هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

14 مدل از( بهترین ) هیتر برقی ارزان و کم مصرف سال 2021 | راهنمای خرید هیتر

آخرین بروز رسانی در 22 آبان 1400

فن هیتر خوب چی بخرم؟ بهترین مارک فن هیتر در بازار ایران کدام است؟ همه ی ما در خانه مادربزرگ ها و پدربزرگ هایمان دور یک کرسی که تنها از یک هیتر برقی تشکیل شده بود جمع می شدیم و گرمای لذت بخش هیتر باعث می شد تا ما از فصل های سرد سال نهایت لذت را ببریم. اما هیتر برقی چه مزیت هایی دارد که باعث شده تا بسیار محبوب و پرطرفدار شود؟ اگر می خواهید پاسخ به این سوال را بیابید با باغ سلامتی همراه باشید تا یک بار برای همیشه با مزیت های هیتر برقی آشنا شوید.

 

راهنمای خرید انواع هیتر برقی با قیمت روز.

اما آیا همیشه فصل های سرد سال به همین شکل بوده است؟

با نزدیک شدن به فصل‌های سرد سال همه‌ی ما به دنبال گرم کردن خانه، منزل و محل کار خود می‌گردیم. اما همیشه در شروع این ماه‌های سرد، این دغدغه‌ی مهم وجود داشته که باید چند روز از کار و زندگی بیفتیم تا بتوانیم وسیله‌ی گرمایشی خانه‌ی خود را تعمیر، نصب و یا جا به جا کنیم. به این فکر کنید که در ماه‌های سرد سال به دنبال یک نفر برای تعمیرات و یا هوا‌گیری شوفاژ و یا نصب لوله‌ی بخاری بگردید. این موضوع چند روز از وقت و هزینه‌ی شما را می گیرد.

مطمئناً با این موضوعات همیشه فصل‌های سرد سال برای گرمایش خانه و اتاق خواب به مشکل می‌خوریم و استرس و اضطرابی به ما وارد می شود تا بتوانیم مشکل گرمایشی خانه و یا محل کار را حل کنیم. جا‌به‌جایی های هر ساله‌ی بخاری‌های گازی و نصبِ لوله ی آن، هوا‌گیری و هزینه‌های همیشگی تعمیرات شوفاژ، تعمیرات اسپیلت‌ها و مصرف انرژی بالای آن‌ها موجب شده تا به دنبال خرید یک وسیله ی گرمایشی مناسب بیفتیم.

آنچه در این مطلب خواهید دید پنهان کن

هیتر برقی

هیتر های برقی را به خوبی دیده ایم و می شناسیم. از ویژگی های هیتر برقی می توان به گرمای لذت بخش، وزنِ سبک و جابه جایی راحت، ابعاد مناسب برای (خانه، اتاق خواب و محل کار)، قیمت ارزان و مناسب، طول عمر بالا و … اشاره کرد.

این ها تنها بخشی از ویژگی ها و مزیت های فوق العاده هیتر های برقی هستند.

گرمای هیتر های برقی به قدری لذت بخش است که این اجازه را به ما نمی دهد تا از نزدیکِ او جدا شویم و بسیاری از ما دوست داریم که یک هیتر برقی در خانه و اتاق خواب خود داشته باشیم تا دیگر فصل های سرد سال برای جابه جایی و نصب وسیله ی گرمایشی مشکلی نداشته باشیم.

مزیت های هیتر برقی

بسیاری از ما مجبوریم بخاری های قدیمی گازی را که بسیار خطرناک می باشند در خانه ی خود نصب کنیم یا حتی بعضی دیگر از افراد، به هوا کشی شوفاژ هایی مشغول شویم که می دانیم تنها کاری که انجام نمی دهند تولید گرما است، اسپیلت ها با مصرف برق زیاد هم نمی تواند راه مناسب برای گرم کردن خانه باشند، اما مگر هیتر های برقی چه مزایایی دارند که به محبوب ترین وسیله برای تولید گرما در محل کار، اتاق خواب و حتی خانه ها تبدیل شدند، با ما همراه باشید تا از مزایای آن بیش تر بدانیم:

گرمای زیاد و لذت بخش

هیتر های برقی امروزه توان گرمایشی بالایی دارند و در محیط هایی بزرگ مثل پذیرایی هم استفاده می شوند و با مصرف بهینه ی انرژی، گرمای لذت بخشی را برای خانه ی ما به همراه می آورند. هیتر های برقی انواع متفاوتی دارند و متناسب با توانِ حرارتی، گرمای مناسبی را برای خانه و محل کار به همراه می آورند.

بهترین قیمت هیتر برقی

مصرف برق متناسب با محیط

اگر شما هم نگران مصرف بالای برق در هیتر برقی هستید و می خواهید وسیله ای گرما بخش با کمترین هزینه ی برق داشته باشید، سیستم جدید طراحیِ هیتر‌ها طوری تولید شده اند که هیتر های جدید با حداقل مصرف انرژی، گرمایی زیاد برای شما تولید می کنند و می توانید از مصرف مناسب انرژی بهره مند شوید.

 43 مدل اجاق گاز رومیز و صفحه ای پرفروش سال 99 

زیبایی در عین سادگی

بخاری های قدیمی گازی خانه ی شما را از زیبایی و طراوت خود انداخته اند! برای اینکه بتوانید علاوه بر اتاقی گرم در زمستان، دکوراسیون اتاق خود را هم حفظ کنید به هیتر‌برقی نیاز دارید. هیتر‌های برقی این امکان را به شما می دهد که زیبایی اتاق شخصی خود را هر چه بیش تر حفظ کنید.

بازدهی بالا

برای این‌که گرمای خانه ی خود را تنظیم کنیم باید بدانیم که بازدهی هیتر بسیار مهم است، هیتر‌های جدید با ترموستات های خود باعث می شوند هر چه بیش تر مصرف برق شما به گرما تبدیل شود و می توانید در هیتر دمای محیط تنظیم کنید و هنگامی که دمای خانه به آن عدد رسید هیتر برقی خاموش شود و با این کار هزینه ی برق شما به حداقل ممکن خواهد رسید.

جا‌به‌جایی راحت و آسان

از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی هایی که یک وسیله ی گرمایشی باید داشته باشد و همه ی ما به آن نیاز داریم این است که وسیله ی گرمایشی ما به راحتی جا به جا شود. این ویژگی باعث می شود تا بتوانیم به راحتی آن را در هر جایی که خواستیم قرار دهیم.

ابعاد مناسب هیتر در محل کار و اتاق خواب

محیط کوچکی در اختیار دارید و نمی خواهید در زمستان، خانه و یا محل کار محیط شما کوچک تر شود. برای گرمای اتاق در پاییز و زمستان هیتر برقی علاوه بر گرما از شما جای کمی می گیرد.

قیمت ارزان و مناسب

یکی دیگر از ویژگی های هیتر های برقی، قیمت ارزان و مناسب آن ها هستند. با تهیه ی هیتر‌‌های برقی می توانید با کمترین هزینه بیش تری بهره وری را داشته باشید.

فناوری های تولید گرما در هیتر برقی

فناوری های تولید گرما در هیتر برقی

فناوری گرمای همرفتی

هیتر‌های برقی برای گرم کردن اتاق شما از روش های زیادی بهره می برند یکی از این روش ها و فناوری ها، فناوری گرمایش همرفتی است. این فناوری باعث می شود اتاق شما به خوبی گرم شده و گرمای محیط در دراز مدت حفظ شود.

در هیتر های برقی، گرما به وسیله ی سیم برقی، روغن و یا سیم برق ایجاد می شود و محیط مورد نظر شما را گرم می کند. از دیگر ویژگی هایی که باعث شده است تا هیتر های برقی برای گرم کردن محیط عالی باشند، قابلیت ایجاد گرما با فن هستند که گرما را در محیط پخش می کنند.

فناوری گرمایش تابشی

این فناوری باعث می شود تا هیتر، تمرکز گرما را بر فضای مقابل هیتر متمرکز کند. بسیاری از ما هیتر های زیادی را در خانه های اقوام و نزدیکان خود دیده ایم که در اتاق خواب و در کنار تخت خواب قرار دارند. این هیتر های برقی از فناوری گرمایش تابشی استفاده کرده اند. بیش تر افراد از این هیتر ها در محل کار(زیر میز)، اتاق های اداری و اتاق های کوچک استفاده می کنند.

فناوری گرمایش Micathermic

این فناوری از دو نوع گرمایش تابشی و همرفتی بهره می برد. در این روش گرمایشی حرارت و گرما از طریق پانل ها بیرون می روند و تمام محیط پس از مدتی گرم می شوند. این نوع هیتر علاوه بر اینکه اتاق را گرم می کند، جلوی حرکت گرد و غبار را می گیرد و از حساسیت های محیطی جلوگیری می کند.

انواع هیتر برقی

هیتر برقی سرامیکی

این هیتر ها به اجزای گرمایشی درونی مجهز هستند و بدون استفاده از سیم و سیم پیچ می توانند گرما تولید کنند و گرما را طولانی مدت در محیط پخش کنند.

هیتر برقی روغنی

هیتر های برغی روغنی با فناوری گرمایشی Micathermic گرما تولید می کنند و این روش گرما همانطور که گفته شد ترکیبی از فناوری تابشی و همرفتی است. با استفاده از هیتر های روغنی گرما در تمام محیط پخش می شود.

هیتر های برقی مادون قرمز

هیتر های مادون قرمز با استفاده از فناوری گرمایش تابشی گرما تولید می کنند و دو نوع مخنلف هستند:

هیتر هایی که از لامپ های کوارتزی استفاده می کنند. سیم حرارتی در این حالت از 80 درصد نیکل و 20 درصد کرومیم تشکیل شده و در درون یک لامپ کوارتزی قرار گرفته شده است.

هیتر هایی که دارای المنت حرارتی میله ای هستند که با استفاده از المنت فلزی جامد تولید حرارت می کنند و فضای اتاق را با این روش گرم خواهند کرد.

نکات پر‌اهمیت در خرید یک هیتر برقی

مساحت محیط مد نظر

از مهم ترین کارهایی که قبل از انتخاب هیتر و خرید آن باید انجام داد این است که ما باید بدانیم هیتر برقی را برای گرم کردن چه محیطی نیاز داریم. این کار کمک می کند تا در فصل های سرد سال از لذتِ گرمای خانه هر چه بیش تر بهره مند شویم.

برای این کار کارشناسان توصیه کرده اند که برای هر 30 سانتی متر نیاز به 10 وات گرمایشی دارید. محیط خود را در نظر می گیریم برای مثال 40 متر، برای گرم کردن این محیط به هیتری نیاز داریم که 4000 وات توان داشته باشد.

امکانات و قابلیت های هیتر برقی

امکانات و قابلیت های هیتر برقی

تا به حال قابلیت های پیشرفته هیتر‌های برقی را دیده اید از ریموت کنترل، تایمر فعالیت تا تنظیم کردن چند حرارتی بودن. برای اینکه بتوانیم خریدی خوب داشته باشیم می توانیم نگاهی هم به امکانات اضافی هیتر بکنیم.

بهترین اجاق گاز فردار بازار بررسی 10 مدل پرفروش

با این کار در دراز مدت برای کنترل دما و یا خاموش کردن خودکار هیتر انتخاب های بیش تری در دست خواهیم داشت.

برخی از امکانات هیتر های برقی

 • ریموت کنترل و کنترل از راه دور
 • تنظیم چند حرارتی بودن هیتر برقی
 • چرخ دار بودن برای راحتی هر چه بیش تر در جا‌به‌جایی
 • تایمر دیجیتال که در صورت رسیدن دمای محیط به مقدار معین، هیتر خاموش شود.

قیمت هیتر برقی

یکی از مواردی که بسیار در اتنخاب هیتر به ما کمک می کند، بودجه و هزینه ای است که ما می توانیم برای خرید خود در نظر بگیریم. امروزه با توجه به شرایط سخت اقتصادی خرید بخاری ها و اسپیلت ها دشوار شده است.

نیازی به نگرانی نیست، هیتر های برقی با توجه به قیمت مناسب و مقرون به صرفه قدرت خرید بالایی در اختیار شما قرار داده اند. تنها کافیست قیمت های هیتر های حرفه ای برقی را ببینید تا این موضوع را باور کنید.

نوعِ گرمایش هیتر

نوع گرمایش هیتر از مهم ترین مسائلی است که باید در خرید خود در نظر داشته باشید. برای این که بتوانید خریدی عالی و به دور از هیچ مشکلی داشته باشید باید بدانید که می خواهید در خانه و یا محل کار خود، هیتر تنها محیط مقابل خود را گرم کنید یا اینکه مانند اسپیلت های گرمایشی تمام محیط گرم شوند.

هیتر های برقی همانطور که در بخش فناوری های تولید گرما صحبت شد به چند روش و فناوری مختلف محیط را گرم می کنند.

بعضی از هیتر‌های برقی از روش سیستم گرمایشی استفاده می کنند و بعضی دیگر از روش گرمایش تابشی (که به گرمای نقطه ی مقابل منجر میشود). اما اگر می خواهید تمام محیطی که در اختیار دارید به خوبی و به صورت یکنواخت گرم شوند از هیتری استفاده کنید که از گرمایش Micathermic در گرم کردن محیط استفاده می کند.

ترموستات

این تجربه برای همه ی ما رخ داده است که آخر شب ها و زمانی که در حال استراحت هستیم شوفاژ ها و بخاری گازی آنقدر محیط را گرم می کنند که دیگر نمی توان هوا را تحمل کرد و مجبور می شویم تا به صورت دستی آن ها را خاموش کنیم.

اگر دوست دارید که هیتری که در اتاق خود استفاده می کنید با توجه به دمای مورد نظر شما تنظیم شوند از هیتر برقی استفاده کنید که دارای ترموستات باشد.

تایمر دار

از ویژگی منحصر به فردی که تنها می توان آن را در هیتر های برقی پیدا کرد، قابلیت تنظیم تایم آن هاست. اگر می خواهید که هیتر شما برای مدت زمان مشخصی روشن باشد و بعد از آن خاموش شود از قابلیت تایمر دار بودن آن مطمئن شوید.

حمل آسان هیتر با مجهز بودن هیتر برقی به چرخ

اگر می دانید که ممکن است مکان هیتر را جا به جا کنید از هیتری استفاده کنید که دارای چرخ باشد. با این کار شما می توانید از حمل هر چه آسان تر هیتر اطمینان پیدا کنید.

کلید مراقبت از حرارت بیش از حد

این قابلیت مناسب وقتی است که هیتر بیش از حد داغ شده است. برای اینکه هم از خطرات ممکن جلوگیری شود و هم اینکه دیگر نیاز به دستی خاموش کردن هیتر نداشته باشید، کلید مراقبت خودکار و اتوماتیک به کمک شما می آید و اگر هیتری که می خواهید تهیه کنید مجهز به این قابلیت باشد به صورت اتوماتیک در صورت داغ شدن زیاد خاموش می شود.

ایمنی هیتر های برقی

تولید کنندگان هیتر برقی، برای اینکه اطمینان بیش تری به استفاده کنندگان خود بدهند با استفاده از ترموستات، حرارت و گرما را طوری تنظیم می کنند که دمای هیتر بیش از مقداری نشود که خطری شما را تهدید کند. همچنین طراحان هیتر های برقی از سیم های کوتاه استفاده می کنند که به آتش سوزی و برق گرفتگی شما منجر نشود.

همه ی این ویژگی ها برای این به وجود آمده اند که هیچ خطری شما را تهدید نکند.

صرفه جویی در مصرف و چند حرارتی بودن

اگر شما از دسته افرادی هستید که هیتر برقی را برای خود مناسب می دانید اما از مصرف برق بالای آن می ترسید، این ویژگی به شما کمک می کند تا هیتر را در حالت صرفه جویی قرار دهید. همچنین می توانید حرارت مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا مطابق حرارت دلخواهتان محیط گرم شود.

کنترل از راه دور

فرض کنید خسته از سر‌کار برمی گردید و به تماشای تلویزیون مشغول می شوید، اگر وسیله ی گرمایشی خانه خاموش باشد بسیار ناراحت و عصبی می شوید و حتی بسیاری افراد بلند نمی شوند تا بخاری را روشن کنند تا از گرمای آن بهره مند شوند. طراحان هیتر های برقی برای این‌که تمامی نیاز های شما را برطرف کرده باشند در طراحی هیتر‌های برقی، قابلیت کنترل از راه دور قرار داده اند. می توانید از هر نقطه ای در خانه هیتر برقی را کنترل کنید بدون این که بخواهید از سر جایتان بلند شوید.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید هیتر برقی شما، قابلیت های بالا را داشته باشد هیتری را تهیه کنید که از قابلیت های بالا پشتیبانی کند.

بهترین قیمت هیتر برقی

صدای تولید شده در محیط

بیش تر هیتر ها در هنگام گرمایش محیط از خود صدایی تولید نمی کنند ولی هیتر هایی که دارای فن هستند ممکن است در تولید گرما از خود صدایی منتشر کنند. برای اینکه خریدی عالی داشته باشید در هنگام خرید هیتر مطمئن شوید که هیتر شما از خود صدای زیادی منتشر نمی کند.

راهنمای خرید هیتری مناسب برای حمام

اگر در زمستان ها حمام و دستشویی شما بسیار سرد و غیر تحمل می شود نیازی به نگرانی نیست. هیتر برقی مناسب حمام طراحی شده است که از انواع تابشی و یا فن دار باشد.

این نوع هیتر ها که در حمام و دستشویی استفاده می شوند و دمای محیط را به خوبی گرم می کنند از سطح ایمنی بالای IP24 بهره می برند و کلید روشن و خاموش شدن آن ها توسط یک بند به دستگاه متصل شده است.

راندمان مصرف انرژی

هیتر های برقی جدید از مصرف انرژی فوق العاده مناسب و بهینه ی A بهره می برند که برای این که نگرانی های شما در مصرق انرژی برق را به طور کامل برطرف شود، هیتر برقی تهیه کنید که دارای مصرف انرژی A باشد.

سیستم قطع خودکار

شرکت های تولید کننده هیتر برقی برای ایمنی هیتر ها از سیستم قطع خودکار در تولید هیتر ها استفاده کرده اند که در صورت خطر برق گرفتگی و یا پاره شدن سیم، هیتر به صورت اتوماتیک خاموش می شود. توجه داشته باشید این ویژگی در هیتر هایی سات که از آن پشتیبانی کنند.

هیتر های برقی ایستاده فن دار

هیتر های برقی ایستاده فن دار

هیتر برقی ایستاده از کم مصرف ترین سیستم های گرمایشی هستند و کاربرد های مختلفی در محیط های صنعتی و تجاری دارند. هیتر های ایستاده از اثر گرمایشی بالایی بهره می برند و به همین دلیل در خانه های بسیاری استفاده می شوند.

هیتر های ایستاده فن دار دارای یک قطعه گرمایشی می باشند که به وسیله ی این قطعه گرما در هیتر تولید می شود. همچنین این هیتر های فن دار ایستاده از یک دمنده در طراحی بهره می برند که باعث شده است گرما در محیط انتقال یابد.

لیست قیمت بهترین فر توکار 30 مدل از بهترین ها 

انواع هیتر برقی ایستاده

هیتر های برقی ایستاده به دو شکل ثابت و متحرک وجود دارند.

هیتر هایی که از سیستم ثابت استفاده می کنند که در گرم کردن یک محدوده ی مشخص بسیار خوب هستند و هیتر های برقی متحرک که به وسیله ی حرکت های چرخشی و مداوم، گرما را به صورت یکنواخت در تمام محیط پخش می کنند. محیطی که هیتر های برقی ایستاده با سیستم متحرک خود گرم می کنند از هیترهای ثابت محدوده ی بیش تری را شامل می شود.

قدرت گرمایش هیتر های ایستاده

از مزایای هیتر برقی ایستاده می توان به قدرت گرمایشی بالای آن ها اشاره کرد، این ویژگی باعث شده تا گرما با سرعت و قدرت بیش تری در محیط تولید شود.

مهم ترین ویژگی بخاری برقی ایستاده فن دار

علاوه بر ویژگی هایی که نام برده شد، هیتر های برقی ایستاده فن دار با استفاده از تهویه‌ی هوا، انواع آلودگی و گاز های سمی موجود در هوا را تهویه می کند.

قیمت مناسب هیتر‌های برقی ایستاده فن دار

اگر بخواهیم هیتری ایستاده و دارای فن برای خود بخریم، مطمئناً یکی از عوامل انتخاب با توجه به وضعیت اقتصادی هیتر خواهد بود. هیتر های ایستاده فن دار در مقایسه با بقیه ی سیستم های گرمایشی همانند اسپیلت های گرمایش زا از قیمت مناسب تری بهره می برند و انتخابی بسیار خوب برای گرمایش خانه ی شما خواهند بود.

طول عمر

یکی از مواردی که باعث می شود انتخاب ما علاوه بر اصولی بودن، درست نیز باشد طول عمر سیستم گرمایشی است. به طور یقین ما سیستم گرمایشی را که قرار است برای خود تهیه کنیم را برای فقط زمستان امسال نیاز نداریم. هیتر های برقی همانطور به خوبی به آن معروفند از کمترین میزان خرابی و تعمیرات بهره می برند و انتخابی مناسب برای سیستم گرمایشی شما خواهند بود.

سخن پایانی

با رسیدن به پاییز و فصل زمستان و سرد شدن هوا، به سیستم گرمایشی برای خانه، اتاق خواب و محل کار خود نیاز داریم. برای اینکه بتوانیم انتخابی درست داشته باشیم باید به موارد زیادی از جمله کیفیت، مصرف انرژی، طول عمر و … دقت کنیم. هیتر های برقی از هر لحاظ مناسب ترین وسیله برای گرمایش خانه ی ما هستند.

امیدوارم تا این لحظه مطالب برای شما مفید بوده باشد. در آخر به معرفی 14 مدل عالی برای انتخاب با بودجه های مختلف می پردازیم. اگر نظر یا انتقادی بود خوشحال میشویم با ما درمیان بگذارید.

شاد و تندرست

5/5 - (1 امتیاز)
لیست محصولات منتخب
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P

مشخصات

 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • سیستم ضد انجماد
  ندارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220-240 ولت

این دستگاه مجهز به عملکرد خاموش شدن حرارتی خودکار است و در صورت بالا رفتن دمای دستگاه به هر دلیلی (مانند بستن ورودی هوا یا افتادن دستگاه)، برق به صورت خودکار قطع شده و فن ها و المنت ها خاموش شود این دستگاه برای کسانی مناسب است که در ادارات یا شرکت ها ترجیح می دهند در روزهای سرد زمستان از هوای گرم تولیدی بخاری لذت ببرند و در عین حال در روزهای گرم از قابلیت های فن دستگاه استفاده کنند.

هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر پارس خزر مدل SH2000M

مشخصات

 • تعداد پره
  2 عدد
 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • سیستم ضد انجماد
  دارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220-240 ولت
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر پارس خزر مدل SH2000P

مشخصات

 • تعداد پره
  2 عدد
 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  1000 وات
 • تنظیمات حرارت
  توسط پیچ ترموستات و دکمه
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • سیستم ضد انجماد
  دارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220-240 ولت
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر آراسته مدل FHA2000

مشخصات

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • تنظیمات حرارت
  ندارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • سیستم ضد انجماد
  دارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220-230 ولت
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید هیتر اخوان فرید مدل AH1000

 • میزان پوشش دهی
  7 متر
 • تعداد پره
  25 عدد
 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  1000 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  ندارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • سیستم ضد انجماد
  دارد
 • ولتاژ ورودی برق
  220 – 230 ولت
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید هیتر ویداس مدل VIR-8055

مشخصات کلی

 • ابعاد
  1300 × 300 × 430 میلی متر
 • وزن
  3 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  4 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  دیوار , زمین , رو میزی
 • مشخصات برق
  – 1000 وات
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر هاردستون مدل HEP2001

مشخصات

 • تعداد پره
  3 عدد
 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  1000 وات
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر پارس کد 22414

مشخصات

 • تعداد پره
  8 عدد
 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • تنظیمات حرارت
  بصورت دستی
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر ارشیا مدل 2007

مشخصات کلی

 • ابعاد
  300 × 180 × 500 میلی متر
 • وزن
  2.6 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  3.2 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  زمین
 • مشخصات برق
  1800 وات
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر تروتک مدل TFC 13 E

مشخصات

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  1400 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  700 وات
 • تنظیمات حرارت
  دو حالت تنظیم حرارت
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر سوکتی تروتک مدل TFC 1 E

مشخصات

 • قابلیت تنظیم دما
  دارد
 • حداکثر توان گرمایشی
  500 وات
 • تنظیمات حرارت
  15-30 درجه سانتی گراد
 • ترموستات ایمنی
  ندارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید هیتر بیشل مدل BL001

مشخصات کلی

 • ابعاد
  200 × 250 × 110 میلی متر
 • وزن
  0.9 کیلوگرم
 • وزن بسته‌بندی
  1.50 کیلوگرم
 • قابلیت نصب
  زمین , رو میزی
 • مشخصات برق
  – ولتاژ 220-240 ولت
 • – توان مصرفی 1800-2000 وات
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید فن هیتر کنزل مدل KH-1201

مشخصات

 • حداکثر توان گرمایشی
  2000 وات
 • تنظیمات حرارت
  تنظیم حالت باددهی ( گرما ، حالت فن ) – تنظیم دمای حرارت
 • تنظیمات حرارتی
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  بله
 • ریموت کنترل
  ندارد
هیتر برقی ارزان از کجا بخرم؟ راهنمای خرید فن هیتر برقی

خرید هیتر مدل LXF3PA

مشخصات

 • حداکثر توان گرمایشی
  3000 وات
 • حداقل توان گرمایشی
  1000 وات
 • تنظیمات حرارت
  دارد
 • ترموستات ایمنی
  دارد
 • سیستم قطع خودکار
  خیر
 • ولتاژ ورودی برق
  230 ولت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *