شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه باغ سلامتی به دقت ملاحظه فرمایید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه باغ سلامتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید بوده و تمام مکاتبات و پاسخ های فروشگاه از طریق آنها صورت می گیرد.
فروشگاه اینترنتی باغ سلامتی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال فروشگاه باغ سلامتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار باغ سلامتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این فروشگاه محفوظ می‏‌دارد.