لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: صندلی

صندلی اداری ارزان شیک + خرید اینترنتی

جنس قاب پشتی این صندلی اداری زیبا از چوب ساخته شده و طراحی آن به گونه ای است که کمر کاملا صاف و راحت در آن قرار می گیرد. از قابلیت های دیکر این صندلی اداری امکان تنظیم ارتفاع می باشد.
جنس پوشش آن نیز از چرم مصنوعی ساخته شده است.

۵۲۴,۰۰۰ تومان

صندلی اداری ارزان قیمت

فریم های پلاستیکی برای پشتی و کف و جنس فلز برای پایه بدون اینکه اجازه تنظیم ارتفاع و پشتی را به شما بدهد نشان میدهد که برای خریدهای اداری بیشتر مناسب است که سطوح میزها تقریبا یکسان است. چرخ ندارد و فنر پشتی نیز در نظرگرفته نشده است.

۳۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری رونیکا مدل MZD (شیک و راحت)

کلاف چوب فوق العاده مرغوب اساس ساخت این صندلی است. طراحی و ساخت مناسب نستن های طولانی مدت است تا احساس خستگی کمتری به شما بدهد. دسته های متحرک با جک مرغوب و روکش چرم از مشخصات کاربردی آن است.

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

صندلی انتظار ساده و ارزان قیمت

امیدوارم تا کنون در اتاق های انتظار منتظر ننشسته باشید. این مدل استفاده زیادی میتواند در سالن ها و اتاق های انتظار داشته باشد. فریم های چوبی بدون قابلیت تنظیم پشتی و ارتفاع با پایه فلز نشان از ثبات این مورد دارد. دسته ها فلزی است و روکش هم ندارد.

۲۴۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری مدل ماهور | مدل ارزان صندلی اداری

صندلی اداری، کلاف دو تکه صندلی بسیار شیک و مناسب برای میز کامپیوتر و میز تحریر در تنوع رنگ های مختلف ، این محصول جدید با شرایط استانداردهای نشیمن در زمان فعالیت کاری را فراهم شده که کمترین خستگی را ایجاد می کند، جک ، پایه و چرخ از مرغوب ترین نوع به کار رفته است

۷۹۰,۰۰۰ تومان

صندلی مدیریت مدل 9030 ( راحت ترین صندلی مدیریتی)

فریم پشت چوبی و فریم کفی چوبی به همراه پایه استیل و تنظیم ارتفاع و پشتی از مشخصات اصلی این مورد است. چرخ دارد اما امکان قفل پایه نمیدهد. هر دو روکش کف و پشت چرم مصنوعی است. دسته ها و روکش های ان هر دو از پلاستیک مرغوب ساخته شده است.

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آریا مدل A130x (صندلی ارزان اداری)

اگر فضایی که نیاز به صندلی دارد کوچک است روی این گزینه بیشتر فکر کنید. نکته مثبت این است که میتوانید زیر اغلب میزها آن را بعد از بلندشدن جای دهید تا فضای رفت امد مناسب داشته باشید. ویژگی های یک صندلی کامل را دارد. نظافت و تمیزی ان راحت است.

۴۵۸,۰۰۰ تومان

صندلی اداری نیک صنعت مدل N_M3020 |فوق العاده راحت|

کفی این صندلی کاملا یک تکه بوده نشیمن گاه آن از بهترین فوم با بهترین روکش چرم ساخته شده است. دسته های مقاوم با پایه فلزی و چرخ های ژله ای استحکام و تحرمک آن را بسیار بالابرده است. خیلی راحت می توانید از آن استفاده کنید.

۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو S280T | شیک و راحت

این صندلی در فریم پشت و کف از قاب پلاستیکی ساخته شده که با روکش چرم مصنوعی و تنوع رنگ زیاد تزئین شده است. پایه ها آهنی و بسیار مقاوم است. ارتفاع از 50 تا حدود 70 سانت قابل تنظیم است. بسیار مناسب برای صندلی نوجوانان و کودکان است. میتوانید برای فرزندان تان این مورد را انتخاب نمایید.

۷۴۵,۰۰۰ تومان

صندلی اداری B101 {ارزان ترین مدل صندلی اداری}

یک صندلی متفاوت با فریم پشتی و فریم کف هردو از جنس پلاستیک اعلا که با پایه فلز کامل شده است. تنظیم ارتفاع به شما نمیدهد و چرخ ندارد. اگر خیلی هزینه کردن را دوست ندارید میتواند انتخاب مناسبی باشد. دسته هایی فلزی و روکش دار دارد. ابعاد کف مربعی ۴۰ در ۴۰ سانت هستند.

