بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل (پرفروش) سال 2021

همه‌ی ما با نزدیک شدن به فصول سرد سال و زمستان، به دنبال گرم کردن خانه‌ و یا محیط کار خود هستیم. به خوبی می‌دانیم که امروزه نسبت به گذشته، سیستم‌های گرمایشی جدیدی ساخته و تولید شده‌اند که می‌توانیم به راحتی به وسیله‌ی این سیستم‌ها، گرما ایجاد کنیم و از زمستانی زیبا نهایت استفاده را ببریم. یکی از این سیستم‌های گرمایشی که امروزه بسیار محبوب شده است، بخاری گازی بدون دودکش است. این بخاری‌ها علاوه بر قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارای قابلیت حملِ آسان هم هستند و می‌توانیم به راحتی آن ‌را در هر جایی که خواستیم قرار دهیم. بخاری گازی بدونِ دودکش یک سیستم گرمایشی مناسب برای فصل زمستان است که گرمایی لذت بخش را برای ما به وجود می‌آورد.

ویژگی‌ها و مزایای بخاری گازی بدون دودکش

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

ویژگی‌ها و مزایای بخاری گازی بدون دودکش

برای خریدی مطمئن و انتخابی درست ابتدا باید بدانیم بخاری گازی بدون دودکش چه ویژگی‌هایی دارد و چرا این‌همه محبوب و پرطرفدار شده است؟ اگر بخواهیم برای زمستان خود وسیله‌ی گرمایشی مناسبی را تهیه کنیم باید ابتدا نیازهای خودمان را به خوبی بشناسیم و سپس دست به انتخاب بزنیم، بخاری گازی بدونِ دودکش از بهترین انتخاب‌ها برای سپری کردن زمستانی لذت بخش و خاطره‌انگیز است. با باغِ سلامتی همراه باشید تا درباره‌ی ویژگی‌های این بخاری بیش‌تر بدانید.

حمل آسان و جا‌به‌جایی راحت بخاری گازی

یکی از ویژگی‌هایی که باعث شده است تا بتوان بخاری گازی بدونِ دودکش را از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بخاری‌ها دانست، وزن سبک آن است. اگر برای شما هم پیش آمده است که به دنبال سیستم گرمایشی هستید تا بتوانید آن را به راحتی در هر جایی که خواستید قرار دهید و بتوانید در مغازه یا محلِ کار بدون اشغال کردن مکانِ بزرگی از آن استفاده کنید، بخاری گازی بدونِ دودکش از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. همچنین راحتی در جابه‌جایی و وزنِ سبک باعث شده است تا بتوان آن را به راحتی جا‌به‌جا کرد و در هر مکانی که خواستیم آن را قرار دهیم.

راهنمای خرید بخاری برقی و معرفی بهتربن ها

ابعاد کوچک و مناسبِ بخاری گازی بدون دودکش

اگر شما هم خانه و یا محیط کار کوچکی دارید و می‌خواهید برای خانه و یا محلِ خوابتان سیستم گرمایشی تهیه کنید، پیشنهادِ ما به شما بخاری گازی بدونِ دودکش است. بخاری‌های گازی بدون دودکش برعکس بخاری‌های دارای دودکش محیط کوچک‌تری را اشغال می‌کنند و می‌توانید حتی آن‌ها را به دیوار متصل کنید. این ویژگی و قابلیت باعث شده است تا بتوانیم در هر جایی از آن ها استفاده کنیم، دقت کنید که محلِ این بخاری‌ها باید دارای گردشِ هوای مناسبی باشد.

قیمت مقرون به صرفه و ارزان

دیگر نمی‌توان این موضوع را ندیده گرفت که مشکلات اقتصادی و گرانی‌های بازار توانسته است قدرت خرید ما را کاهش دهد و این گرانی‌ها تا جایی ادامه‌ پیدا کرده که حتی قدرتِ خرید وسایل الزامی را هم برای خانه از دست داده‌ایم. اما زمستان و بیماری‌هایی که سرما به بدنِ ما وارد می‌کند باعث شده تا سیستم گرمایشی خانه را از خرید‌های واجب برای زمستان قرار دهیم. اگر نگرانِ قیمت بالای سیستم‌های گرمایشی هستید دیگر نیازی به ناراحتی برای این موضوع نیست، بخاری گازی بدون دودکش در بازار قیمتِ مناسبی دارد و می‌تواند نیاز ما را به سیستم گرمایشی به صورت کامل برطرف کند.

توان و قدرتِ گرمایشی بالا

اگر دوست دارید محیط شما از گرمای کافی در زمستان بهره ببرد و علاوه بر آن نیازی به سیستم گرمایشِ دیگری نداشته باشید، به بخاری گازی احتیاج دارید و با این کار دیگر نیازی به نگرانی در زمستان نخواهید داشت. برای این کار بخاری گازی بدونِ دودکش را متناسب با محیط مورد نظرتان انتخاب کنید و از گرمای لذت بخش نهایت لذت را ببرید.

مصرف بهینه‌ی گاز و بازدهی بالا

طراحان بخاری گازی بدونِ دودکش تمامِ نیازهای مخاطب را بررسی کرده‌اند. یکی از دغدغه‌های هر فردی مصرفِ بالای گاز توسط بخاری گازی در زمستان است. اما این نیاز و نگرانی شما با مصرف هر چه بهینه‌تر انرژی در بخاری گازی بدون دودکش برطرف شده و این بخاری برای شما زمستانی زیبا و خاطره انگیز را با حداقل مصرف گاز به وجود می‌آورد. بازدهی بالای این بخاری باعث شده است تا از بخاری گازی بدون دودکش به عنوان محبوب‌ترین سیستم‌های گرمایشی نام برده شود.

زیبایی هر چه بیش‌تر بخاری گازی

اگر شما هم این عقیده را دارید که بخاری‌های گازی قدیمی بسیار خانه و دکوراسیون خانه‌ی شما را زشت می‌کنند به بخاری گازی بدون دودکش نیاز دارید. این بخاری‌ها ظاهر نسبتاً زیبایی دارند و می‌توانید خانه‌ و یا محیط کار خود را از قبل زیباتر کنید.

محبوبیت بالای بخاری گازی بدونِ دودکش

زیبایی، کیفیت، جنس مناسب، گرمای لذت بخش و بالا، بهینه سازی در مصرف انرژی، قیمت ارزان و مناسب، توانِ بالای گرمایشی و … تنها بخشی از ویژگی‌های این سیستم گرمایشی است که باعث شده است این بخاری از محبوبیت هر چه بیش‌تری بهره ببرد و در خانه‌ها، محل کار و مراکز دیگر این‌همه مورد استفاده قرار بگیرد. نکته‌ی جالب درباره‌ی بخاری گازی این است که همه‌ی افراد از خریدِ این بخاری گازی راضی هستند و از بخاری گازی بدون دودکش به عنوان سیستم گرمایشی بی‌نظیر نام می‌برند.

نکاتِ مهم قبل از خرید بخاری گازی بدون دودکش

نکاتِ مهم قبل از خرید بخاری گازی بدون دودکش

نکاتِ زیادی است که ما تا قبل از این‌که بخاری گازی نخریده باشیم نمی‌توانیم آن‌ها را متوجه شویم و بیش‌تر این نکات را بعد از خرید متوجه می‌شویم اما دیگر دیر شده است و نمی‌توانیم انتخابِ خود را عوض کنیم. به همین دلیل باغِ سلامتی برای‌شما مهم‌ترین نکاتِ انتخابی درست را برای شما آورده است، با ما همراه باشید.

تناسب قدرت بخاری با محیط مورد نظر شما

اگر می‌خواهید برای خانه، اتاق خواب و یا حتی محل کارتان بخاری گازی تهیه کنید، اولین نکته و مهم‌ترین نکته برای انتخابی مطمئن، دقت کردن در اندازه‌ی محیط شماست. برای‌ این موضوع اول باید بدانیم که بخاری را برای چند متر جا می‌خواهیم و چه توقع و انتظاری از بخاری داریم؟ چه میزان گرمایی را برای گرم کردن خانه مدِ نظر داریم؟ دوست داریم اتاقِ ما را گرم کند یا سالنِ خانه‌را؟ وقتی این موضوع را بتوانیم به خوبی برطرف کنیم، به سراغ خرید بخاری‌ای خواهیم رفت که توان و قدرتش با مکانِ ما متناسب باشد و به ما گرمایی متعادل و به مقدار کافی دهد با این کار هم در زمستان سردمان نمی‌شود و هم در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنیم.

هیتر برقی ارزان و کم مصرف

اگر بخاری گازی بدون دودکش با محیط ما متناسب نباشد چه چیزی پیش می‌آید؟

در صورتی که بخاری گازی ما با محیطمان متناسب نباشد، دو حالت رخ می‌دهد؛

اولین حالتی که پیش خواهد آمد این است که بخاری قوی داریم ولی محیط ما کوچک است و در زمان کم گرمای زیادی در محیط تولید می‌شود.

برای مثال ما اگر بخواهیم بخاری را برای محیط 10متری تهیه کنیم ولی توانِ گرمایشی و قدرت بخاری گازی بدون دودکش ما بالا باشد، محیط به سرعت گرم می‌شود و ما مجبور می‌شویم بخاری را هر بار خاموش کنیم.

در دومین حالت که بیش‌تر وقت‌ها برای ما پیش‌ می‌آید این است که،

محیط بزرگی در اختیار داریم ولی توانِ گرمایشی بخاری ما کم است، این انتخاب در بیش‌تر اوقات موجب می‌شود تا ما مجبور شویم از سیستم دیگری هم استفاده کنیم تا در زمستان از سرما و دمای پایین هوا یخ نزنیم و سرما نخوریم.

امنیت بالای بخاری گازی بدون دودکش

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا بخاری گازی بدون دودکش برای زمستان خطرناک هست یا خیر؟

در جوابِ این سوال مهم و اساسی باید بدانید که هر بخاری که به بازار عرضه می‌شود و قرار است در خانه، محل کار و یا اتاقِ شما قرار بگیرد باید تست سلامت و امنیت شود و بعد به بازار عرضه شود. بهتر است بدانید که بخاری‌های گازی بدونِ دودکش در اتاق‌ها و مکان‌هایی که تهویه دارند هیچ خطری را برای سلامتِ شما به وجود نمی‌آورند.

چرخ دار بودن برای جابه‌جایی هر چه راحت‌تر بخاری

اگر می‌خواهید به راحتی هر چه بیش‌تری بخاری خود را جابه‌جا کنید از بخاری گازی چرخ دار استفاده کنید. چرخ‌ها در این نوع بخاری باعث می‌شوند تا بتوانیم به راحتی بخاری را در هر جایی که خواستیم قرار دهیم. مدل‌های جدید بخاری گازی دارای چرخ هم هستند.

بخاری گازی بدون دودکش یا بخاری برقی؟

بخاری گازی بدون دودکش یا بخاری برقی؟

یکی از سولاتی که ممکن است ذهنِ شما را هم مشغول کرده باشد این است که برای خانه‌ی خود، بخاری گازی بخریم بهتر است یا بخاری برقی؟ برای جواب دادن به این سوال مواردِ زیادی است که باید آن را به صورت جداگانه و به صورت دقیق بررسی کنیم، پس با ما همراه باشید.

حمل و نقل و جابه‌جایی

یکی از ویژگی‌هایی که هم هیترهای برقی دارند و هم بخاری‌های گازی، وزنِ سبک و راحتی در جابه‌جایی آن هاست که در این مورد تقاوت زیادی با یکدیگر ندارند.

بازدهی و مصرف انرژی بهینه

اگر برای شما مصرفِ انرژی بسیار اهمیت دارد و از مواردی می‌باشد که قبل از خرید آن را بررسی می‌کنید پس باید بدانید که هیتربرقی برای شما مناسب نیست. مصرف برق و انرژی بالایی که بخاری برقی مصرف می‌کند آن را یکی از پرمصرف ترین بخاری‌ها تبدیل کرده است، هر چند که مواردِ زیادی از جمله ترموستات ها، تایمر دیجیتال و … به کم مصرف شدن هر چه بیش‌تر این بخاری‌های برقی کمک کرده‌اند. اما باز هم بخاری‌های گازی بدون دودکش کم مصرف‌تر و بهینه تر هستند.

وزن سبک و ابعاد کوچک متناسب با محیط کوچک

یکی از ویژگی‌هایی که هم هیتربرقی و هم بخاری گازی از آن بهره می‌برند، وزن سبک و ابعاد کوچ آن‌هاست که از این سو با یکدیگر تفاوتی ندارند.

امنیت بالا

متاسفانه هر ساله تعدادی از افراد بر اثر استفاده نادرست از بخاری از دنیا می‌روند و یا حوادثی برای آن ها به وجود می‌آید. برای این موضوع همه‌ی ما مهم‌ترین بخشِ انتخاب خود را به امنیت و ایمنی سیستم گرمایشی نسبت می‌دهیم و این کار، کاری درست و منطقی می‌باشد. فرقی ندارد که برای خانه‌ی خودتان هیتربرقی بخرید یا بخاری گازی بدون دودکش. امنیت و سیستم ایمنی بالای دو دستگاه باعث شده تا بتوانیم بدون نگرانی و دغدغه به راحتی از هر دوی آن ها استفاده کنیم، اما ما برای خریدی درست‌تر و مطمئن برای شما، به بررسی امنیت هر دوی این سیستم‌های گرمایشی خواهیم پرداخت.

نقد و بررسی دقیق فن هیتر پارس خزر مدل SH2000M ارزان ترین مدل ایرانی

امنیت بالای بخاری برقی

بخاری برقی با ترموستات و تنظیم تایمر خود این امکان را میدهد تا دستگاه گرمایشی در صورت گرم شدن بیش از حد، خود به خود خاموش شود و با این‌کار ایمنی بالایی را به ما هدیه می‌دهد و ما را از داشتن سیستمی مناسب خاطر جمع می‌کند.

امنیتِ بخاری گازی بدون دودکش

بخاری‌های گازی بدونِ دودکش با این‌که با گاز شهری کار می‌کنند ولی ایمنی مناسبی دارند و ما را از سیستم گرمایشی امن خاطر جمع می‌کنند. اگر دوست دارید تا درباره‌ی چگونگی کار کردن بخاری گازی بدون دودکش بدانید پس در ادامه با ما همراه باشید.

بخاری گازی بدون دودکش چگونه ایمنی بالایی را در اختیارمان قرار می‌دهد؟

بخاری گازی بدون دودکش چگونه ایمنی بالایی را در اختیارمان قرار می‌دهد؟

همانطور که می‌دانید تفاوت بخاری گازی بدونِ دودکش و با دودکش تنها نوع تهویه آن هاست. در بخاری‌های گازی در اولِ کار، گازِ شهری توسط جرقه می‌سوزد اما چیزی که باعث شده است تا تفاوت در بین این دو بخاری به وجود بیاید این است که بخاری گازی‌ای که دودکش دارد تهویه‌ی هوا را از راه دودکش خود انجام می‌دهد تا در صورت نرسیدن اکسیژن کافی به بخاری و تولید آلودگی خطرناک، هوا از راه دودکش منتقل شود اما در بخاری‌های گازی‌ای که دودکش ندارند اگر اکسیژن کافی به بخاری نرسد، بخاری به صورت خودکار خاموش می‌شود تا خطری برای شما به وجود نیاید.

در صورت خریدِ بخاری گازی بدونِ دودکش باید چه نکاتی را انجام دهیم؟

در صورتی که شما برای خودتان بخاری گازی بدونِ دودکش خریداری کردید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که محیطی باز و یا راهی را برای تهویه‌ی هوا باز کنید و از گرمای بخاری لذت هر چه بیش‌تری را ببرید. این نوع بخاری خطرناک نیست اما بهتر است اگر قرار است در محیط بسته مورد استفاده قرار بگیرد راهِ تهویه‌ی هوا هم داشته باشد.

 

 

سخن پایانی

اگر می‌خواهید زمستانی عالی را در پیشِ رو داشته باشید پس باید بدانید که در هر جایی که می‌خواهید باشد چه خانه و یا محل کار، باید برای گرم کردن محیط از سیستم گرمایشی استفاده کنید. وسیله‌ای برای شما مناسب است که تمامِ نیازهای شما را برطرف کند. بخاری گازی بدونِ دودکش تمام دغدغه‌های شما را به خوبی برطرف خواهد کرد و علاوه بر این قیمت مناسبی هم دارد و زمستانی بی‌نظیر را برای شما فراهم می‌کند. برای تهیه کردن بهترین مدل از این نوع بخاری چندین مدل از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بخاری‌ها را آورده‌ایم. باغ سلامتی در کنار شما ایستاده‌ است تا بتوانید خریدی مطمئن و عالی داشته باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گازی آبسال مدل 481

مشخصات کلی

 • طول
  180 میلی متر
 • عرض
  450 میلی متر
 • ارتفاع
  600 میلی متر
 • وزن
  10 کیلوگرم
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گازی ایمن گاز مشهد طرح بردیا مدل 5000

مشخصات کلی

 • طول
  150 میلی متر
 • عرض
  200 میلی متر
 • ارتفاع
  700 میلی متر
 • وزن
  15.5 کیلوگرم
 • رده انرژی
  A
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
 • قابل حمل
  بله
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گازی آبسال مدل 473

مشخصات کلی

 • طول
  405 میلی متر
 • عرض
  130 میلی متر
 • ارتفاع
  630 میلی متر
 • وزن
  7 کیلوگرم
 • رده انرژی
  A
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
 • قابل حمل
  بله
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گازی پلار مدل 20KN

مشخصات کلی

 • طول
  530 میلی متر
 • عرض
  260 میلی متر
 • ارتفاع
  620 میلی متر
 • وزن
  8.6 کیلوگرم
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری آبسال مدل 437G بدون فن

مشخصات کلی

 • طول
  405 میلی متر
 • عرض
  130 میلی متر
 • ارتفاع
  630 میلی متر
 • وزن
  6.8 کیلوگرم
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری آبسال مدل 440

مشخصات کلی

 • طول
  470 میلی متر
 • عرض
  404 میلی متر
 • ارتفاع
  775 میلی متر
 • وزن
  14.3 کیلوگرم
 • قابلیت نصب بروی
  زمین
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گاز سوز شایسته مدل JK400

مشخصات کلی

 • طول
  450 میلی متر
 • عرض
  150 میلی متر
 • ارتفاع
  660 میلی متر
 • وزن
  10 کیلوگرم
 • رده انرژی
  A
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
 • قابل حمل
  بله
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گازی پلار مدل 30KN

مشخصات کلی

 • طول
  740 میلی متر
 • عرض
  260 میلی متر
 • ارتفاع
  640 میلی متر
 • وزن
  16 کیلوگرم
 • رده انرژی
  B
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری مدل پلار 4500 3PL

مشخصات کلی

 • طول
  580 میلی متر
 • عرض
  300 میلی متر
 • ارتفاع
  440 میلی متر
 • وزن
  7.5 کیلوگرم
 • رده انرژی
  B
 • قابلیت نصب بروی
  زمین
 • قابل حمل
  بله
بخاری گازی بدون دودکش دیواری و زمینی 10 مدل پرفروش سال 2021

خرید بخاری گازی سپهر الکتریک مدل SE8000B

مشخصات کلی

 • طول
  730 میلی متر
 • عرض
  255 میلی متر
 • ارتفاع
  665 میلی متر
 • وزن
  13 کیلوگرم
 • رده انرژی
  A
 • قابلیت نصب بروی
  دیوار , زمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *