لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: پرده

قیمت خرید پرده شیک مدل LR 4279 سایز 340 × 130 سانتی متر

این پرده بسیار شیک و کاربردی است. حاشیه های آن بسیار منظم و دارای گلدوزی های زیبایی است. کیفیت رنگ و دوخت بسیار بالا، مقاومت بالا در مقابل چروکیدگی و پوسیدگی در مقابل نور خورشید، نصب راحت تر، قیمت عالی نسبت به طرح و رنگ خاصی که دارد. ویژگی هایی است که خرید پرده مخمل مدل LR 4279 را مناسب می سازد. این پرده با نقوش خاص خود جلوه ی ویژه ای به فضای منزل شما خواهد بخشید.

۱,۳۷۵,۰۰۰ تومان

راهنمای خرید پرده (ارزان) پرده کتان ملانژ با ارتفاع ۲۸۰

بدون شک یکی از بهترین مدل پرده هایی که می توان برای دکوراسیون منزل تهیه کرد، مدل پرده کتان ملانژ با ارتفاع ۲۸۰ است . نصب کاملا آسان و سریع، رنگ بندی زیبا و متنوع، سازگاری با اکثر محیط ها، مقاومت بالا در مقابل گرما و پوسیدگی در مقابل نور خورشید، از ویژگی های فوق العاده این پرده کتان می باشد. انتخاب این پرده ساده ولی بسیار شیک می تواند فضایی رمانتیک برای محیط منزل شما به ارمغان بیاورد.

۱۹۳,۰۰۰ تومان

قیمت خرید پرده مخمل شانل مناسب هر مکانی با ارتفاع ۲۷۵

قطعا پرده جزء جدا نشدنی از دکوراسیون خانه است و انتخاب آن با رنگ ها و مدل های سازگار با محیط منزل می تواند برای محیط بسیار زیبا و کاربردی باشد. این پرده مخمل با ارتفاع 275 یک انتخاب عالی هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت دوخت و رنگ برای شما می باشد. از ویژگی های بارز این پرده قابلیت نصب سریع و آسان است، که به شما اجازه میدهد تا آن را در سریع ترین زمان ممکن نصب کنید. کیفیت دوخت مناسبی هم نسبت به قیمت پایین خود دارد. این پرده در رنگ بندی های مختلف موجود می باشد. این پرده مخمل می تواند زیبایی محیط منزل و دکوراسیون آن را کامل و جذاب تر کند.

۲۲۳,۸۰۰ تومان