۳۷۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرتمیس صنعت {بسیار راحت}

محصولی از یکی از برندهای معتبر صندلی اداری که قابل رقابت با خیلی از نمونه های خارجی است. مناسب تمام شرکت ها و اداره جات و سازمان ها با هر رنج سلیقه می باشد. استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اطمینان خرید یک صندلی مطمئن به شما میدهد.

۱,۲۴۸,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو (رنگ مشکی)

راحتی و زیبایی و خاص بودن را با خرید این صندلی یکجا داشته باشید. پشتی صندلی از یک فریم اهنی تشکیل شده است. استحکام بالا و ظاهر شیک به علت استفاده از نیکل و کروم برای آبکاری چند برابرشده است. همه انچه از یک صندلی شیک و مقاوم و راحت انتظار دارید برایتان فراهم نموده است.

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکا (پوشش چرمی راحت)

زیباپسندانی که طرح های شیک و ساده را دوست دارند میتوانند این مدل را انتخاب کنند. طراحی استاندارد با هدف راحتی و آسودگی خاطر کاربر مهمترین هدف است. اغلب ویژگی های یک صندلی کامل را دارد. دسته های متحرک با تنظیم در ۴ حالت یک ویژگی شاخص آن است.

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری رایان صنعت مدل 2010 (راحت و بزرگ)

این صندلی از جنس فلز برای پایه و فریم پشتی ساخته شده اما فریم کف از جنس چوب است. ارتفاع و پشتی را می توانید تنظیم کنید. این صندلی چرخی از پلاستیک و فلز دارد. ارتفاع بین ۴۸ تا ۶۰ سانتی متر قابل تنظیم است. دسته های از جنس فوم معمولی دارد.

۸۰۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری جی اس پی مدل M8000 {فوق العاده شیک}

اگر زیبایی برایتان خیلی مهم است این گزینه را به شما پیشنهاد میدهیم. تقریبا اغلب امکانات گفته شده برای موارد بالا را دارد. استحکام بالا و پایه فلز و روکش چرم مصنوعی جهت راحتی و جلوگیری از پوسیدگی با چرخ های ژله ای بدون صدا و با حرکت نرم و دسته های با روکش پلاستیک درجه یک یک گزینه کامل و زیبا است.

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو (صندلی چرمی راحت )

روکش چرمی درجه یکبا مقاومت بالا طول عمر بیشتر داشته و نظافت را راحت تر میکند. مشخصات را خیلی خلاصه میگویم: اگر از کسانی هستید که بطور پیوسته ساعت های متمادی زیادی را روی صندلی و پشت میز میگذرانید قطعا انتخاب اول است. دسته های جرمی با انحنای کم راحتی شما را فراهم میکند.

۹۹۵,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو (راحت و دارای تنظیم جهت)

اگر ترجیح میدهید فریم پشتی از فلز و فریم کف چوبی باشد این گزینه را انتخاب کنید. پایه فلز است و پشتی و ارتفاع را میتوان تنظیم کرد. فنر پشتی دارد اما چرخ قفل پایه ندارد. روکش کف و پشتی دارد و هر دو از جنس چرم مصنوعی ساخته شدهاست. دسته های پلاستیکی زیبا با روکش هایی از جنس پلاستیک دارد.

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری بتیس (طراحی راحت و زیبا)

صندلی اداری بتیس ، یک صندلی متفاوت با فریم پشتی و کفی پلاستیکی و پایه فلزی و دارابودن قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی با چرخ هایی که امکان قفل ندارد. جنس چرخ ها پلاستیک و فنر و روکش از چرم مصنوعی اعلا است. دسته از جنس پلاستیک با روکش است. ارتفاع را میتوان از ۸۰ تا ۹۵ سانتی متر تنظیم کرد.

۴۶۶,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آریا (صندلی شیک و خوش طرح)

صندلی اداری آریا ، مناسب فضاهای کوچک با بدنه یکپارچه از پلاستیک با استحکام بالا که پشتی شبیه یک پشتی طبی برایتان کارمیکند. چرخ ها از جنس PVC با تحرک نرم و بیصدا است.

۴۶۶,۰۰۰ تومان

صندلی اداری رونیکا مدل R950 (طبی و راحت)

اگر یک صندلی اداری و طبی میخواهید تا خستگی هایتان را برطرف کند و هنکام کار با کاپیوتر دست ها و آرنج هایتان احساس درد نکند استانداردترین گزینه همین مورد است.ارتفاع را می توانید تنظیم کنید. پایه فولاد و چزخ های درجه یکی pvc با پوشش اعلا جذابیت و زیبایی را ۲ برابر می کند.

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری مدل SH02 | بسیار شیک و راحت

صندلی اداری مدل SH02 ، این صندلی بر خلاف بقیه از فریم پشتی با جنس فلز ساخته شده اما فریم کفی چوب است. ارتفاع و پشتی نیز قابل تنظیم است. چرخ دار است اما نمیتوانید چرخ ها را قفل کنید.

۶۶۰,۰۰۰ تومان

صندلی کارمندی مدل اریا (ارزان) + خرید اینترنتی

بر خلاف موارد بسیار دیگر پایه از جنس استیل اعلا است که فریم های پشتی و کف به ترتیب از جنس فلز و چوب نقطه اشتراک ایجاد نموده است. چرخ های درچه یکی دارد اما امکان قفل پایه به شما نمیدهد. روکش ها همانند سایر موارد چرم مصنوعی است.

۶۰۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آمیتیس {صندلی ارزان و راحت}

صندلی اداری آمیتیس ، این مورد پشتی و کفی چوبی اما پایه استیل دارد. روکش پارچه برای کف و پشت استفاده شده است. چرخ ها پلاستیک و فلز است که حرکت روانی دارد. ارتفاع تا حداکثر یک متر قابل تنظیم است.

۶۹۵,۰۰۰ تومان

صندلی اداری لیو مدل I91 ig

یکی از جدیدترین محصولات بازار با طراحی جدید با روکش بینظیر مش در پشتی صندلی جهت زیبایی بیشتر است. زاویه پشتی را می توانید با توجه به نیاز قفل کنید. این گزینه را می تواند در رنگ دلخواه سفارش دهید

۳,۴۷۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو (قیمت مناسب) + خرید اینترنتی

یکی از بهترین صندلی های اداری برای سازمانها با جنس پایه و فریم پشتی فلز و جنس فریم کفی چوب با قابلیت تنظیم پشتی و ارتفاع و چرخ هایی از جنس پلاستیک و فلز می باشد. فنر و روکش باکیفیت بالایی دارد.

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو {روکش چرمی } بسیار راحت و شیک

جنس پایه و فریم پشتی این گزینه فلز است اماجنس فریم کفی چوبی است. ارتفاع و پشتی را می توانید تنظیم کنید. چرخ هایی از جنس فلز و پلاستیک دارد که تحرک را برایتان آسان میکند. روکش کفی از چرم مصنوعی است که راحتی را برایتان ایجاد میکند.

۹۰۲,۵۰۰ تومان

صندلی کامپیوتر مدل {ارزان قیمت}

اگر میخواهید برای صندلی کامپیوتر یکبار هزینه کنید این مورد را پیشنهاد میدهم. جنس فریم پشتی و کفی از پلاستیک است.جنس پایه استیل می باشد. پشتی را نمی توانید تنظیم کنید اما ارتفاع قابل تنظیم است. فنر پشتی دارد و چرخ هایی از جنس پلاستیک دارد.

۴۷۰,۰۰۰ تومان

صندلی اداری آرکانو چرمی {فوق العاده راحت}

این مورد قابلیت تنظیم پشتی و ارتفاع دارد. جنس فریم پشتی و کفی هر دو چوب است.جنس پایه از آهن با استحکام بالا است. چرخ هایی از جنس پلاستیک دارد. فنر پشتی دارد. جنس روکش کفی و پشتی از چرم مصنوعی است.

۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان تومان

صندلی تاشو (ابر دار ، سفری)

یک صندلی متفاوت که در مسافرت ها می توانید همراهتان ببرید. تاشو بوده و سطح رویی از چرم مصنوعی است تا راحت باشید. پایه از لوله های آهنی محکم ساخته شده است. کاملا ایرانی است. مناسب استفاده در همه جا.

۱۵۳,۰۰۰ تومان

صندلی اداری مدل tat55

فریم پشتی و کفی از چوب اعلا است. اما پایه از فلز است. پشتی و ارتفاع را می توانید تنظیم کنید. با چرخ های فلز و پلاستیک براحتی حرکت کنید. با روکش چرم مصنوعی احساس راحتی میکنید.

۱,۵۹۵,۰۰۰ تومان

صندلی اداری اوان مدل P101L چرمی

اگر دنبال خرید یک صندلی اقتصادی با قیمت مناسب و البته زیبا و با کیفیت هستید این مورد یکی از بهترین گزینه ها با جنس پلاستیک است که فضای کمی میگیرد. روکش ضد سایش چرمی و دسته های ثابت اما ارگونومیک با چرخ هایی دارای خاصیت ضد ضربه بالایی است.

۴۶۷,۰۰۰ تومان