ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 20 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 20 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

در صورتیکه قصد خرید ساعت دیواری چوبی دارید این مطلب میتواند برایتان مفید باشد. فضای داخلی هر خانه می تواند از رنگ های گرم و چوبی برای برافروختن آن درشبهای سرد زمستان بهره مند شود. چه راهی بهتر از ساعت دیواری چوبی برای تزریق روستیک؟ لیست ساعت دیواری چوبی و نکات ما راببینید. ساعت های دیواری چوبی بدون مارک یا برای بچه ها ، به طیف گسترده ای از فضای داخلی زیبایی و لبخند می بخشند. خانه های روستایی توسط یک شریک خشن استقبال می شوند. فضاهای مینیمالیستی خطوط تمیز و چهره های سفید را پیدا می کنند. اتاق های مدرن و هنری دکور ساعتی را می بینند که کمی گونه روی صفحه شماره گیری آن است.

 • اشتراک بگذارید: نکته دیگر برای شما ، خانواده یا دوستان خود ساعت های دیواری در انتهای مطلب در لیست انتخاب ما قرار دارد که میتواند بالای شومینه ، آشپزخانه ، میز غذاخوری یا کنار تخت شما قرار داشته باشد. مطلب را به اشتراک بگذارید.
 • به دنبال سهم خود از وقت خانواده هستید؟ قطعه ساعت دیواری چوبی پای با یک ساعت دیواری مینیمالیستی سفید و چوبی یک تکه برای اتاق نشیمن یا بالای کمد مدرن اواسط قرن که در اتاق خواب میتواند آویزان شوید مناسب است.
 • ساعت های دیواری چوبی و بتونی: با این طیف وسیعی از ساعتهای چوبی و بتونی ، هر کدام با عقربه های سیاه و سفید ساده ، صنعتی شوید. آنها نیمکت آشپزخانه شما را زیبا می کنند.
 • ساعت های دیواری چوبی شش ضلعی چوبی نقاشی شده: با انبوهی از رنگهای آبی و سفید که با واحدهای بیشمار روی دیوار مطالعه و زاویه هندسی را به اتاق میبخشد.

چند نکته برای انتخاب ساعت دیواری چوبی مناسب

هنگامی که می خواهید محیطی مناسب برای اتاق خود ایجاد کنید ، باید طرح را در نظر بگیرید. علاوه بر این ، شما باید مواد تزئینی با کیفیت خوب را نیز انتخاب و خریداری کنید. در این حالت می توان ساعت دیواری را انتخاب کرد. ضمناً ، اگر ساعت دیواری را روی موقعیت عالی آن قرار دهید ، می تواند خوش شانسی بی پایان برای شما به همراه آورد.

چقدر دانش در مورد ساعت دیواری دارید؟

در ادامه می توانیم نگاهی به نکات خرید ساعت های دیواری جدید یا چوبی مدرن بیندازیم:

طبقه بندی ساعت های دیواری چوبی یا جدید و مدرن

طبقه بندی های مختلف ساعت های دیواری بسیار زیاد است. می توانید آنها را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. ما می توانیم ساعت دیواری را با توجه به اجزای اصلی مانند ساعت مکانیکی ، ساعت کوارتز ، ساعت اتمی و غیره تقسیم کنیم. دقت زمان بندی از پایین به زیاد مرتب شده است. ما همچنین می توانیم آنها را با توجه به مواد ، مانند ساعت دیواری پلاستیکی ، ساعت دیواری چوبی ، ساعت دیواری فلزی ، ساعت دیواری شیشه یا کریستال و غیره تقسیم کنیم.

پیشنهاد:
قیمت کولر گازی | بررسی و خرید 20 مدل کولر گازی (پرفروش) 1400

راه انتخاب ساعت های دیواری چوبی یا مدرن یا کلاسیک

اگر می خواهید ساعت را با توجه به عملکرد آن انتخاب کنید ، می توانید ساعت دیواری را به ساعت دیواری اتاق نشیمن ، ساعت دیواری اتاق غذاخوری ، ساعت دیواری اتاق خواب و غیره تقسیم کنید. اگر می خواهید یک ساعت را با توجه به سبک آن بخرید ، می توانید ساعت ها را به ساعت دیواری کشور ، ساعت دیواری خلاقانه ، ساعت دیواری بی صدا ، ساعت دیواری تزئینی هنری ، ساعت دیواری چوبی ، ساعت دیواری کلاسیک ، شیک و شخصی تقسیم کنید. ساعت دیواری چوبی و غیره.

چگونه ساعت های دیواری چوبی را آویزان کنیم؟

چگونه ساعت های دیواری چوبی را آویزان کنیم؟

من سه اصل را برای آویختن ساعت دیواری چوبی اتاق نشیمن برای شما جمع آوری کردم. البته می توانید برای سایر ساعت های دیواری نیز استفاده نمایید.

۱- اولین نکته مهم این است که شما باید عملکرد استفاده از ساعت دیواری را به حداکثر برسانید. به عبارت دیگر ، ما می توانیم ساعت را در موقعیت مناسب خود قرار دهیم و در جایی که می توانیم سعی کنیم ساعت را از زوایای مختلف ببینیم ، که بهترین روش برای استفاده از ساعت دیواری است.

۲- نکته دوم این است که ساعت دیواری نباید مرکز دیوار اصلی اتاق نشیمن را اشغال کند ، در غیر این صورت اتاق نشیمن ممکن است مانند یک اتاق انتظار عمومی به نظر برسد.

۳- نکته سوم این است که می توانیم ساعت دیواری را در کنار منبع اصلی نور اتاق نشیمن آویزان کنیم. زیرا بازتاب منبع اصلی نور در نمای ساعت دیواری تأثیر می گذارد.

برخی از ساعت های دیواری چوبی با طراحی های شگفت انگیز

ساعت چوبی کالای فانتزی است که می تواند برای بررسی زمان استفاده شود. اگر می خواهید ساعتی را در دفتر کار خود بخرید ، می توانید یک ساعت دیواری ساده مدرن انتخاب کنید. طراحی می تواند نسبتاً ساده باشد. از این نوع ساعت می توان برای کمک به شما در دانستن زمان بلافاصله هنگامی که می خواستید بدانید استفاده کنید. یا می توانید آن ساعت های دیواری کوچک را نیز بخرید که می توانند روی میزهای شما آویزان شوند. سپس می توانید چند برچسب روی آن اضافه کنید تا به شما یادآوری کند که چه کارهایی را باید انجام دهید و چه موقع مناسب ترین کارها را انجام دهید.

یا می توانید آن مدل های شیک را انتخاب کنید ، همچنین می توانید چند ساعت دیواری چوبی با طرح های خاص بخرید. اگر می خواهید اتاق خود را زیباتر کنید ، ساعت دیواری به شکل یک دلار یا ساعت دیواری به شکل گل و موارد دیگر می تواند انتخاب شود. اگر ساعت های دیواری گل را دوست ندارید می توانید ساعت های دیواری تخته سفید را نیز انتخاب کنید که می توانید توسط خودتان ترسیم کنید. بنابراین ، هر روز می توانید سبک ساعت را خودتان تغییر دهید. به هر حال از ساعت می توان برای صرفه جویی در هزینه نیز استفاده کرد. همانطور که همه ما می دانیم “وقت پول است”.

بنابراین ، برخی از طراحان جعبه صرفه جویی و ساعت را با هم ترکیب می کنند و طراحی شگفت انگیزی را ایجاد می کنند. می توانید از این طریق پس انداز کنید.

همه موارد بالا همان چیزی است که من می خواهم به شما بگویم. اگر می خواهید یک ساعت دیواری بخرید ، می توانید نگاهی به لیست بیندازید.

نحوه انتخاب و قرار دادن ساعت دیواری

اگرچه ساعت دیواری که امروزه می شناسیم صدها سال به اشکال بسیار مشابه وجود داشته است. اما این واقعیت را که منکر کاربرد عملی آنچه قبل از هر چیز به عنوان ابزاری طراحی شده بود رو به زوال است انکار نمی کند. خواه این گوشی هوشمند ، ساعت هوشمند ، لپ تاپ یا ساعت های جاسازی شده در لوازم خانگی شما باشد. این احتمال وجود دارد که شما تقریباً همیشه در محدوده بصری زمان باشید. حتی بدون داشتن ساعت سنتی در روی میز یا دیوار در اتاق. همانطور که گفته شد: ساعت های دیواری هنوز هم مزایای بسیاری را ارائه می دهند که این تنها برخی از آنهاست:

ساعت دیواری های چوبی آرام هستند

اگرچه همه ما لحظاتی داشته ایم که شاید منتظر مصاحبه یا عزیزی باشیم که به خانه برسد وقتی تیک تاک ساعت باعث اضطراب خفیف ، صدای سفید ملایم ساعت تیک تیک یا نواختن صدای شاد ساعت ریتم می تواند صدایی کاملاً آرام و قابل اعتماد برای ایجاد در خانه شما باشد.

ساعت دیواری ها کاربردی هستند

حتی با کاهش روزانه تعداد استفاده کنندگان از ساعت دیواری در مورد وجود و حضور آن در فضای خانه اطمینان بخشی وجود دارد. برق شما برود یا تلفن شما در اتاق دیگر باشد یا سعی کنید ظریف باشید یک ساعت دیواری به طور مداوم فقط در یک نگاه پاسخ زمان را به شما ارائه می دهد.

ساعت دیواری های چوبی بیانگر شخصیت هستند

امروزه ساعت دیواری های چوبی بی شماری در بازار وجود دارد که در طیف کاملی از سبک ها ، هزینه ها ، رنگ ها ، صداها و اندازه ها وجود دارد. احساس نوستالژی می کنید؟ هنوز می توانید یک ساعت دیواری یا یک ساعت پدربزرگی بخرید که غنی از حکاکی ها و صداهای سنتی باشد. عاشق طراحی مدرن هستید؟ ساعت های دیواری مینیمال ، فلزی فقط برای شما وجود دارد. شیفته هنر دکو هستید؟ ساعت های بسیار پر رنگ و هندسی نیز برای شما وجود دارد و این لیست ادامه می یابد – خواه شما چشمگیر و باشکوه باشید. یک ساعت دیواری وجود دارد که متناسب با سبک زندگی شما است.

ساعت دیواری ها شروع کننده مکالمه هستند

مانند هر قطعه دیگر از هنرهای دیواری (بوم ، چوب ، آینه ، فلز) ، ساعت های دیواری چوبی راهی زیبا برای صنوبر سازی و تازه سازی دیوارهای خالی در خانه شما هستند و به اندازه کافی منحصر به فرد هستند حتماً تعارف و سوال درمورد اینکه کجا پیدا کرده اید و خریداری نمودید و چه چیز آن را دوست دارید را دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد:
قیمت تنور گازی خانگی کوچک و بزرگ

گالری ساعت دیواری در اتاق

تمام آنچه گفته شد را درنظر داشته باشید در اینجا چند نکته مهم در مورد چگونگی انتخاب بهترین ساعت برای فضای خانه یا محل کار خود و اطمینان از اینکه درست به نظر می رسد بیان میشود(و در آخر چند ساعت مورد علاقه ما برای شروع ایده پردازی هدیه شماست!)

 • قرار دادن ساعت هوشمند: فضای زیادی دارید؟ یک ساعت بزرگ انتخاب کنید! ساعتهای بزرگ در حال روند هستند ، و حالتی روستایی یا صنعتی دارند – شخصیت های زیادی!
 • اگر سبک شما بیشتر مدرن یا جدید است یک ساعت دیواری پیدا کنید که دارای چوب با ترکیب فلز یا حتی سنگ مرمر باشد. گزینه های بسیار ساده و شیکی وجود دارد.
 • به خاطر داشته باشید تعادل مهم است! داشتن بخشی از دیوار در هر دو طرف ساعت قابل مشاهده است. بودجه معمولاً تقریباً ۱/۲ عرض ساعت در هر دو طرف است (اما نه محدود به آن).
 • ساعت خود را در جایی که دیده می شود آویزان کنید. این به معنای ایده آل در سطح چشم است. اما همچنین اطمینان حاصل کنید که یک دور دید تمیز نسبت به ساعت شما وجود دارد و از انسداد احتمالی مانند لامپ ، گیاهان یا وسایل آویز جلوگیری کنید.
 • مراقب سر و صدا باشید! بسته به علاقه و شخصیت شما ، حتی یک “تیک تیک تیک” کوچک در طول شب ممکن است حواس شما را پرت کند. ما پیشنهاد می کنیم ساعت های دیواری را در آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا اتاق ناهارخوری خود آویزان کنید. جایی که می توانید در طول روز از آنها لذت ببرید اما از ساعت دیواری دارای سروصدا دراتاق خواب استفاده نکنید.

نکات آویز کردن ساعت

۱- با استفاده از یک پیچ ساعت خود را آویزان کنید. پیچ را برای قرار دادن محکم در حدود کمی از دیوار خارج بگذارید.
۲- سعی کنید یک گل میخ دیواری برای قرار دادن پیچ خود پیدا کنید ، مخصوصاً اگر ساعت سنگین تری آویزان میکنید. این یک پایه قوی و قابل اعتماد برای ساعت شما ایجاد می کند.
۳- اگر گلدان دیواری در محل مورد نیاز شما موجود نیست از حلقه لنگر مانند استفاده کنید تا پشتیبانی اضافی را اضافه کنید.
۴- قبل از اینکه آن را آویزان کنید حتماً باتری جدیدی در ساعت خود داشته باشید! آخرین چیزی که پس از قطع کامل آن می خواهید این است که روز بعد آن را پایین آورده و باتری ها را تعویض کنید.

نحوه انتخاب ساعت دیواری چوبی مناسب برای خانه خود

نحوه انتخاب ساعت دیواری چوبی مناسب برای خانه خود

وقتی نوبت به تزئین دیوارهای شما می رسد ، یک ساعت دیواری منحصر به فرد ، بزرگ و شیک در ذهن شما اهمیت می یابد. ساعت دیواری اولین تزئین هر خانه دار برای تزئین خانه خود از زمان سنتی تا زمان مدرن است. با این حال ، به دلیل ورود فنآوری های جدید و دستگاه های الکترونیکی جدید مانند ساعت های دیجیتال ، تلفن های همراه ، ساعت های هوشمند و ردیاب های فعالیت ، استفاده از ساعت دیواری در دوران مدرن کاهش یافته است.

نکاتی در مورد خرید ساعت دیواری چوبی

با وجود فناوری و معرفی دستگاه های دیجیتال ، ساعت های دیواری هنوز دید خود را دارند و به عنوان دکوراسیون داخلی خانه ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. طراحان مشهور داخلی معتقدند و به صاحبان خانه ها توصیه می کنند که ساعت های دیواری منحصر به فرد و آنتیک را نصب کنند زیرا به خانه شما رنگ ، کلاس ، بافت و سبک می بخشد. با این حال ، ممکن است بدانید که بیشتر ما ساعت دیواری را نه برای بررسی زمان بندی بلکه برای بهتر جلوه دادن به خانه خود خریداری می کنیم. این سبک ساعت دقیقا همین کار را میکند و انواع مختلفی دارد و به اشکال ، طرح و سبک مختلفی ارائه می شود.

بنابراین ، خرید یک ساعت دیواری با طرح چوب مناسب برای دیوارهای خانه یا محل کار یا کافه کار ساده ای نیست. شما باید دنیای ساعت های دیواری را کشف کنید. سپس انتخاب یک ساعت دیواری عالی یک ترفند است زیرا ساعت های زیادی در فروشگاه های آفلاین و آنلاین موجود است. ادامه مقاله به شما کمک می کند تا یک ساعت  مناسب برای خانه خود پیدا کنید. ما چند نکته مفید برای یافتن ساعت دیواری مناسب برای تزئین فضای داخلی منزل ارائه دادیم.

قیمت ساعت دیواری مدرن و شیک | بهترین های سال 2020 | خرید اینترنتی 8+10 مدل (کلاسیک)

انواع مختلف ساعت دیواری

 • کلاسیک: گاهی اوقات ، یک ساعت ساده با اعداد سبک سنتی ، ساعت ها و دقیقه ها نشانگرها و صدای پس زمینه را می شنوید که شما را به دنیای سنتی می برد. بیشتر ساعتهای کلاسیک شبیه سیاه و سفید هستند. حاشیه ساعتهای کلاسیک معمولاً از چوب قهوه ای ، چوب مشکی یا ظاهر ساده رنگی است. این روزها می توانید ساعت های کلاسیک را در سبک ها و طرح های مختلف مختلف نیز پیدا کنید.
 • مدرن: اگر دوست دارید دیوارهای خانه شما مدرن به نظر برسد و ساعت های کلاسیک را برای دیوارهای خانه خود کمی خسته کننده و ناخوشایند بدانید ، سبک های مدرن ساعت برای خانه ها بهترین است. ساعتهای سبک مدرن معمولاً از اعداد تشکیل نمی شوند و حتی دارای بریدگی هایی نیستند که ساعتها و دقیقه ها را نمایش می دهد. آنها دارای رنگ و مواد پر جنب و جوش مانند نقره های براق ، فلزات و سایر موارد هستند. چنین ساعت های دیواری توجه بازدیدکنندگان شما را جلب کرده و جلب می کند. نکاتی برای خرید ساعت دیواری مناسب
 • بیصدا: این نوع ساعت دیواری اکنون روند اخیر است. همانطور که از نام آن پیداست ، ساعت های بی صدا دیواری صدایی ندارند. آنها معمولاً به شکل کلاسیک در می آیند ، اما شما می توانید طرح ها و سبک های مختلفی را در فروشگاه ساعت پیدا کنید.
 • دیجیتال: ساعت های دیجیتال روی دیوارها نیز عالی به نظر می رسند. آنها معمولاً بیشتر مناسب دیوارهای اتاق کار ، اتاق مطالعه یا هر مکان کاری هستند. این نوع ساعت ها برای اتاق مطالعه کودک شما بهترین هستند.

ساعت دیواری مدل اتمی:

ساعت اتمی نوعی ساعت است که از فرکانس انتقال فوق العاده ریز در انتقال الکترون یا مایکروویو استفاده می کند. از فرکانس در منطقه ماوراrav بنفش طیف الکترومغناطیسی در اتم ها به عنوان تنظیم فرکانس برای نگهداری وقت استفاده می کند. ساعت اتمی دقیق ترین استاندارد زمان و فرکانس شناخته شده است و به عنوان یک استاندارد اصلی برای سرویس های تقسیم زمان در سراسر جهان ، برای کنترل فرکانس موج پخش تلویزیون و به عنوان GPS در سیستم ناوبری جهانی استفاده می شود.

ساعت دیواری مدل چوبی:

اگر به دنبال ساعت های دیواری بی نظیر اما با لمس ظاهری کلاسیک هستید ، بهترین ساعت های چوبی برای دیوارهای خانه شماست. چوب در ساعتها انتخاب متریالی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و برای خیره کننده نشان دادن ساعت دیواری بهترین است.

چرا انتخاب و خرید ساعت دیواری چوبی ؟

ایده های بسیاری برای تزئین مناسب اتاق وجود دارد تا بتوان آن را بسیار بهتر و بهتر بهبود بخشید. طراحی و دکوراسیون اتاق بر راحتی ، ظاهر و همچنین فضای اتاق تأثیر زیادی خواهد گذاشت. به همین دلیل ایده خوبی است که شما متوجه طراحی و دکوراسیون اتاق شوید ، مثلاً با مشاهده دکوراسیون داخل اتاق. شما می توانید وسایل و لوازمی را انتخاب کنید که واقعاً قابل ستایش و در عین حال زیبا باشد. ساعت های دیواری چوبی و ساعت های دیواری جدید ممکن است به عنوان یکی از لوازم و وسایل دکوراسیون ها برای اتاق شما انتخاب مناسبی باشد. ساعت دیواری نه تنها به عنوان وسایلی که زمان را به شما نشان می دهد نقش مهمی دارد بلکه می تواند به شما کمک کند تا جلوه تحسین برانگیز اتاق را بدست آورید.

البته طیف وسیعی از انواع طرح ها و ایده های ساعت دیواری وجود دارد که می توانید انتخاب کنید اما ممکن است روش انتخاب یکی از آنها را که کاملاً مناسب اتاق شما باشد ندانید. مثلاً با رعایت سبک اتاق خود که می خواهید اعمال شده است. در ادامه مطلب نکاتی در مورد انتخاب ساعت دیواری مناسب برای خانه آورده شده است.

نکات آخر و سخن پایانی

اگر وقت خواندن مطالب بالا را ندارید و اسکرول کرده و به این جا رسده این حتما این چند خط آخر را بخوانید. حتما از ساعت چوبی برای ایجاد یک فضای دکوراتیو گرم و صمیمی و چذاب در خانه یا کافه و یا رستوران خود استفاده کنید چراکه می توانید به افراد خانواده یا مشتریان کافه یا رستوران ود یک حس خوب و گرم و صمیمی را برای ارتباط های بهتر و بیشتر منتقل کنید. چه بسیار ساعت های دیواری در خانه های ما وجود دارد که حتی شاید ماهی یکبار هم به آن نگاه نکنیم اما ساعت دیواری های چوبی طرحی جدید را به شما خواهند داد.

لیست قیمت ها را نگاه کنید و متناسب با سلیقه و نیازتان بهترین را انتخاب کنید و خاص باشید. ساعت دیواری چوبی از مدل های فانتزی و بسیار زیبای ساخته و تولید شده است که از طراحی بسیار خاص و شیک لذت میبرید. با توجه به اندازه مورد نیاز یک انتخاب مناسب برای اتاق خواب تان میتواند باشد . جنس چوب روس درجه یک سبب شده است که در برابر رطوبت و هوای مرطوب در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده شود. قبل از هر چیز باید تصمیم بگیرید ساعت دیواری در کجای خانه قرار بگیرد. هر طرح ساعت دیواری میتواند مناسب یک قسمت خانه باشد. مثلا ساعت چوبی فانتزی بیشتر مناسب اتاق خواب است. میتوانید از پیشنهادات استفاده کنید و طبق آن چیزی که میخواهید با رعایت نکات گفته شده مورد دلخواهتان را انتخاب نمایید. امیدوارم که این مطلب به شما کمک کرده باشد.

امیدوارم تا این لحظه مطالب برای شما مفید بوده باشد . در آخر 30 تا از مدل های مناسب و خوش طرح را برای شما لیست میکنیم (هرچند که قیمت ها بروز می شوند اما بهتر است برای دیدن قیمت دقیق از دیجیکالا دیدن فرمایید.)

5/5 - (1 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت چوبی تزئینی

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:کاشی، چوب
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:ندارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری مربعی

 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت چوبی چوبیس

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت رومیزی چوبی کوارتز

 • نوع کاربرد:دیواری، رومیزی
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:دایره
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت چوبی

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:دایره
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری طرح خورشیدی

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:پلی استر
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت چوبی طرح لوتوس

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت معرق دی ان دی طرح خوشنویسی

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:PVC
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت سه بعدی چوبی طرح هفت هشتی

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت چوبی مدل شبه کلاغ

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:دایره
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:ندارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت چوبی شیک

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی طرح شعله

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:پلی استر
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی مدل شاخه کبوتر

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:دایره
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:ندارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت سه بعدی چوبی طرح دایره

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی طرح تنه درخت

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:شش ضلعی
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی زیبا

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی مدل سرو

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی مدل sj20

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:مستطیل
 • جنس قاب:چوب
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت رومیزی چوبی کوارتز

 • نوع کاربرد:رومیزی
 • جنس:چوب
 • شکل قاب:مربع
 • جنس قاب:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

خرید ساعت دیواری چوبی آذرنگ

 • نوع کاربرد:دیواری
 • جنس:چوب
 • موتور بی‌صدا:دارد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری ولدر مدل sa930

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری آتینو طرح Fibonacci سایز L

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری کد cl10102db

 • نحوه نمایش:عقربه‌ای
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری آتینو طرح venice 30

 • ابعاد
  2×30×30 میلی‌متر
 • وزن
  1 کیلوگرم
 • جنس قاب
  MDF
 • قطر صفحه
  30 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  رومی
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری ولدر مدل 520-U

 • ابعاد
  410*410*65 میلی‌متر
 • وزن
  1.4 کیلوگرم
 • جنس قاب
  پلاستیک
 • قطر صفحه
  37 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  رومی
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری ولدر مدل 518-W

 • ابعاد
  425*425*70 میلی‌متر
 • وزن
  1.5 کیلوگرم
 • جنس قاب
  پلاستیک
 • قطر صفحه
  34 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  عدد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری Welder مدل LUX

 • ابعاد
  70× 530 × 530 میلی‌متر
 • وزن
  2.4 کیلوگرم
 • جنس قاب
  پلاستیک
 • قطر صفحه
  35 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  عدد
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری مدل روزنتال - کد1

 • ابعاد
  470*590 میلی‌متر
 • وزن
  2 کیلوگرم
 • جنس قاب
  چوب
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  رومی
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری آراوود مدل لاتینو

 • ابعاد
  480 میلی‌متر
 • وزن
  2.5 کیلوگرم
 • جنس قاب
  چوب
 • قطر صفحه
  48 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  رومی
ساعت دیواری چوبی و نکات راهنمای خرید |معرفی 30 مدل (شیک) سال2020 خارجی و ایرانی

ساعت دیواری ولدر 602-U

 • ابعاد
  430*430*65 میلی‌متر
 • وزن
  1.4 کیلوگرم
 • جنس قاب
  پلاستیک
 • قطر صفحه
  30 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  ندارد
 • ثانیه شمار
  دارد
 • نمایش زمان
  رومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *