لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: یخچال

خرید آنلاین یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30PN-RZ30PN

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30PN-RZ30PN یک یخچال کامل به همراه فریزر بزرگ و جادار ، نیاز هر خانواده ای را رفع می کند. کم صدا ، بدون برفک، طراحی زیبا و شکیل، گنجایش بالا و وجود طبقات زیاد برای قرار دادن مواد خوراکی از ویژگی های یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30PN-RZ30PN می باشد.

خرید اینترنتی یخچال فریزر دوقلو سیلور مدل SR-103

یخچال فریزر دوقلو سیلور مدل SR-103 با گنجایش 740 لیتری خود جزء یخچال های بزرگ شرکت سیلور محسوب می شود. یخچال فریزر SR-103 دارای شش طبقه داخلی و یک طبقه کفی در قسمت پایین خود می باشد. فریزر نیز از هفت طقبه و دو کشو تشکیل شده است که بسیار بزرگ به حساب می آید.

خرید یخچال و فریزر امرسان مدل BFN27D502

یخچال و فریزر امرسان مدل BFN27D502 با استفاده از یک سیستم سرمایشی بدون برفک کار می کند. بر روی درب یخچال نیز یک نمایشگر دیچیتال لمسی جهت کنترول دستگاه قرار داده شده است. یخچال و فریزر امرسان مدل BFN27D502 دارای سیستم انجماد سریع و یخسازی اتوماتیک می باشد.

خرید یخچال امرسان مدل IR5T

یخچال امرسان مدل IR5T یکی از یخچال های کوچک و هتلی به حساب می آید. این یخچال بیشتر برای ادارات، مغازه ها، هتل ها و… مناسب است. برای قسمت بالایی آن یک فریزر کوچک برای یخ سازی داده شده است. هرچند که از نوع بدون برفک نیست ولی برفک گیری آن بسیار کم است. مصرف (B) آن نرمال می باشد.

خرید یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0028GW

یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0028GW دارای طراحی لوکس و زیباست و از بروز ترین نسل کمپرسور های کم مصرف بهره می برد. همچنین دارای سیستم کنترول خودکار سرمایش است. فضای بزرگ به همراه گردش هوای دو گانه و آب سرد کن موجود بر روی درب ، از امکانات عالی مدل D2BF-0028GW به شمار می رود.

خرید یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T-M

اگر می خواهید در کنار هزینه پایین تر ، یک یخچال عالی انتخاب کنید، یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T-M یک انتخاب مناسب برای شماست. فریزر دستگاه در سمت بالای یخچال تعبیه شده. سطح مصرفی یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T-M سطح A می باشد که بسیار کم مصرف است.

خرید یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170

یخچال فریزر های دوقلو، انتخاب مناسبی برای خانواده های پر جمعیت است. یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170 یک یخچال کامل با تمام امکانات لازم برای یک خانواده با تعداد اعضای بالاست. این مدل بدون برفک بوده و مجهز به سیستم خودکار کنترول دماست.

خرید یخچال ایستکول مدل TM-835

اگر به دنبال خرید یک یخچال با کیفیت و ارزان قیمت هستید، یخچال ایستکول مدل TM-835 یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست. ابعاد کم آن اجازه میدهد تا از آن در هر مکانی استفاده کنید. بسیار کم مصرف بوده با نماد مصرفی B. این مدل دارای سه طبقه در داخل و دو طبقه در درب هاست.