خرید صندلی اداری راحت لیست قیمت روز 32 مدل پرفروش و ارزان 2021

صندلی اداری وارنا مدل M1800-P

مشخصات کلی

 • جنس فریم پشتی
  فلز
 • جنس فریم کفی
  چوب
 • جنس پایه
  فلز
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع
  دارد
 • چرخ
  دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *