روش های رایگان ساخت پمپ هوا خلاقانه و قوی برای آکواریوم خانگی

ساخت پمپ هوا قوی برای آکواریوم

وظیفه پمپ هوای آکواریوم مکش هوا از محیط و پمپ کردن آن به درون محفظه آکواریوم است. برای آکواریوم های بزرگ و شیشه ای استفاده از این پمپ ها باعث گردش هوا در درون آب و همچنین موجب زیبایی محیط و با تولید حباب در داخل آکواریوم می شود. ممکن است برخی به دلیل قیمت پمپ هوای آکواریوم قوی نخواهند هزینه اضافی بکنند و خودشان دوست داشته باشند پمپ هوا درست کنند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم 2روش خوب برای ساخت پمپ آکواریوم را به شما در قالب ویدیو معرفی کنیم.

اگر نمی خواهید برای خرید پمپ آکواریوم هزینه کنید، ویدیو های زیر را با دقت نگاه کنید. در این ویدیو ها ما به شما دو روش ساخت پمپ هوا قوی برای آکواریوم را به شما معرفی خواهیم کرد. با تماشای این فیلم های آموزشی می توانید خودتان در خانه پمپ هوا قوی برای آکواریوم بسازید با کم ترین هزینه.

در این ویدئو شما با نحوه ساخت پمپ هوا برقی برای آکواریوم آشنا می شوید. با استفاده از یک موتور الکتریکی و یک تکه بادکنک می توانید به راحتی برای خودتان پمپ هوا درست کنید.

 

 

ساخت پمپ هوا قوی برای آکواریوم در خانه بدون برق

در این ویدئو نیز با یک روش خاص و بدون نیاز به برق و موتور الکتریکی برای ساخت پمپ هوا قوی برای آکواریوم آشنا می شوید. تنها با استفاده از چند بطری آب و مقداری شلنگ آکواریوم خیلی سریع می توانید یک پمپ آکواریوم بدون نیاز به برق برای خود بسازید.

 

 

 

پیشنهاد:
راهنمای خرید بهترین پمپ هوای آکواریوم قوی
4/5 - (4 امتیاز)

1 دیدگاه برای “روش های رایگان ساخت پمپ هوا خلاقانه و قوی برای آکواریوم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *