لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

آخرین بروز رسانی در 29 دی 1399

لیست قیمت بهترین فر توکار 40 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

یکی  از مهم ترین دغدغه های مشتریان ،برای خرید بهترین فر توکار موجود در بازار که همیشه این سوالات در ذهن تان بوجود می آید؟ انتخاب براساس برند، ایرانی یا خارجی انتخاب کنیم یا این که از قیمت هایی که در سطح  اینترنت می باشد درست است یا قیمت های موجود در بازار، پس بهتر است برای این که به همه پاسخ  همه سوالات در مورد انتخاب بهترین فر توکار برسید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید:

برندهای محبوب بهترین فر توکار شامل: برندهای، آریستون ، ویرپول ، بوش ، تکا ، مایدیا (میدیا) ، Midea ، تکنو ، لتو ، اسنوا ، مسترپلاس ، آلتون ، داتیس ، سینجر

اولین سوالی که خیلی از مشتریان و مصرف کنندگان در ذهنشان به وجود می آید این است که؛ بهترین فر توکار با توجه به نمونه های ایرانی و خارجی که در بازار می باشد از کدام نمونه بهتر است؟

امروزه خانم ها و حتی آقایون وقت زیادی را صرف پخت و پز می کنند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی بشر و همچنین اضافه شدن دقت و سرعت در آشپزی و همچنین باید در مصرف انرژی، زمان برای پخت و پز صرفه جویی کنیم. همچنین اگر از ابزارهای به روز تر در آشپزخانه استفاده کنیم علاوه بر کاهش زمان پخت می توانید با خرید بهترین فر توکار غذای لذیذ تری هم طبخ کنید. با توجه به بودجه ای که کنار گذاشتید و نوع کاربری که شما انتظار دارید از بهترین فرتوکار که نیاز شما را برآورده کند. موارد استفاده از این فرهای تو کار برای  پخت انواع شیرینی، و نان های سنتی و مدرن و گریل یا کباب کردن انواع گوشت و سبزیجات می توان استفاده نمود ،پس می توان گفت استفاده از فر توکار یکی از نشانه های آشپزخانه مدرن است.

بهترین فر توکار ، فر توکار چیست؟

همان طور که گفته شد از فر توکار برای پخت غذای با کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن همچنین اگر دارای یک آشپزخانه مدرن و کوچک هستید مناسب تر است، منظور ما از آشپزخانه مدرن یعنی استفاده از گازهای روکار به صورت صفحه ای یا شیشه ای استفاده می شود و اگر می خواهید که فر توکار شما کمتر جا اشغال کند حتما ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

انواع فرهای توکار  کدام اند؟

همان طور که مطلع هستید بازار لوازم خانگی بسیار گسترده و متنوع است ولی معمولا برای انتخاب بهترین فر توکار سه زیر شاخه اصلی دارد که همه برندها یکی از این زیر شاخه ها می شود که در ادامه به مزایا و معایب هر کدام از این فرهای توکار اشاره خواهیم نمود:

 • فرهای توکار برقی
 • فرهای توکار گازی
 • فرهای توکار گازی و برقی

ویژگی های بهترین فر توکار برقی:

فرهای توکار برقی یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین نوع فر توکار می باشند در این فرها از وسایل و ابزار برقی استفاده می کنند.بیشتر خریداران فر توکار تمایل به خرید فر برقی دارند زیرا هم غذا را بهتر گرم و یخ زدایی غذا را انجام می دهند. فرهای توکار برقی انواع مختلفی دارند یک نکته منفی در خرید فر توکار می توان گفت چون مصرف بالای برق بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند ولی بهترین فر توکار برقی معمولا دارای برچسب انرژی AیاA+ می باشند  که این برچسب ها تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف انرژی و هزینه خواهند داشت.

ویژگی های بهترین فر توکار گازی :

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از این فرها استفاده کمتر از انرژی برق و همچنین سالم تر بودن برای طبخ غذا و البته آسیبی هم به محیط زیست وارد نمیکند. برای استفاده از این فر های تو کار حتما باید یک شیر اتصال به گاز شهری نزدیک محل نصب فر باشد البته در فرهای تو کار گازی در مدل های جدید باید به پریز برق متصل شوند، زیرا جهت روشن نمودن چراغ فر یا فن مربوط به این وسیله استفاده می شود.

ویژگی های بهترین فر توکار گازی و برقی :

برای استفاده از این فرهای توکار باید به صورت مشترک از برق و گاز استفاده می شود ،لوازم برقی فر مانند تایمرها، جرقه زن ها و گرم کردن داخل فر به اتصال برق نیاز دارد همچنین هزینه نگهداری و خرید این فر های توکار مناسب و به صرفه می باشد. در این فرهای توکار تلفیقی عمل می کنند به صورتی که صفحه مربوط به قسمت بالایی بوسیله برق کار می کند ولی صفحه گریل ها با گاز شهری حرارت تولید می کنند.

معایب و مزایای فرهای توکار گازی:

هر وسیله الکترونیکی قطعا دارای مزایا و معایبی می باشد و ما با علم به این موارد آن محصول را خریداری می کنیم، فرهای گازی از لحاظ میزان هزینه مصرف انرژی بسیار کم و به صرفه هستند. نمونه برقی خود همچنین چون بوسیله گاز غذا را طبخ یا گرم می کنند با شدت بیشتری فر گرم و آماده کار خواهد شد.

از دیگر مزایای فرهای توکار گازی می توان به هزینه پایین تعمیرات و همچنین مدت عمر فرهای توکار گازی از نمونه برقی اش بیشتر می باشد.

اما همان طور که گفتیم هر وسیله آشپزخانه قطعا دارای معایبی است، یکی از مهم ترین عیب های فرتوکار گازی در مورد نشت گاز است که اگر مراقب نباشید بسیار خطرناک می شود، عیب دیگر فرهای توکار گازی در نحوه پخت آن ها می باشد فرض کنید یک کیک اسفنجی را می خواهید در فرتوکار برای خانواده خود بپزید اگر با فر توکار گازی این کیک اسفنجی را بپزید مشاهده خواهید کرد که حرارت در همه جا کیک به صورت یک دست پخش نمی شود.

معایب و مزایای فرهای توکار برقی:

فرهای توکار برقی همیشه و در هر مدل و برندی باشند معمولا حرارت یک دست و منظم را تولید میکنند و همچنین بهترین فر توکار برقی کنترل دمای داخلی اش بهتر صورت می گیرد زیرا حرارت را به صورت یکنواخت پخش می کند از دیگر مزایا فر توکار برقی نقطه مقابل فر توکار گازی است یعنی آیتم امنیت این فرها از فر توکار گازی بالاتر می باشد در صورتی که مشکلی برای فر به وجو آید یا دما از یک درجه ای بیشتر شود به سرعت قفل خواهد شد و از بروز خطر های پیش رو بیشتر جلوگیری خواهد کرد.

از معایب فر توکار برقی ابعاد کوچک آن ها می باشد و اگر بخواهید یک غذا یا هر چیزی را ابعاد بزرگ درون فر طبخ نمایید به مشکل بر می خورید.عی دیگر فر توکار برقی در مورد تعمیرات آن ها می باشند زمانی که دچار خرابی می شود هزینه تعمیر یا تعویض قطعات مقداری بالا است البته از بابت تامین قطعات این فرها نگرانی وجود ندارد چون همه قطعاتش در بازار موجود می باشد.

نکاتی که باید در هنگام خرید فر توکار به آن توجه کنیم؟

نکاتی که باید در هنگام خرید فر توکار به آن توجه کنیم؟

 • اندازه فر توکار
 • حجم فر توکار
 • ساختار درب و بدنه فر توکار
 • سیستم تمیز کننده فر توکار(سلف کین)
 • قفل کودک مخصوص فر توکار

اندازه فرتوکار:

فرهای توکار معمولا در همه ابعادی موجود می باشند به عنوان مصرف کننده باید دقت نمایید که ابعاد آشپزخانه شما چندمتر است و همچنین میزان فضایی که برای  فر توکار در نظر دارید مشخص نمایید. بهترین فر توکار معمولا در ابعاد مختلفی می باشند ولی سایز هایی که محبوب هستند و بیشتر از  سایز هایی با عرض 60،68،76،91 سانتی متر استفاده می شود. ولی بیشترین خرید فر توکار در ایران عرض 60 سانتی متر می باشد.

دو نکته بسیار مهم که هنگام نصب فر توکار در کابینت یا آشپزخانه رعایت کنید:

 1. پیچ های اطمینان را با دقت باز نمایید
 2. در هنگام نصب فر توکار 2 الی 3 سانتی متر جلوی فر جا داشته باشد

حجم فر توکار:

نکته دیگری که در هنگام خرید بهترین فر توکار باید لحاظ کنید در مورد حجم یا ظرفیت فر توکار می باشد.به صورت متوسط حجم فرهای توکار 80 لیتر است اگر خانواده پرجمعیت هستید فر های با حجم بالا انتخاب کنید اگر دارای کم جمعیت هستید به سراغ فر های با طرفیت کم تر بروید.باتوجه به بررسی که انجام داده ایم کوچک ترین سایز حجم در فر 58 لیتر می باشد و بیشترین حجم فر دارای 88 لیتر می باشد.

ساختار درب و بدنه فر توکار:

در بعضی از فرهای توکار، مصرف کنندگان آن ها می گویند که در هنگام استفاده از فر  بدنه و شیشه خیلی داغ می شوند. طبق بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که در هنگام خرید، باید دقت کنید که بدنه فر دارای لعاب با کیفیت باشد مچنین دارای شیشه دوجداره باشد تا هم زیاد داغ نشود و حرارت هم به بیرون درز پیدا نکند.

سیستم تمیز کننده فر توکار(سلف کین):

یکی از المان هایی که می گوییم بهترین فر توکار موجود در بازار را خریداری کردیم استفاده از سیستم پیشرفته سلف کین می باشد. سلف کین در واقع سیستمی است که به صورت خودکار می تواند کل محفظه و بدنه فر را به راحتی و به صورت اتوماتیک تمیز نماید ودیگر نیازی نیست هم زمان و مواد شوینده زیادی صرف تمیز کردن فر توکار خود نمایید.

سیستم قفل کودک:

این سیستم به صورت پیش فرض در فر فعال نمی باشد پس باید دقت کنید اگر کودک شما در خانه است باید آن را فعال نمایید،تا کنترل های فر را غیر فعال کنید.

و در آخر پیش از آن‌که تصمیم بگیرید چه مدلی برای آشپزخانه‌ی خود می‌خواهید، باید چند مورد را مد نظر قرار بگیرید. برای مثال به باید فضای آشپزخانه و کابینت، ابعاد و حجم فر و حتی بودجه‌ی خود توجه کنید. ما در این مقاله آنچه برای خرید بهترین فر توکار لازم بود، برایتان توضیح دادیم و بهترین محصولات بازار را به شما معرفی کردیم. به این ترتیب می‌توانید محصول مورد نظر خود را به‌راحتی انتخاب نمایید.

بهترین مارک ها و برندهای یخچال در دنیا در سال 2020 معرفی 9 + 40 مدل (برتر) با قیمت خرید

بالاخره فر توکار چی بخرم؟

همان طور که اشاره شد کلا سه مدل کلی برای فر توکار داریم:برقی، گازی، گازی و برقی. نوع برقی و یا گازی که مشخصه حتما باید یا به برق و یا به گاز متصل شوند. اما فر گازی و برقی نیاز دارد تا به هر دو منبع متصل شود؛ به این ترتیب که برای گرم شدن فضای داخلی از گرمای شعله گاز و برای قابلیت هایی مثل چرخش جوجه گردان ها، تایمر و جرقه زدن از برق استفاده می کنند. فر های دوگانه نمی توانند مستقل کار کنند و به هردو منبع نیاز دارند.

برای خرید اول باید ببینید چه فضایی در اختیار دارید و کدام نوع را می خواهید انتخاب کنید. سپس باید با در نظر گرفتن بودجه خود یک مدل را متناسب با نیازی که به دست آوردید اقدام به انتخاب کنید. چند تا نکته مهم هست که باید مد نظر قرار بدهید:

 

 • یک مارک معتبر با گارانتی خوب انتخاب کنید.

 

 • ماجرا جویی نکنید! اگر بودجه کمی دارید و می خواهید یک مدل خوب انتخاب کنید؛ از مدل هایی انتخاب کنید که محبوب هستند. مدل هایی که مشتریان زیادی آن ها را تهیه کرده اند و در مورد کارکرد آن نظر مثبت داده و توصیه کرده اند. سراغ مدلی ناشناخته و متفرقه نروید!

 

 • نگران مصرف انرژی نباشید، هرچند که فر ها جزء لوازم پر مصرف به حساب می آیند اما شما قرار نیست مانند اجاق گاز هر روز از آن کار بکشید و هر از گاهی از آن استفاده می کنید، پس زیاد در مورد مصرف وسواس به خرج ندهید.

 

 • کیفیت بدنه، عایق بودن درب و بدنه، داشتن قفل کودک برای خانواده هایی که زیاد بچه کم سن و سال دارند و در آخر ظرفیت و گنجایش فر توکار را مد نظر قرار دهید.

بهترین برند های فر توکار در ایران

 • فر توکار هارمونیک
 • فر توکار اخوان
 • فر توکار سینجر
 • مستر پلاس
 • ولکر
 • ایلیا استیل
 • زرتوس
 • تکنوهاوس

امیدوارم مطالب برای شما مفید جامع بوده باشد. در این بخش به معرفی 30 مدل از بهترین گزینه های موجود برای انتخاب فر توکار می پردازیم. از آنجایی که قیمت ها را به صورت دوره ای آپدیت می کنیم ، ممکن است طی این مدت قیمت برخی از کالا ها تغییر کند یا تخفیف بخورند لذا برای اطلاع از قیمت روز می توانید از سایت منبع دیدن فرمائید.

4/5 - (3 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار ولکر مدل New

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:+++A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F21

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر تو کار سینجر مدل SLA1

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F16

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F11

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F24

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F17

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F19

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:ندارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F15

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F22

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار سینجر مدل SLA 12

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F4

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F24

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار سینجر مدل SEA1

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F28

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار ولکر مدل V-008

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F23

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F12

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F18

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اخوان مدل F34

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:گاز و برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار زرتوس مدل ZF-10

مشخصه ها

 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار سینجر مدل SLA8

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:ندارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار زرتوس مدل F14

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار اکسپریال مدل XPO 6 T BX

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار مایرباخ مدل Mbo1x

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:ندارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار ولکر مدل V-009

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر تو کار تکنوهاوس مدل TBO-E45S

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار تی اند دی مدل TD213

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار هارمونیک مدل OV103

مشخصه ها

 • صفحه نمایش:دارد
 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:+A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد
لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

خرید فر توکار زرتوس مدل F12

مشخصه ها

 • نحوه عملکرد:برق
 • رده مصرف انرژی:A
 • گریل:دارد
 • جوجه گردان:دارد

4 دیدگاه برای “لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از {بهترین ها 2020} خرید اینترنتی و ارسال رایگان

 1. samane_a گفته:

  سلام
  به نظر شما برای مصارف خونگی فر توکار بگیرم یا فر برقی کدوم بهتره و فر توکار چی بخرم؟ منظورم چه مارکی خوبه؟

  • تیم پشتیبانی گفته:

   سلام و احترام
   فر برقی هم امکانات بیشتری داره و هم ابعاد کمتری داره ولی از طرفی هم قیمت بالایی داره امابرای مصارف خونگی انتخاب بهتری هست.
   اینکه چه مدلی بخرید به استفاده و میزان بودجه شما برمیگرده. توصیه میشه اطلاعات خودتان را نسبت به انواع فر برقی و فرتوکار کامل تر کنید و یک مدل متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. مدل های معرفی شده هم بیشترین رضایت مشتری را دارا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *