لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

لیست قیمت پتوی گلبافت 12 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

آخرین بروز رسانی در 15 دی 1400

یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و ساخت پتو در کشورمان برند گلبافت میباشد. شرکت گلباف انواع مختلفی از پتو در طرح ها و برندهای متنوع تولید و به بازار عرضه می کند. قیمت پتوی گلبافت بسته به اینکه طرح و مدل و جنس آن چگونه باشد متفاوت خواهد بود. برای مثال پتوهای گلبافت میتواند یک نفره یا دو نفره و یا پتوهای مخصوص و کودکان و نوجوانان باشد. هر کدام از طرح های فوق می تواند طراحی متفاوت داشته باشد. حتی ممکن است آنها جنس آنها نیز با هم فرق کند. قیمت پتوی گلبافت به طرح و جنس و سایز و کیفیت آن بستگی دارد. اگر قصد خرید پتوی گلبافت دارید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

در انتهای مطلب لیست پتوی گلبافت را می توانید مشاهده کنید.

 

یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و ساخت پتو در کشورمان برند گلبافت میباشد.

قیمت پتوی گلبافت یک نفره

در انتهای مطلب سعی می کنیم که لیست قیمت انواع مختلف پتوی یک نفره را برایتان قرار دهیم. پتوهای یک نفره از آنجایی که استفاده و فروش بیشتری دارند بنابراین نیز تولید و به بازار عرضه می شود و از آنجایی که میزان الیاف به کار رفته در آن ها به علت کمتر بودن ابعاد آنها از از پتوهای دونفره کمتر می باشد بنابراین طبیعی است قیمت پتوی گلبافت یک نفره از پتوی دو نفره گلبافت ارزان تر و کم تر باشد.

خوشبختانه تنوع طرح و رنگ در تولید و ساخت پتوهای گلبافت « Golbaft » یک نفره و چند نفره بچه پتوهای مخصوص نوزادان و کودکان و نوجوانان بسیار زیاد می باشد. تنوع قیمت در میان هرکدام از محصولات فوق نیز بسیار زیاد است. برای خرید بسیار زیاد است.

قیمت پتوی گلبافت دو نفره

با وجود اینکه تولیدکنندگان پتو در کشور بسیار زیاد می باشند اما بازهم پتوی گلبافت حذف تولیدکنندگان و برندهای معتبر بازار به حساب می آید. پتوهای گلبافت دو نفره از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند که موفق شده اند بخش مهم و قابل توجهی از بازار پتوی دونفره را به خود اختصاص بدهند. گلبافت دو نفره معمولاً در سایز یک متر و هشتاد در دو مترو بیست سانت تولید و به بازار عرضه می شود.

قطعاً قیمت پتوی گلبافت دو نفره از یک کیفیت یکسان بیشتر از قیمت پتوی گلبافت یک نفره خواهد بود. یکی دیگر از مواردی که قطعاً پتوی گلبافت دو نفره تنوع بیشتری می‌دهد وزن آنها می باشد چراکه پتوهای گلبافت دو نفره در اندازه یکسان می‌توانند با وزن ۳ تا ۶ کیلوگرم تولید شوند در نتیجه کیفیت نهایی پتوها نیز تواند با هم باشد و بر روی قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت.

 آموزش بهترين روش تميز كردن مبل مخمل

در میان انواع مختلف پتوهای گلبافت دونفره تولید و به بازار عرضه می شود به تو های گلبافت دونفره عروسکی از نمونه های جذاب آن می باشند.
پتو گل های یک نفره و دو نفره برجسته از دیگر محصولات شرکت گلبافت می باشد که برای صادرات آنها استفاده می شود. از آنجایی که تمامی کشور ها خرید پتو های برجسته نیستند به همین دلیل شرکت گلبافت اقدام به تولید پتو های متنوع ساده و عروسکی و انواع متنوع پتو در طرح و رنگ های متفاوتنیز می نماید.

قیمت پتوی گلبافت کودکان و نوجوانان

قیمت پتوی گلبافت کودکان و نوجوانان

پتوهای گلبافت کودکان و نوجوانان معمولاً در طرح های عروسکی و برجسته متنوع زیاد تولید می شود. تولید می‌شود قیمت پتوی گلبافت نوجوانان و کودکان از قیمت پتوی گلبافت یک نفره ساده بیشتر می باشد. سایز پتوهای گلبافت یک نفره پسرانه معمولاً لاستیک سانت کمتر از سایز های بزرگسالان است.

قیمت پتوی گلبافت کارتونی و عروسکی

از آنجایی که در پتوهای گلبافت عروسکی و یا طرح کارتونی از رنگ بندی های بیشتری استفاده می شود رضایت قیمت این پتوها در مقایسه با پتوهای گلبافت ساده برای نوجوانان بیشتر می‌باشد.

نکات خرید انواع مختلف پتوهای گلبافت

نکات خرید انواع مختلف پتوهای گلبافت

همانطور که میدانید در بازار شاهد بسیار زیادی از انواع پتو ها هستیم. از پتوهای پشمی گرفته تاپتوهای مسافرتی که نیاز همه سلایق را در انتخاب پتو برطرف می کند. پتوهای پنبه ای، پتوهای پشم شیشه، و پتوهای دو لایه نیز از انواع دیگر پتوهای گلبافت می‌باشند.

قیمت پتوهای پنبه ای گلبافت

در بازار پتو امروز کمتر شاهد بدیهای پنبه‌ای خالص هستیم. مشاهده می کنیم که ترکیبی از نخ پنبه و الیاف مصنوعی می باشد. الیاف مصنوعی نظیر پلی استر یا اکریلیک انبه ترکیب می شوند و پتو های پنبه ای امروزه را تولید می کند. نکته قابل توجه این است که در پتوهای گلبافت پنبه ای از درصد مناسبی از پنبه استفاده می شود تا کیفیت کار پایین نیاید. به همین دلیل است که مشاهده می‌شود قیمت پتوهای گلبافت پنبه‌ای در مقایسه با سایر برندهای پتوهای پنبه ای کمی بیشتر است.

پتوهای دولایه گلبافت

پتوهای دولایه گلبافت کار مناسب برای فصول سرد سال مانند روزهای زمستان در مناطق سردسیر می باشد.

قیمت پتوهای ارگانیک گلبافت

قیمت پتوهای گلبافت ارگانیک به علت آن که درصد زیادی از الیاف طبیعی پنبه در آنها استفاده می شود و از الیاف مصنوعی برای ساخت آنها به کار گرفته نمی شود گران‌تر از سایر انواع می باشد. این پتوها بسیار مناسب برای افرادی است که حساسیت های پوستی دارند و دچار آلرژی می باشند بالایی است الیاف به کار رفته در آنها الیاف پنبه طبیعی است.

قیمت پتوهای پشمی گلبافت

قیمت پتوهای پشمی گلبافت

پتوهای پشمی گلبافت در مقایسه با پتوهای دو لایه گرمای بیشتری ایجاد می کند. زیرا خاصیت اصلی پشم حفظ گرما در خود است. وزن پتوهای پشمی در مقایسه با قطعه هایی که با الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند و یا حتی در مقایسه با پتو های ساخته شده از پنبه بیشتر می‌باشد. همچنین پتوهای پشمی زبرتر از پتو های پنبه ای و الیاف مصنوعی می باشد. این پتوها بسیار مناسب فصول سرد سال می باشد.

پتوهای مسافرتی گلبافت

پتوهای مسافرتی گلبافت

از مدل های دیگر پتوی گلبافت پتوهای مسافرتی است که برای مسافرتهای اصولی مانند بهار و تابستان بسیار مناسب می باشد. قیمت این پتوها در مقایسه با پتوهای معمولی ارزانتر است. همانطور که میدانید وزن پتوهای مسافرتی از وزن پتوهای معمولی نیز کمتر است. این پتوها جای کمتری می گیرند و برای مسافرت بسیار محبوب هستند.

پتو 2نفره مسافرتی لیزری جذاب

پتو 2نفره مسافرتی لیزری جذاب

پتو مسافرتی ۲نفره طرح لیزری درجه 1 وارداتی
بسیار نرم،لطیف و جذاب و بروز
قابل شستشو و بدون پرزدهی
در چند رنگ خاص و جذاب.
شاید بخرم!
پتو دونفره شادیلون ضخیم روژان کالباسی گلبرجسته به پایین ترین قیمت بازار

پتو دونفره شادیلون ضخیم روژان کالباسی گلبرجسته به پایین ترین قیمت بازار

وزن خالص: 2900 گرم
وزن با بسته بندی: 3500 گرم
رنگ: مطابق تصویر و ویدئو
جنس: پلی استر ضد حساسیت
مناسب برای: دونفر
شاید بخرم!
پتو مینک یک نفره صادراتی

پتو مینک یک نفره صادراتی

وزن خالص: 2450 گرم
وزن با بسته بندی: 2500 گرم
مناسب برای: برای یک نفر
شاید بخرم!
پتوی گلبافت مدل امبوس

پتوی گلبافت مدل امبوس

وزن خالص: 2700 گرم
وزن با بسته بندی: 2900 گرم
رنگ: ابی زرشکی طوسی ارغوانی ابی تیره
جنس: پلی استر
مناسب برای: یک نفر
شاید بخرم!
باکس پتو سایز 6

باکس پتو سایز 6

وزن خالص: 600 گرم
وزن با بسته بندی: 1000 گرم
شاید بخرم!
پتو ژله ای یکنفره سبک وزن نازک قلبی

پتو ژله ای یکنفره سبک وزن نازک قلبی

وزن خالص: 600 گرم
وزن با بسته بندی: 700 گرم
مناسب برای: اتاق خواب
رنگ: طبق تصویر
جنس: ژله ای
شاید بخرم!
پتو دورپیچ مخمل کلاه دار برند کارامل

پتو دورپیچ مخمل کلاه دار برند کارامل

وزن خالص: 1000 گرم
وزن با بسته بندی: 2000 گرم
نحوه ی نگهداری و شستشو: با آب سرد
شاید بخرم!
پتو دورپیچ پولیش طرح فیل

پتو دورپیچ پولیش طرح فیل

وزن خالص: 500 گرم
وزن با بسته بندی: 700 گرم
شاید بخرم!
پتوی ژله ای مسافرتی دو نفره همراه با ساک در رنگ های مختلف

پتوی ژله ای مسافرتی دو نفره همراه با ساک در رنگ های مختلف

وزن خالص: 850 گرم
وزن با بسته بندی: 1100 گرم
رنگ: رنگ های مختلف
جنس: پلی استر
شاید بخرم!

مطلب مرتبط: 56 مدل پتو مسافرتی ارزان که سفر شما را لذت بخش تر می کند!

برای خرید پتوی گلبافت به نکات زیر توجه کنید

 • سایز پتو را هم مد نظر داشته باشید و به ابعاد و اندازه های آن دقت کنید.
 • سعی کنید پتو هایی با ابعاد و اندازه های استاندارد خریداری نمایید.
 • میزان هزینه و بودجه ای که می خواهید خرج کنید را سعی کنید به طور دقیق مشخص کنید.
 • رنگ ها و طرحهای پتو را سعی کنید مطابق رنگ بندی های اتاقتان انتخاب کنید
 • هنگام خرید پتو برای نوزادان و کودکان و نوجوانان از خرید پتوها با طرح ها و تصاویر خشن و ترسناک خودداری کنید.
 • بهتر است پتو هایی را خریداری کنید که بعد از یک بار یا چند بار شستشو کیفیت آنها و همچنین طرح و رنگ آن ها کاسته نشود.

در آخر به معرفی 12 مدل از انتخاب های مناسب برای خرید می پردازیم. 

شما عزیزان میتوانید تمام نظرات و انتقادات خود را از طریق بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

قیمت پتوی گلبافت یک نفره پلی استر قیمت پتو گلبافت یک نفره قیمت پتوی گلبافت دونفره پلی استر . قیمت پتوی گلبافت کارتونی قیمت پتو یک نفره پتو گلبافت یک نفره پتوی گلبافت کارتونی پتوی گلبافت قیمت پتو گلبافت تک نفره پتو گلبافت قیمت قیمت انواع پتو وزن پتو یک نفره گلبافت.
خرید پتو قیمت پتو دونفره گلبافت خرید پتو گلبافت قیمت پتوی گلبافت دو نفره .قیمت پتوی گلبافت یک نفره پتو تک نفره گلبافت پتوی دو نفره گلبافت قیمت پتوگلبافت پتوی گلبافت دو نفره قیمت پتو گلبافت دو نفره پتو گلبافت دو نفره پتو یک نفره گلبافت قیمت پتو گلبافت برتر یک نفره.
پتوی گلبافت دونفره قیمت پتوی گلبافت دونفره قیمت پتوی یک نفره گلبافت سایز پتو دونفره گلبافت پتوی گلبافت تک نفره پتوی گلبافت دونفره قیمت لیست قیمت پتو گلبافت پتوی پتو دونفره گلبافت قیمت پتو دو نفره گلبافت سایز پتو یک نفره گلبافت پتو گلبافت دونفره پتو گلبافت جدید
قیمت پتوی گلبافت تک نفره.
خرید پتوی گلبافت قیمت پتو گلباف قیمت پتوی گلبافت یک نفره پلی استر امبوس برتر پتوی گلبافت یک نفره قیمت پتوی تک نفره گلبافت پتوی دونفره گلبافت پتو مسافرتی گلبافت قیمت پتو گلبافت دونفره تک رنگ قیمت پتو گلبافت برتر قیمت پتوی گلبافت دونفره گل برجسته قیمت پتو گلبافت برتر دونفره.
پتوی تک نفره گلبافت قیمت انواع پتوها قیمت پتو گلبافت ۱نفره قيمت پتوي گلبافت قیمت پتو دونفره قیمت پتوی گلبافت پلی استرامبوس قیمت انواع پتو گلبافت گلبافت پتو پتوهای گلبافت قیمت پتوی اکریلیک گلبافت قیمت پتو گلبافت دونفره گل برجسته خرید پتو ارزان قیمت
قیمت پتو نرمینه قیمت پتو قیمت پتو گلبافت دونفرهقیمت پتو یک نفره گلبافت قیمت پتوی یک نفره قیمت پتوی دونفره گلبافت پتو دو نفره گلبافت انواع پتو گلبافت پتو گلبافت تک نفره پتو گلباف مدل پتو گلبافت قيمت پتو قیمت پتو یکنفره گلبافت قیمت پتو گلبافت پلی استر برتر یک نفره.
قیمت پتوی گلبافت پلی استر برتر وزن پتو دونفره عکس پتو گلبافت قیمت پتو یکنفره پتو گلبافت یک نفره چنده پتوی یک نفره گلبافت پتو قیمت قیمت پتوی دونفره قیمت پتوی دو نفره گلبافت پتوي گلبافت قیمت پتو معمولی پتوی نرم پتو نرم قیمت پتو تک نفره قیمت پتوی تک نفره پتو گل بافت.
قیمت پتو یک نفره گلبافت معمولی قیمت پتوهای گلبافت قیمت روز پتو وزن پتوی یک نفره قيمت پتو گلبافت پتوی گلبافت تک رنگ پتوگلبافت پتوی گلبافت قیمت قیمت پتو گل بافت قیمت پتوی گلبافت در تهران خرید پتو یک نفره انواع پتوی گلبافت قیمت پتو تک نفره گلبافت قیمت پتو یه نفره.
قیمت پتو گلبافت یکنفره قیمت پتوی پتو‌گلبافت طرح پتو گلبافت پتو گلبافت ساده پتوی گلباف قیمت پتو مسافرتی گلبافت قیمت پتوگلبافت دونفره پتو معمولی عکس پتو گلبافت تک رنگ پتو گل باف قیمت پتوی گلبافت نوجوان قیمت پتوی دو نفره قيمت پتو گلبافت يك نفره قیمت پتو دو نفره.
خرید پتو دو نفره مدل پتو گلبافت جدید طرح های پتو گلبافت پتو کارتونی قیمت پتو ۱نفره پتو گلبافت عروس لیست قیمت پتوی گلبافت لیست قیمت پتو پتو پلی استر گلبافت پتوی پلی استر گلبافت قیمت پتوی گلبافت یک نفره گل برجسته پتو یک نفره قیمت پتوگلباف سایت پتو گلبافت
قیمت پتو گلبافت یک نفره گل برجسته.
قیمت پتو مسافرتی کبریتی پتو یک رنگ قیمت پتو گلبافت دو نفره گل برجسته قیمت پتو نرمینه یک نفره پتو ایرانی قیمت پتوی گلبافت دونفره پلی استرامبوس پتو گلبافت دو نفره قیمت فروش پتو گلبافت خرید اینترنتی پتو گلبافت قيمت پتو گلبافت ٢نفره انواع پتوی قیمت پتو دو نفره نرمینه .
خرید پتو دونفره عکس پتو گلبافت جدید محصولات گلبافت قیمت پتوی کره ای پتو نرمینه قیمت گلبافت قیمت انواع پتو پتو تک نفره پتو نوجوان دیجی کالا پتوی گلبافت قیمت پتو گلبافت در دیجی کالا قیمت پتو یک نفره نرمینه قیمت پتوی نرمینه یک نفره قیمت پتو گلبافت گل برجسته دونفرهقیمت پتوی نرمینه گل برجسته گلبافت قیمت پتو دونفره گل برجسته قیمت پتو یک نفره عروسکی پتو دونفره
golbaft blanket ابعاد پتوی نوزاد ساخت خانه با پتو.

4/5 - (6 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت مدل 269 یکنفره سایز 160x220 سانتیمتر

 • مناسب برای:یک نفر
 • قابلیت شستشو:با ماشین لباس‌شویی، با دست
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت مدل 219 سایز 160x220 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2600 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت کد 853 سایز 160×220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x3 سانتی‌متر
 • وزن
  1550 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی نوزادی گلبافت کد 417

مشخصات

 • قابل استفاده از
  دورو
 • جنس
  پلی استر
 • ابعاد
  80×110×2 سانتی‌متر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت کد 525 سایز 110x160 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  110×160×2 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت کد 589 سایز 160×220 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  220×160×1 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • نوع
  یک لایه
 • جنس
  پلی استر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی فلورا گلبافت مدل رز یک نفره سایز 150X210 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  210*150 سانتی‌متر
 • وزن
  1 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت کد 348 سایز 160×220 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  160×220 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • نوع
  یک لایه
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی نوزادی گلبافت کد 320 سایز 110x80 سانتی متر

مشخصات

 • قابل استفاده از
  دورو
 • جنس
  پلی استر
 • ابعاد
  110×80 سانتی‌متر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت کد 856 سایز 160×220 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  220×160×1 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • نوع
  یک لایه
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت مدل 334 سایز 160x220 سانتی متر

لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

خرید پتوی گلبافت کد 234 سایز 160×220 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  220×160×1 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 500S سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت مدل امبوس سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2700 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  ثبات رنگ بعد از بارها شستشو
 • عدم پرزدهی
 • گل برجسته
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 09 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • زد حساسیت
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 08 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2600 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • زد حساسیت
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 07 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2600 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • ضد حساسیت
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 06 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • ضد حساسیت
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 05 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • ضد حساسیت
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت مدل بن تن سایز 160x110 سانتی متر

 • ابعاد
  160x110x1 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 5812 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 7611 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 7405 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 5408 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 66001 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 108612 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 47003 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 124411 سایز 240×220 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x1 سانتی‌متر
 • وزن
  3400 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای نشان ISO14001:2004
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 0004 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
 • عدم پرزدهی
 • آمبوس (پرسی) برجسته
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 332 سایز 220x160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  عدم پرزدهی
 • سبک در عین حال گرما رسانی عالی
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 2255 سایز 220x240 سانتی متر

 • ابعاد
  240x220x3 سانتی‌متر
 • وزن
  4160 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  دو نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  عدم پرزدهی
 • سبک در عین حال گرما رسانی عالی
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 0003 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
 • عدم پرزدهی
 • آمبوس (پرسی) برجسته
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 0002 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
 • عدم پرزدهی
 • آمبوس (پرسی) برجسته
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 124411 سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 89807 سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 87601 سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 42601 سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 41404 سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 35803 سایز 160x220 سانتی متر

 • مناسب برای:یک نفر
 • قابلیت شستشو:با ماشین لباس‌شویی، با دست
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتوی گلبافت کد 27602 سایز 160x220 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x1 سانتی‌متر
 • وزن
  2200 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 04 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2750 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  دارای نشان استاندارد
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
 • عدم پرزدهی
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 03 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • دارای نشان استاندارد
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
 • عدم پرزدهی
لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

پتو گلبافت کد 02 سایز 220×160 سانتی متر

 • ابعاد
  220x160x2 سانتی‌متر
 • وزن
  2600 گرم
 • جنس
  پلی استر
 • مناسب برای
  یک نفر
 • قابلیت شستشو
  با ماشین لباس‌شویی , با دست
 • سایر توضیحات
  دارای نشان استاندارد
 • عدم حساسیت
 • پایداری و ثبات رنگ
 • عدم پرزدهی

2 دیدگاه برای “لیست قیمت پتوی گلبافت 43 مدل ( نرم ولطیف ) راهنمای خرید پتو | یک نفره و دو نفره

  • تیم پشتیبانی گفته:

   مارک های لاله، پتوی نیکو بافت، پتوی گلبافت از مارک های قابل اعتماد بازار هستند. جنس پتو هم به سلیقه شما بر می گرده. اگه یه چیز گرم و سنگین میخواید، پشمی خوبه یا نه سبک و تنفس پذیر تر نیاز دارین که حساسیت کمتری داشته باشه، پشم شیشه (الیاف مصنوعی) مناسبه. سبک و کم پرز تر میخواید برید سراغ پنبه البته قیمت بالایی هم داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *