انواع یخچال فروشگاهی | بررسی و نکات مهم راهنمای خرید بهترین برند سال 2020

انواع یخچال فروشگاهی | بررسی و نکات مهم راهنمای خرید بهترین برند سال 2020

آخرین آپدیت در 8 مهر 1400

انواع یخچال فروشگاهی و لیست قیمت و نکات راهنمای خرید بهترین برند

اگر قصد خرید یخچال صفر و نو دارید بهتر است انواع مختلف یخچال فروشگاهی را قبل از خرید بررسی نمایید. اما برخی افراد هم ترجیح می دهند یخچال فروشگاهی دست دوم خریداری کنند. یکی از بهترین برندها که هم اکنون در بازار ایران وجود دارد یخچال فروشگاهی الکترواستیل است. نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی نیز برای خرید مناسب هستند. برای خرید نمونه های کارکرده یخچال فروشگاهی دیوار برنامه مناسبی است. اما برای خریدهای اینترنتی دیجیکالا بدون شک گزینه اول است.

همانطور که حدس زده اید در این مطلب قصد بررسی انواع مختلف یخچال فروشگاهی به عنوان مثال: یخچال فروشگاهی تک درب و همچنین قیمتهای نمونه های رایج مانند قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب و یا قیمت یخچال روباز فروشگاهی و … را خواهیم داشت. برای نمونه قیمتهای انواع مختلف در ابعاد و اندازه های متفاوت که معمولا قیمت یخچال کوچک تر طبیعتا کمتر است. قیمت یخچال هیمالیا، قیمت یخچال فریزر سامسونگ، قیمت یخچال فریزر امرسان بدون برفک، قیمت یخچال فریزر الکترواستیل، قیمت یخچال فریزر ال جی، قیمت یخچال فریزر اسنوا، قیمت یخچال دوو از مواردی است که کاربران بیشتر تمایل به دانستن آنها هستند و این یک امر طبیعی است زیرا برندهای فوق از بهترین برندهای یخچال در ایران هستند و از طرفداران زیادی نیز برخوردار می باشند.

در انتهای مطلب می توانید برخی از فروشندگان یخچال فروشگاهی را در بازار ایران مشاهده کنید.

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

قیمت بهترین یخچال فروشگاهی مناسب فروشگاه شما

اگر بودجه کافی دارید بهتر است از خرید یخچال فروشگاهی دست دوم خوداری کنید تا بتوانید از خدمات پس از فروش برند مدنظرتان از طریق نمایندگی ها استفاده نمایید. در ابتدای مقاله سعی می شود مهمترین نکات در خصوص یخچال فروشگاهی بیان شود نکاتی که می تواند راهنمای خرید شما در خرید یخچال فروشگاهی باشد.

نکته: یخچال های فروشگاهی معمولا ساعات بیشتری نسبت به یخچال های خانگی کار می کنند، بنابرین خرابی آنها هم بیشتر است، لذا توصیه میشود از شرکت های معتبر داخلی یخچال صفر بخرید و از گارانتی آن اطمینان حاصل کنید. اکثر یخچال ها در ایران نیمه صنعتی هستند و به صورت ابداعی و دستی تولید و مونتاژ می شوند به همین دلیل اطمینان از کیفیت و کارایی همچنین دسترسی به قطعات آن ها از اولویت بالایی برخوردار است.

بهترین قیمت یخچال فروشگاهی

شاید برخی این سوال را بپرسند که: بهترین قیمت یخچال فروشگاهی متعلق به کدام برند است؟ نمی توان پاسخ قطعی به سوال فوق داد چراکه یک سوال کلی است. به طور کلی:

 • قیمت یخچال هیمالیا
 • قیمت یخچال فریزر سامسونگ
 • حدود قیمت یخچال دوو
 • قیمت یخچال فریزر الکترواستیل
 • قیمت یخچال فریزر امرسان بدون برفک
 • رنج قیمت یخچال فریزر ال جی
 • قیمت یخچال فریزر اسنوا

همه موارد فوق بر اساس محصول شان قابل ارزیابی هستند. چراکه باید دید نیاز شما چیست؟ ابتدا باید بدانید که مدل یخچال فروشگاهی که قصد خرید آن را دارید باید چگونه باشد؟ و چه انتظاری از آن دارید؟ و در واقع می خواهید چه کاربردی برایتان داشته باشد؟ بعد از آن که نیازتان را کامل مشخص کردید باید بدانید که در چه رنج قیمتی می خواهید هزینه کنید؟ مثلا حداقل مبلغ و حداکثر پولی که می توانید خرج کنید را دقیقا مشخص نمایید. اکنون با رعایت این دو نکته و دانستن آن می توانید به بررسی یخچال های مختلف منایسب فروشگاه خودتان بپردازید و خیلی راحت خواهید دید که به یک گزینه ایده آل در انتخاب تان خواهید رسید.

هنگام خرید یخچال فروشگاهی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

خرید یخچال و فریزر فروشگاهی جدید از اینترنت تصمیم بزرگی است. یخچال و فریزر فروشگاهی و خانگی نه تنها یک کالای اصلی در میان مجموعه لوازم آشپزخانه یا فروشگاه شما است، بلکه مکانی برای نگهداری وعده های غذایی مهمی در خانه و فروشگاه است. برای تازه نگهداشتن بسیاری از محصولات فروشگاهی خود به آن تکیه می کنید. حتی هنگامی که صحبت از مصرف برق و انرژی می شود روی فیش و صورتحساب تان موثر است. علاوه بر این مشتری در لحظه ورود به یک فروشگاه یا شروع خرید به عنوان یک نقطه تصمیم گیری برای خرید می تواند عمل کند و در واقع بخش مهمی از نما و دکوراسیون فروشگاه را شکل دهد. از اندازه آنها و پیکربندی ها تا ویژگی ها و موارد دیگر همه می تواند موثر باشد. نکات ادامه مطلب را دنبال کنید تا بتوانید مبلغی را در خرید صرفه جویی و پس انداز کنید.

پیشنهاد مطلب: راهنمای خرید بهترین یخچال فریزر 

به دنبال ENERGY STAR (همان برچسب انرژی) باشید

برچسب انرژی یا ENERGY STAR گزینه ساده برای صرفه جویی در انرژی ، صرفه جویی در هزینه و کمک به محافظت در برابر آب و هوا است. بعد از بخاری ها و کولرها یخچال و فریزر احتمالاً بزرگترین مصرف کننده انرژی در هر خانه یا فروشگاهی است. به لطف پیشرفت های اخیر در عایقبندی و کمپرسورها، یخچال و فریزرهای فروشگاهی امروزی از انرژی بسیار کمتری نسبت به مدلهای قدیمی استفاده می کنند.

یخچال فروشگاهی و فریزر مناسب خودتان را خریداری کنید

به طور کلی هرچه یخچال بزرگتر باشد ، مصرف انرژی نیز بیشتر خواهد بود. هنگامی که یخچال قدیمی را با یخچال جدید جایگزین می کنید ، یخچال قدیمی را برای ذخیره سازی بیش از حد سرد نگه ندارید. اگر نیازهای یخچال شما توسط یک نوع یخچال و فریزر کاملاً برآورده نمی شود می توانید نوع دومی را انتخاب و خریداری نمایید. اما اطمینان حاصل کنید که یخچال یا فریزر دوم یک مدل کم مصرف است که بزرگتر از آنچه شما نیاز دارید نباشد تا در مصرف انرژی تان صرفه جویی کنید.

ویژگی هایی را که برای شما مهمتر است در نظر بگیرید

به کدام ویژگی در یخچال فروشگاهی نیاز دارید؟ مثلا یخچال را برای نگهدای محصولات آشامیدنی و نوشیدنی می خواهید یا برای نگهداری مواد لبنیاتی و پروتئینی و یا شاید یخچال را برای نگهداری گوشت مرغ یا گوشت قرمز بخواهید. همه موارد فوق می تواند به نوعی با هم متفادت باشد. نکته دیگر اینکه یخچال ها یا فریزرهایی با درب هایی در بالا نیاز دارید یا درب های عمودی که به صورت افقی باز و بسته می شوند؟

چگونه یخچال و فریزر فروشگاهی مناسبی انتخاب کنیم؟ مناسب برای سوپر مارکت!

چگونه یخچال و فریزر فروشگاهی مناسبی انتخاب کنیم؟ مناسب برای سوپر مارکت!

می توان سودآوری سوپر مارکت های خودتان را با نگهداری بهتر مواد غذایی بیشتر کرد. بخش مواد غذایی منجمد ، بخش غذای تازه ، بخش نوشیدنی سرد هر سه سود قابل توجهی در فروشگاه مواد غذایی دارند که برای نگهداری بهتر آن نیاز به یخچالهای فروشگاهی است.!

۱- انجماد بهتر سودآوری بهتر

بخش مواد غذایی منجمد سوپر مارکت به طور عمده انواع غذاهای یخ زده را به نمایش می گذارد. به عنوان نشانه سوپر مارکت و بهترین راه برای جذب مشتری ، انواع محصولات تازه نیز بزرگترین نقطه سود این سوپر مارکت است. انواع بهتر و متنوع محصولات موجود در بخش مواد غذایی منجمد ، مشتریان بیشتری را به خود جلب می کند و سود بیشتری به همراه خواهد داشت.

۲- یخچال و فریزر فروشگاهی بهتر مشتریان بیشتر

بخش غذای تازه سوپر مارکت به طور عمده انواع گوشت ، میوه و سبزیجات بسته بندی را به نمایش می گذارد. اینها نیازهای روزمره زندگی خانوادگی است. جلوه های بهتر نمایش باعث می شود که گوشت و سبزیجات شیرین تر و خوش طعم تر به نظر برسند. این بهترین روش برای جذب مشتری است. هرچه محصول تازه تر و سالم تر باشد مشتری های بیشتری نیز درگیر می شوند.

۳- بهتر عمل کنید: نوشیدنی های سرد بهتر

بخش نوشیدنی سرد سوپر مارکت عمدتا انواع نوشیدنی ها و ماست ها را به نمایش می گذارد. اینها محصولات ادراکی هستند. یک بخش نوشیدنی سرد مناسب می تواند رهگذران و مشتریان بیشتری را به خصوص در فصل گرم تابستان برای خرید به سمت خود جذب کند. این امر مستلزم آن است که بخش نوشیدنی سرد از نمایشگر زیبایی برخوردار باشد. هرچه نمایش بهتر بخش نوشیدنی سرد شما بهتر باشد ، فروش نیز بهتر خواهد بود.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی یخچال فروشگاهی بدون درب دست دوم لیست قیمت یخچال سوپری یخچال مغاز.یخچال سوپرمارکت دیجی کالا یخچال ایستاده دیجی کالا یخچال صنعتی دیجی کالا یخچال فریزر فروشگاهی لیست قیمت یخچال سوپری دست دوم.

۴- انتخاب یخچال فریزرهای خوب و سود دوبرابر

انواع مختلفی از فریزرها در بازار وجود دارد. اگر در گذشته یخچال فریزرهایی خریداری کرده باشید بدون شک علاوه بر هزینه ها ، ممکن است کیفیت مدنظرتان را نداشته است. چگونه می توانیم فریزرهای سوپرمارکت با کیفیت را به جلو خریداری کنیم؟

 • ساخت و ساز با دوام: عمر مفید یخچال فریزرهای فروشگاهی سوپرمارکت به سطح شرکت مواد بستگی دارد. یخچال های فریزر سوپر مارکت دارای براکت های زاویه ای بین پوسته و آستر هستند که می تواند استحکام را تا حد زیادی بهبود ببخشد. بعد از اینکه تمام قطعات از جمله درب جوش داده شده و به شکل فشرده می شوند و کف آن یک تکه می شود ، مونتاژ قاب درب محکم تر میشود بنابراین با دوام است.
 • حجم موثر بیشتر: تامین کنندگان یخچال و فریزر فروشگاهی با کیفیت بالا مجموعه ای از استانداردهای دقیق جهانی محصول و سیستم های کنترل کیفیت را ایجاد و رعایت می کنند. همه محصولات برای تضمین کیفیت قبل از تحویل باید تحت یک سیستم آزمایش دقیق قرار گیرند.
 • یخچال سریع و دمای پایدار: دمای کارکرد یخچال و فریزر مطابق با دمای مطلوب ذخیره مواد غذایی است. یخچال و فریزر (۲ ~ ۸) برای غذای گیاهی مناسب است ، این نکته می تواند اطمینان حاصل کند که درجه حرارت آب در غذا بالاتر از نقطه انجماد است و شرایط تازه آن را حفظ می کند.
 • اثر عایق بهتر: فن آوری کف کف بالغ می تواند اثر عایق حرارتی خوبی در کابینت تبرید ایجاد کند.

۵- مارک معروف برای کمپرسور یخچال فروشگاهی

یخچال و فریزرهای سوپر مارکت با کیفیت همه از کمپرسورهای تجاری استفاده می کنند. این کمپرسورها عملکرد شروع خوبی دارند و ظرفیت خنک کنندگی کاملی دارند. ما می توانیم تنظیمات و پیکربندی را با توجه به نیازهای مختلف محصولات تنظیم کنیم. آنها مهمولا دارای ویژگی های بسیاری از جمله مناسب بودن برای محیط کار نامناسب ، مدت زمان طولانی و غیره است. این ویژگی می تواند ثبات کیفیت محصول را تضمین کند. تکنولوژی انجماد منحصر به فرد و عملکردهای نوآورانه یخچال فریزر فروشگاهی یک اصل برای خنک کننده های ترکیبی در سوپرمارکت است.

چگونه بهترین یخچال فروشگاهی و سوپر مارکتی را انتخاب نماییم؟

در ابتدای مقاله اشاره کردیم که یخچال فروشگاهی انواع مختلفی دارد. یخچال ایستاده درب دار و یا یخچال ایستاده بدون درب که اصطلاحا به انها پرده هوا نیز می گویند از جمله انواع ان است. هدف ما بیان نکات مهم برای انتخاب و خرید بهترین یخچال فروشگاهی است. در ادامه مهمترین نکات برای انتخاب یک یخچال فروشگاهی مناسب را بیان می نماییم. برای آنکه مالکان فروشگاه ها بتوانند به بهترین شکل ممکن به نیاز خود و سپس نیاز مشتریان پاسخ دهند لازم است بدانند که چه یخچال و یا فریزری برای فروشگاه شان انتخاب و خریدکنند. شکی نیست که یخچال فروشگاهی مهمترین بخش یک فروشگاه را تشکیل می دهد پس بهتر است دقیقتر خرید کنید.

بررسی محصول: نقد و بررسی یخچال ایستکول مدل TM-835

ویژگی های مهم در یخچال های فروشگاهی

یخچال های فروشگاهی بطور معمول قدرت و توان بیشتری در حفظ دما داشته که علاوه بر اندازه بزرگتری که دارند و راحتتر تمیز میشوند از طول عمر بیشتری نیز برخوردارند. بنابراین برای خرید یخچال فروشگاهی یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید مساحت محیط مورد استفاده می باشد. در بین انواع مختلف این یخچالها ، یخچالهای ایستاده روباز و یخچالهای شیشه منحنی و یخچالهای پرده هوا و یخچالهای ویترینی و همچنین فریزرهای ایستاده و جزیره ای بسیار رایج هستند. از مهمترین ویژگی های یک یخچال و فریزر باکیفیت علاوه بر اینکه به همه قسمت ها دسترسی خوبی میدهد میتوان به حفظ و نگهداری موادغذایی در مناسب ترین دما، طبقات زیاد قابل تنظیم، سهولت جابجایی و داشتن چرخ، سیستم برق و نورپردازی زیبا جهت نمایش بهتر در شب اشاره نمود.

دربین نمونه های ذکر شده یخچال فروشگاهی نمونه های ایستاده روباز و همچنین ویترینی را در فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها زیاد دیده اید. این یخچالها مزیتی که دارند این است که موادغذایی و محصولات را بهتر در معرض دید و نمایش قرار میدهند در نتیجه به مشتریان شما در انتخاب محصولات کمک بیشتری می کنند و این یعنی فروش بیشتر. از آنجا که کمپرسور استفاده شده در این مدل یخچالها از لحاظ توان قدرت مناسبی دارد لذا میتوانند سرمای مناسبی ایجادنمایند.

یخچال ویترینی دیجی کالا قیمت یخچال مرغ فروشی دیجی کالا قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم یخچال های فروشگاهی.

هنگام خرید یخچال های فروشگاهی چه فاکتورهایی را درنظر بگیریم؟

هنگام خرید یخچال های فروشگاهی چه فاکتورهایی را درنظر بگیریم؟

نکات خرید یخچالهای فروشگاهی زیاد هستند که تا حد زیادی به کسب و کارشما وابسته است. برخی نکات نیز مشترک هستند بهعوان مثال بهتر است شیشه یخچالی که خریداری می کنید ضدبخار باشد و یا اینکه برای آنگه بتوانید مدیریت بهتری داشته باشید بهتر است نمایشگر دمای دیجیتال داشته باشد. طبیعتا ابعاد و سایز یخچال و نیز کاربردی که دارد نیز می تواند تعیین کنده باشد.

ابعاد و اندازه

همانطور که میدانید واحد اندازه گیری بزرگی و اندازه یخچالها فوت است. اینکه چه اندازه ای از یخچال فروشگاهی برای کسب و کار تان مناسب است دقیقا به کسب و کارتان وابسته است. بدین معنی که: چه مقدار هزینه دارید؟ و وسعت فروشگاه تان چقدر است؟

کمپرسور یخچال بالا یا پایین

مهمترین عامل حفظ خنک بودن و سرد نگهداشتن موادغذایی کمپرسور یخچال است. در بعضی یخچالها کمپرسور یخچال بالای یخچال قرار دارد و در بعضی دیگر زیر یخچال است. در یخچالهای خانگی نیز میتواند پشت یخچال قراربگیرد. در یخچال های فروشگاهی وقتی که کمپرسور بر روی یخچال قرار بگیرد قیمت یخچال فروشگاهی بیشتر می شود. دلیل نیز این است که کارکرد و طول عمر بالاتر میرود که این خود براساس یکسری فرآیند می باشد. چرا بهتر است کپرسور یخچال بالای یخچال باشد؟ وقتی کمپرسور بالای یخچال باشد برای خنک کردن و خنک نگهداشتن داخل یخچال نیاز به کار کمتری دارد. از طرفی چون هوای گرم همیشه به سمت بالا و به سمت سقف میرود وقتی کمپرسور روی یخچال باشد دیگر هوای گرم اطراف یخچال نبوده و لذا زودتر به سمت سقف و تعبیه هوا میرود.

نتیجه فرآیند فوق کاهش کار یخچال و کاهش مصرف انرژی و کاهش گرمای محیط و خنکی بیشتر مواد غذایی یخچال خواهد بود.

وقتی کمپرسور یخچال در پایین یخچال یا زیریخچال قرارداشته باشد فرآیند فوق به گونه ای معکوس است که سبب گرم شدن بیشتر محیط و یخچال میشود پس کارکرد یخچال بالاتر میرود. تنها مزیت در این حالت این است که تعمیر این یخچال ها به دلیل در دسترس بودن کمپرسور راحت تر است که چندان اهمیتی ندارد. این یخچال ها قیمت کمتری دارند و در عوض طول عمرشان نیز کمتر است.

چرخ های حرکتی یخچال

میتوان گفت هیچ یخچالی به اندازه ای سبک نیست که بتوان آن را جابجا کرد بنابراین جهت تغییر مکان و جابجایی لازم است که چندین نفر با همکاری هم این کار را انجام دهند. حال اگر یخچال ها دارای چرخ باشند حرکت و تغییر مکانشان راحت تر خواهد بود گرچه باز هم شاید به تنهایی نتوان ان را جابجا نمود. از انجایی که معمولا بیشترین آسیب ها هنگام جابجایی ممکن است به یخچال ها وارد شود بنابراین اگر یخچال ها دارای چرخ باشند هنگام جابجایی صدمه هم نمی بینند و طول عمر بیشتری خواهند داشت.

میزان مصرف انرژی

یخچال های فروشگاهی که از درجه بهتری در مصرف انرژی برخوردار باشند در دراز مدت می توانند باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های شما شوند گرچه در کوتاه مدت شاید مبالغ فوق زیاد قابل توجهه نباشد. پس میزان مصرف انرژی می تواند یکی از معیارهای انتخاب یخچال باشد.

دسترسی

یکی دیگر از معیارهای موثر در قیمت یخچال و مهمتر از آن موثر برای انتخاب و خرید یخچال میزان دسترسی است که به مشتریان و استفاده کننده گان می دهد. برخی از یخچال ها به گونه ای طراحی شده اند که می تواند انها را در وسط فروشگاه و لاین های میانی قراردهید زیرا از هر دوطرف دارای درب بوده و از هر دو طرف می توانید موادغذایی را در انها چیدمان نمایید پس مشتریان نیز ار هر دو طرف دسترسی خواهند داشت. از طرفی هرچه مشتریان تجربه راحت تر و بهتری را از فروشگاه شما کنند برای مراحل و دفعات بعدی خرید مشتاق تر خواهند بود.

یخچال ایستاده تک درب دیجی کالا انواع یخچال مغازه یخچال خوابیده دیجی کالا قیمت یخچال قصابی دیجی کالا دیجی کالا یخچال مغازه.

بهترین مارک ها و برندهای یخچال در دنیا در سال 2020 معرفی 9 + 40 مدل (برتر) با قیمت خرید

راهنمای خرید یخچال فروشگاهی

علاوه بر نکاتی که در بالا ذکر کردیم رعایت نکات زیر در انتخاب یخچال مناسب به شما کمک می کند.

مارک و برند یخچال

شکی نیست که برند یخچال تاثیر زیادی روی کیفیت اجناس دارد. هر محصولی که بخواهید خریداری نمایید قطعا برند و مارک تولیدکننده روی کیفیت آن تاثیر زیادی دارید. طبیعی است برندهای معتبر یکی از اهداف شان تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت است. بنابراین اگر محصول باکیفیت به همراه قیمت متعادل بخواهید برندهای معتبر اولویت انتخاب هستند. در ابتدای مقاله برخی از مهمترین برندها را که در زمینه تولید و ساخت یخچال فعال هستند را ذکر نمودیم.

ابعاد مناسب

از آنجایی که تنوع ابعاد و طرح و مدل در یخچال های فروشگاهی بسیار زیاد است که یخچال های باکیفیت معمولا نیاز مشتریان و راحتی و دسترسی آنان را بخوبی در نظر میگیرند. یخچال ها با تعداد درب های متفاوتی بر اساس ابعاد ساخته می شوند که توجه به تعداد درب ها بر اساس نیازخودتان می تواند یک نکته مثبت باشد. یخچال های با یک درب و یا ۲ و۳ و۴ و ۵ و … ساخته می شوند. میزان فضای فروشگاه و ابعادی که برای قراردادن یخچال مدنظر دارید نیز یک نکته دیگر است. جابجایی و حمل و نقل راحت نیز مهم است. ابعاد نباید بیش از حد بزرگ باشد که از درب مغازه و فروشگاه تان به سختی وارد شود چون ممکن در حین این کار صدمه ای هرچند کوچک ببیند.

توجه به نیازها

نگهداری آسان و راحت موادغذایی و همچنین دسترسی آسان و نیز امکان تمیزکردن و پاکیزگی آسان همه نکات مهمی است که باید در نظرگرفته شود.

میزان گارانتی یا وارانتی

شکی نیست که حتی بهترین برندهای جهان نیز یک طول عمر و کارکردی دارند. هر یخچالی یک روز نیاز به سرویس پیدا میکند. خدمات پس از فروش هم برای اموری مانند نصب و نگهداری و سرویس دهی جهت حفظ کیفیت و یا پاره ای تعمیرات حتی در چند سال اول لازم است پس بهتر است به این مورد نیز توجه نمایید.

بررسی بهترین برند یخچال فروشگاهی

بررسی بهترین برند یخچال فروشگاهی

در صنایع امروزی بخصوص صنایع غذایی یکی از ضروریات یخچال فروشگاهی است. فروشگاه های مواد غذایی و صنایع موادغذایی می توانند با یخچال های باکیفیت موادغذایی را سالم تر و تازه تر و برای مصرف مشتریان بهتر نگهداری نمایند. از آنجایی که این یخچال ها با طرح و مدل های مختلف فضای زیادی در اختیارتان قرار میدهند وجودشان ضرورت دارد. برای شناخت بهترین برند مهمترین نکات را بر اساس آنچه گفتیم بیان می نماییم پس به موارد زیر دقت کنید و آنها را بخوبی بررسی نمایید.

قیمت یخچال سوپرمارکت دیجی کالا یخچال قصابی دیجی کالا انواع یخچال فروشگاهی قیمت یخچال شش درب فروشگاهی دیجی کالا قیمت .

 • حمل و جابجایی راحت: ممکن است بخواهید تغییر دکوراسیون بدهید و یا حتی نقل مکان نمایید و به جای بهتری بروید.
 • برچسب انرژی: محصولات باکیفیت برچسب انرژی بهتری دارند.
 • دسترسی از طریق تعداد درب‌ها: هرچه تعداد درب ها متناسب با ابعاد ان بیشتر باشد دسترسی راحت تر است. البته تعداد دربها باید متناسب با ابعاد باشد زیرا تعداد زیاد درب ها خود میتواند منجر به ورود گرمای بیشتر هنگام باز و بست به درون فضای داخلی یخچال شود. مثلا یخچال های تک درب میزان برق کمتری مصرف مینمایند. با توجه به کارایی یخچال دربهایی کشویی یا قابل باز و بست انتخاب نمایید. دربهای روبه رو یا در قسمت بالا نیز بررسی شود.
 • ابعاد: متناسب با نیازتان بررسی شود.

در ادامه میخواهیم بررسی بر انواع مدل های یخچال فروشگاهی داشته باشیم.

انواع یخچال‌ فروشگاهی

همانطور که اشاره کردیم یخچالهای فروشگاهی از لحاظ طرح و مدل و ابعاد و شکل هندسی بسیار متنوع هستند. بعضی از آنها به اصطلاح ویترینی هستند که کارایی اصلی شان حفظ و نگهداری موادغذایی و بخصوص نوشیدنی ها است بعضی دیگر به شکل جعبه طراحی میشوندکه معمولا خنک تر هستند. فریزرها هم اغلب به صورت جعبه و درب رو به بالا طراحی می شوند. جنس بدنه هر چه باکیفیت تر باشد بهتر میتواند موادغذایی را خنک نگهداری کند. معمولا یخچالهایی که شیشه ای هستند و دربشان نیز شیشه ای است برا نمایش مواد غذایی زیاد استفاده میشوند.

یخچال‌ فروشگاهی قصابی و فروشگاه های گوشتی

یخچال‌ فروشگاهی قصابی و فروشگاه های گوشتی

اغلب شان به صورت فلزی هستند و غالبا از خنک کننده یا فن درونشان استفاده نمیشود.

یخچال فروشگاهی ویترینی

یخچال فروشگاهی ویترینی

معمولا در طول و درازی زیادی طراحی میشوند تا بتوانند حجم زیادی از محصولات را به نمایش بگذارند. برخی از آنها ممکن است تا ۵ درب داشته باشد. داشتن سیستم کنترل الکتریکی برای سهولت تنظیم دما نکته مثبتی است که می تواند باعث ایجاد دمای مناسب و متعادل چه در هوای سرد و مرطوب و چه در هوای گرم باشد. این مزیت باعث می شود تا یخچال های ویترینی مثلا برای مواد غذایی گوشتی و پروتئینی نیز زیاد استفاده شود. مزیت دیگر عدم تاثیر گذاری در رنگ و بوی مواد غذایی و همچنین طعم و حتی شکل ظاهری آنهاست که فوق العاده برای همچین موادی حائز اهمیت است.

یخچال فروشگاهی از نوع ایستاده سوپری

یخچال فروشگاهی از نوع ایستاده سوپری

این یخچال ها معمولا در ابعاد چهار گوش مستطیل شک که غالبا ارتفاع شان بیشتر از عرض شان است طراحی می شوند و دارای قفسه بندی های بسیار مرتب و منظم و اکثرا قابل تنظیم هستند. برخی از آنها نیز که در بالا اشاره کردیم از دوطرف شیشه ای هستند که برای استفاده در ردیف های میانی فروشگاه مناسب هستند. نکته مهم: ظاهر یخچال های متفاوت از لحاظ برند شاید شبیه به هم باشد اما آنچه مهم است باطن شان می باشد که تفاوت قیمتها را ایجاد می نماید. منظور از باطن همان کمپرسورها و موتور یخچال و … است.

یخچال فروشگاهی تک درب شیشه‌ای

یخچال فروشگاهی تک درب شیشه‌ای

این یخچال ها قابلیت نمایش محصولات را به شکل خوبی دارند همچنین چون از یک نورپردازی های مناسبی برخوردار هستند ظاهری جذاب به مواد داخل ان داده و یک دکور زیبا برای فروشگاه ایجاد میکنند. چون به هیچ وجه سردی هوای درون یخچال نمی تواند به بیرون یخچال برود لذا به خوبی موادغذایی را خنک نگه می دارد. از یک سیستم کنترل دما برخوردار هستند که هدمای هوا را متعادل و متناسب و معمولا بین 30تا 40 درجه نگهداری می نمایند. معمولا سبک و جمه و جور هستند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی دیجی کالا قیمت یخچال مغازه پروتئینی دیجی کالا قیمت یخچال فروشگاهی دیجی کالا فریزر ایستاده دیجی کالا.

یخچال فریزر دو درب ایستاده

یخچال فریزر دو درب ایستاده

کمپرسور این یخچال ها گاها در قسمت پایین قرار دارد. دارای 2 درب استاده هستند. نکته مثبت و مزیت شان نگهداری و تمیزکردن آنهاست که کار آسانی است. به راحتی میتوان موادغذایی را در آنها قرار داد و براحتی هنگام برداشت موادغذایی از آنها استفاده کرد. یخچال های این مدلی معمولا کنترل پنل برای تنظیم درجه و دما دارند که می توانید به کمک آنها دما را تنظیم نمایید. چراغ های led در سیستم روشنایی یخچال جلوه زیبایی به آنها می دهد.

یخچال های فروشگاهی فلزی ایستاده

یخچال های فروشگاهی فلزی ایستاده

این مدل یخچال بیشتر با هدف انبارداری و نگهداری موادغذایی استفاده می شود. مثلا برای نگهداری مواد گوشتی در سردخانه ها یا موارد مشابه کاربرد دارد. درب این یخچال ها فلزی است پس نمیتوانید موادغذاذیی داخل آن را مشاهده نمایید. نوع دیگری از این یخچال ها که اغلب در مغازه های سوپرمارکت قدیم نیز وجود داشت و برای نگهداری موادی مانند بستنی یا وسایل پروتئینی استفاده می شد را احتمالا زیاد دیده باشید. این مدل تفاوتی که دارد دری ها ایستاده و عمودی هستند که البته به صورت افقی باز و بست می شوند. معمولا از جنس فولاد برای ساخت بدنه آنها استفاده می شود. گاها از درب های استیل نیز در ساخت استفاده می شد.

نکته مثبت انها استفاده از فولاد ضد زنگ برای ساخت است که با پوشش داخلی آلومینیوم مقاومت خوبی دارد. در نمونه های مدرن صفحه نمایش های ال ای دی و ترموستات نیز تعبیه می شود که در موارد صنعتی زیاد دیده می شود. جنس بدنه و طراحی داخل و خارج آن تمیزکردن را راحت می کند. چرخ‌ های زیر یخچال، حمل و جابجایی آن را آسان کرده است.

بررسی محصول: نقد و بررسی و خرید اینترنتی یخچال فریزر فیلور مدل RPD-COL-013

یخچال فروشگاهی ایستاده روباز هایپرمارکتی و صنعتی

یخچال فروشگاهی ایستاده روباز هایپرمارکتی و صنعتی

 • یخچال فروشگاهی و صنعتی حرفه‌ای انواع یخچال های زیر را شامل می شود:
 • یخچال ایستاده فروشگاهی
 • یخچال شیشه خم یا مدل جزیره
 • انواع فریزرهای خوابیده روباز و ایستاده فروشگاهی
 • فریزر ایستاده دربدار فروشگاهی
 • فریزر ایستاده و ترکیبی
 • یخچال موتور سرخود مناسب سوپرمارکت
 • یخچال شیشه خم جزیره (ویترینی)
 • یخچال ایستاده روباز فروشگاهی-یخچال فروشگاهی
 • یخچال نیمه ایستاده روباز فروشگاهی مناسب هایپر
 • فریزر خوابیده فروشگاهی روباز(فریزر صنعتی)

امیدواریم در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار فروشگاهی مرتبط با مواد غذایی داشته باشید بتوانید بهترین موارد مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید. در انتهای نیز نکات کوتاهی جهت خرید یخچال فروشگاهی دست دوم بیان میکنیم تا دوستانی که از لحاظ مالی توان خرید نمونه های اکبند و صفر را ندارند نیز بتوانند موارد یا مورد مدنظرشان را پیداکنند.

قیمت های نمونه های دست دوم یخچال فروشگاهی دیوار

برای مشاهده نمونه های کارکرده یخچال فروشگاهی به همراه قیمت آنها می توانید به به برنامه دیوار مراجعه کنید. البته برنامه های زیادی برای خرید و فروش کالای دست دوم وجود دارد که معروف ترین آن شاید دیوار باشد که با جستجوی کوتاهی می توانید قیمت یخچال فروشگاهی دست دوم را نیز پیدا کنید. توصیه اکید ما خرید نمونه صفر و اکبند است مخصوصا اگر می توانید هزینه کنید. اما اگر در هزینه کردن کمی با مشکل مواجه باشید می توانید به سراغ نمونه های کارکرده در بازار بروید.

از شما دوستان و همراهان عزیز که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید بسیار ممنونم ، امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. در انتها اگر هر گونه نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید می توانید از طریق کامنت با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

بهترین یخچال برای سوپرمارکت یخچال مغازه دیجی کالا یخچال ایستاده ویترینی دیجی کالا لیست قیمت یخچال مرغ فروشی.قیمت یخچال مغازه سوپرمارکت دیجی کالا لیست قیمت یخچال سوپری دیجی کالا بهترین مارک یخچال ایستاده فروشگاهی یخچال فروشگاهی دیجی کالا.

4565یخچال پرده هواخوابیده فریزر خوابیده روباز فروشگاهی
وزن خالص: 1 گرم
وزن با بسته بندی: 2 گرم
مناسب برای: فروشگاه و هایپرمارکت و سوپر مارکت و قصابی و سوپر مارکت و لبنیاتی و گل فروشی
رنگ: سفارش مشتری
جنس: تزریق پلاستوفوم و استیل
ابعاد: سفارش مشتری
شاید بخرم!
63453یخچال خوابیده فروشگاهی
وزن خالص: 500 گرم
وزن با بسته بندی: 550 گرم
شاید بخرم!
2423یخچال پرده هوا
وزن خالص: 100 گرم
وزن با بسته بندی: 200 گرم
ابعاد: بستگی به متراژ مورد نیاز مشتری
شاید بخرم!

قیمت یخچال مغازه سوپرمارکت دیجی کالایخچال فروشگاهی دیجی کالابهترین یخچال برای سوپرمارکتلیست قیمت یخچال سوپری دیجی کالاقیمت یخچال مغازه پروتئینی دیجی کالایخچال ایستاده دیجی کالاقیمت یخچال فروشگاهی دیجی کالاانواع یخچال فروشگاهیقیمت یخچال ایستاده نوشیدنی دیجی کالاقیمت یخچال مرغ فروشی دیجی کالافریزر ایستاده دیجی کالایخچال مغازه دیجی کالاقیمت یخچال سوپرمارکت دیجی کالایخچال فروشگاهییخچال قصابی دیجی کالاقیمت یخچال شش درب فروشگاهی دیجی کالاقیمت یخچال قصابی دیجی کالایخچال مرغ فروشی دیجی کالایخچال خوابیده دیجی کالاقیمت یخچال ایستاده تک درب دیجی کالایخچال صنعتی دیجی کالایخچال الکترواستیل دیجی کالایخچال ایستاده ویترینی دیجی کالایخچالهای فروشگاهیبهترین مارک یخچال ایستاده فروشگاهییخچال سوپرمارکتییخچال ویترینی دیجی کالایخچال سوپرمارکت دیجی کالا

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *